HC Dynamo Pardubice – AZ Havířov

4:1

konec (1:0, 1:1, 2:0)

26.11.2021, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 20. kolo • Lukáš Hrdina

Je tu konec zápasu. Pardubice dokázaly dvěma góly v poslední části zápasu rozhodnout, a připisují si tak čtvrtou výhru v řadě. (20:06:39)

59:24

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., hákování).

59:08

Kaplan se ocitl sám před brankářem Nowakem, avšak nedokázal úspěšně zakončit.

57:56

Dynamo právě vstřelilo branku!
Vyhozený puk a následné skvělé napadání bránících hráčů předvedl František FORMÁNEK, který získal puk a zakončil do prázdné branky Havířova.

57:26

Havířov vyzkouší na poslední minuty hru bez brankáře.

57:00

Rychlou akci kterou rozjel Kaplan, jenž svou přihrávku našel ve středu hřiště volného Pavola ŠTETKU zakončil přízemní střelou do branky Nowaka.

55:26

K špatné přihrávce Havířova se probojoval Kaplan, který si navedl střelu na bekhend, avšak nedokázal trefit branku.

54:33

Havířov dělá problémy v pardubické rozehrávce.

51:59

Skrytou střelu Kubíčka likviduje Kadlc vyrážečkou.

51:06

51:01

Bolestivý blok levým kotníkem Šťastného zachránil branku Pardubic.

50:10

Formánek se prokombinoval až před samotného brankáře, ale nedokázal zakončit.

47:57

Nowak má spoustu práce, jelikož Dynamo poslední minuty drží útočnou třetinu a nepouštějí hráče Havířova k žádným šancím.

46:59

Neúspěšná střela Rouhy míjí branku.

44:59

Úplně sám se před brankou Havířova ocitl Rouha, jeho střela ale mířila pouze do výstroje Nowaka.

44:22

Nebezpečná tečovaná střela prověřila postřeh Kadlce.

43:05

Zmatek před brankou Dynama donutil Kadlce skrýt puk pod lapačku.

41:00

Costova sólová akce přes celé hřiště končí neúspěšnou střelou na Nowaka.

40:30

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Kubíček – 2 min., hákování).

40:06

Třetí třetina nám začíná vyhraným vhazováním pro Havířov.

40:01

Skončila nám také druhá třetina, která nám ukázala hned dva góly. První kdo se prosadil byl Vojtěch Tvrdík, ten zvýšil vedení Dynama na dva góly. Havířov ale rychle zareagoval, a to z hole Daniela Hledíka, jenž snížil opět na rozdíl jednoho gólu. Třetí třetina začne přibližně v 19:35.

40:00

38:16

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tvrdík – 2 min., nedovolené bránění).

36:12

Havířov právě vstřelil branku!
Havířov dokázal zareagovat na gól Dynama, střelu k tyči od Daniela Hledíka, kterého dokázal najít přesnou přihrávkou Kubíček.

33:27

Třetí pardubická přesilovka končí úspěšně! Formánkova přihrávka zpoza branky našla připraveného Vojtěcha TVRDÍKA, jenž vystřelil Dynamu dvougólové vedení nad pravý beton branakáře.

32:49

Kombinace Dynama v přesilové hře mohla přinést ovoce, když Tvrdík poslal rychlou střelu mezi betony Nowaka, ten mezeru mezi betony včas zavřel.

31:37

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Kalčík – 2 min., hákování).

30:56

Štetka přešel před několik hráčů Havířova, a vyslal střelu, která trefila pouze výstroj Nowaka.

29:27

Krásné zákroky předvedl Nowak, jenž čelil několika střelám Pardubic.

27:48

Útočníci Dynama se za každou cenu snaží probojovat ke střele, obránci Havířova mají ale jiný názor a nedávají hráčům Dynama moc šancí.

25:23

Zakrytá střela Kubíčka ihned po buly ohrozila branku Havířova, ovšem Nowak ji na poslední chvíli chytil mezi betony.

23:38

Rouha probruslil až před brankáře Nowaka, jenž jeho střelu z úhlu vychytal.

23:14

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Byčkov – 2 min., podrážení).

20:37

Rouha zavelel k rychlému protiútoku, to ale obránci Havířova zlikvidovali.

20:01

První třetina je u konce! V utkání které začalo ve vysokém tempu a i přes vyrovnanou hru se dokázal zatím prosadit pouze domácí tým z hokejky Rouhy. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

20:00

19:29

Formánek přetlačil útočícího hráče a zamezil tak šanci Kalčíka.

18:00

Sólová akce Costy, který na poslední chvíli přihrál Štetkovi, mířila k levé tyči gólmana, ten se ale rychle přesunul a puk chytil.

16:55

Vykombinovaná šance Dynama skončila na hokejce Tvrdíka, jenž
svou tvrdou střelou zakončil pouze do výstroje Nowaka.

16:11

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Pastor – 2 min.).

15:07

Nebezpečná přízemní střela Kyselého těsně minula tyč Kadlcovi branky.

14:10

Dynamu se podařilo bez větších obtíží překonat první přesilovku Havířova.

12:56

Štetka se pokusil využít odraženého puku, kterým však trefil pouze beton Nowaka.

12:08

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Costa – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

10:58

Křižná přihrávka Formánka nenašla žádného z hráčů Pardubic.

09:25

Paleček dokázal sebrat puk bránícímu hráči a následně zakončit, to si ale Nowak pohlídal a puk schoval do lapačky

07:39

Pardubický tlak na obranu Havířova vyústil v zakončení Hrádka, které prošlo přes všechny stínící hráče, puk však těsně minul branku.

05:47

Kalčík vyzkoušel pozornost Kadlce střelou od modré.

04:52

Špaček vybídl Hledíka který si dojel pro jeho přihrávku, avšak jeho šanci zblokoval jeden z obránců Dynama.

02:32

Po vyhraném vhazování před brankou Havířova se k puku dostal KAPLAN který svou rychlou střelou zakončil pod břevno Nowaka.

00:50

K odraženému puku před brankou Havířova se dostal Kaplan, který svou střelou nedokázal trefit branku Nowaka.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Rouha (Costa), 34. Tvrdík (Formánek, Kaplan), 57. Štetka (Kaplan), 58. Formánek – 37. Hledík (Kubíček, Špaček)

HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Matěcha) – Hebek, Hrádek, Kubíček, Nedelka, Tvrdík, Chabada, Kaštánek, Štetka, Rouha, Herčík, Costa, Formánek, Paleček, Kloz, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.
Trenér: Jiří Malinský

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Kubíček, Zavřel, Kyselý, Fědor, Ludvík, Kočí, Plevka, Horváth, Pastor, Becher, Pavlačka, Kalčík, Byčkov, Špaček, Lysoněk, Hledík, Bárta.
Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Pilný, Bernat – Gregar, Všetečka

02:32 PCE 1:0 Rouha (Costa)
12:08 PCE 2 Costa, příliš mnoho hráčů na ledě
16:11 HAV 2 Pastor, podrážení