1:0
konec (1:0)
25.11.2021, 21:00 • GSP stadion, Nikósie • Skupina B • Rostislav Králik
Tipsport: 6.73 4.48 1.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.73 - 4.48 - 1.5
Anorthosis Famagusta FC – KAA Gent
1:0
konec (1:0)
Branky: 27. Christodoulopoulos
Karty: 36. Arajuuri (FMG), 81. Christofi (FMG), 88. Correa (FMG), 89. Risvanis (FMG) – 30. Owusu (GNT), 61. Bezus (GNT), 70. Operi (GNT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 1:3. Rohy: 0:3. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 11:14.
Anorthosis Famagusta FC:
Tzur – Hambardzumjan, Risvanis, Arajuuri, Correia – M. Ioannou, Hušbauer (C) – Deletić (71. Christofi), Popovič (57. Chrysostomou), Vardá (81. Correa) – Christodoulopoulos (81. Roushias).
Náhradníci: G. Loria – Roushias, Kaltsas, Correa, Busuladzić, Christofi, Chrysostomou.
Trenér: Temuri Kecbaja
KAA Gent:
Bolat – Operi, Godeau, Ngadeu (C), Hanche-Olsen – De Sart, Owusu (81. Mboyo), Castro-Montes (62. Samoise) – Bruno (63. Odjidja-Ofoe), Bezus (63. Tissoudali) – Lemajić (62. Depoitre).
Náhradníci: Jochmans, Roef – Okumu, Odjidja-Ofoe, Mboyo, Čakvetadze, Samoise, Fortuna, Bayo, Tissoudali, Depoitre.
Trenér: Hein Vanhaezebrouck
Rozhodčí: Schnyder – M. Zürcher, B. Zürcher
Diváci: 2 573
Lok. Moskva – Lazio 18:45 0:3
Galatasaray – Marseille 18:45 4:2
CZ Bělehrad – Ludogorec 18:45 1:0
Midtjylland – Braga 18:45 3:2
Rapid – West Ham 18:45 0:2
Dinamo Záhřeb – Genk 18:45 1:1
Real Betis – Ferencváros 18:45 2:0
Leverkusen – Celtic 18:45 3:2
Brøndby – Lyon 21:00 1:3
Rangers – Sparta 21:00 2:0
Eindhoven – Sturm Graz 21:00 2:0
Monaco – Real Sociedad 21:00 2:1
Leicester – Legia 21:00 3:1
Olympiakos – Fenerbahce 21:00 1:0
Frankfurt – Antverp 21:00 2:2
Kajrat – Basilej 16:30 2:3
Flora – Partizan 16:30 1:0
Karabach – Omonia Nikósie 18:45 2:2
Lincoln – Kodaň 18:45 0:4
Maccabi Haifa – Union Berlín 18:45 0:1
Mura – Tottenham 18:45 2:1
Rennes – Arnhem 18:45 3:3
Slavia – Feyenoord 18:45 2:2
Slovan Bratislava – PAOK 18:45 0:0
Helsinki – Alaškert 18:45 1:0
Famagusta – Gent 21:00 1:0
AS Řím – Zorja Luhansk 21:00 4:0
Bodo/Glimt – CSKA Sofia 21:00 2:0
Jablonec – Alkmaar 21:00 1:1
M. Tel-Aviv – Linz 21:00 0:1
Randers – Kluž 21:00 2:1
89
88
81
70
61
36
30