Chance Extraliga mužů

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek

27:24

konec (13:9)

24.11.2021, 18:30 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 9. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.3 9.59 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas a celý zápas je u konce. Nové Veselí odstartovalo i druhou půli parádně a dokonce místy soupeře dostalo až do sedmibrankové ztráty. Výkon hráčů z Moravskoslezského kraje se zlepšil v posledních minutách, dotáhli se dokonce na rozdíl pouhých dvou branek, ovšem to bylo jejich maximum. Nové Veselí tak má další dva body do tabulky, Frýdek-Místek dále strádá. (20:11:46)
TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:24 (13:9)
Nejvíce branek: Dodica 6, J. Flajsar 5, L. Bartůněk 4 – Chudoba 6/2, Mucha 4, Voleník 3. Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 7:4. ČK: Miroslav Štohanzl (NVE).

Konec zápasu. (27:24)

60

Roman Dodica ještě posílá do odkryté branky soupeře poslední míč a dává výsledku definitivní podobu. (27:24)

60

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec). (26:24)

60

Jiří Gregorovič ale předvedl podobnou akci a opět navýšil na tříbrankový rozdíl. To už je asi definitivní konec nadějí pro Frýdek-Místek. (26:23)

59

Jakub Ondrušík si vzal na starost míč před brankovištěm, neskutečně se protáhl přes obranu soupeře a tvrdě zakončil. (25:23)

57

Peter Kostka si bere timeout. Domácí si musí ujasnit taktické pokyny v posledních třech minutách utkání. (25:22)

57

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (25:22)

56

Otto Kancel posílá z dálky míč do odkryté soupeřovy branky a rozdíl mezi týmy jsou už jen dva góly! (24:22)

56

Radim Chudoba se prosadil fantastickým podstřelem ze sedmimetrového hodu. Míč letěl pod víko. (24:21)

55

Adam Tomášek se prezentuje první brankou v zápase. A to ještě v oslabení. Domácí vedou o čtyři branky pět minut před koncem. (24:20)

55

Dvouminutový trest pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Daniel Valo). (23:20)

54

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (23:20)

54

Radim Chudoba vyslal další z jeho klasických dělovek, která skončila přímo pod víkem. Frýdek-Místek snížil z šestibrankového manka už na tříbrankové a dramatizuje závěr zápasu. (23:20)

53

Jan Mucha se prodral přes hráče před brankovištěm a parádně zakončil. (23:19)

49

Daniel Valo si bere oddechový čas. Hosté prohrávají o dost branek, takže je potřeba něco změnit. (23:18)

49

Roman Dodica vmetl míč do pravé šibenice po rychlé akci na pravé straně. Parádně sehraný útok domácího týmu. (23:18)

49

Radim Chudoba dostal k dispozici sedmimetrový hod. Naložil s ním výtečně, míč jednoduše poslal do pravé strany branky. (22:18)

48

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk). (22:17)

48

Radim Chudoba propálil soupeřova brankáře brutální dělovkou, kterou vypálil asi z deseti metrů. Gólman ho sice zbrzdil, ale nezastavil. (22:17)

48

Robert Halíček parádně propálil z pravé strany míč v malé mezírce mezi gólmanem a pravou tyčkou. (22:16)

47

Jan Mucha získal míč na své polovině, doběhl k půlící čáře a vmetl ho do odkryté branky svého soupeře. (21:16)

47

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář). (21:15)

46

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Tomášek). (21:15)

46

Luboš Bartůněk opět posílá svůj tým do šestibrankového náskoku. Dnes se trefil již po čtvrté. (21:15)

45

Stejně tak ale třetí brankou v utkání kontruje Mathias Choleva, jenž se opět prosadil osamocen v předbrankovém prostoru. (20:15)

44

Třetí gól má na svědomí novoveselský Adam Ptáčník. Ten zároveň zaznamenal dvacátou branku svého týmu v utkání. (20:14)

43

Jan Mucha se prosadil parádně z prostoru před brankovištěm po skvělé střele z výskoku do protipohybu gólmana. (19:14)

43

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar). (19:13)

41

Ondřej Voleník skóruje podruhé v řadě! Tentokrát skvěle propálil soupeřova brankáře po skvělé přihrávce na pravou stranu. (18:13)

39

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Ondřej Voleník). (18:12)

39

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar). (18:11)

38

Jakub Flajsar zůstal před brankou osamocen. Parádně se zorientoval a vypálili míč mimo dosah gólmana hostů. Dnes už vsítil po čtvrté. (18:11)

37

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Ondřej Güttler). (17:11)

37

Roman Dodica unikl do samostatného brejku a velmi silnou ránou prostřelila soupeřova gólmana. Nové Veselí vede již o sedm branek! (17:10)

36

Frýdek-Místek musel ve vlastní přesilovce čelit sedmimetrovému hodu. Ten jednoduše proměnil Anur Burnazović, jenž míč o zem poslal na pravou stranu branky. (16:10)

35

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (15:10)

34

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar). (15:10)

33

Útok nyní vyšel i Frýdku-Místku, jehož na deset zásahů posouvá Jakub Ondrušík. Pro něj je to dnes první úspěšná trefa v utkání. (14:10)

33

Skóre druhé části jako první posouvá Jiří Gregorovič, ten se prezentoval parádní ránou ze středu z nadskoku. A Veselí vede o pět branek. (14:9)

31

Začal druhý poločas. (13:9)
První poločas tohoto atraktivního souboje je za námi. Lépe vyšel určitě Novému Veselí, které vede o čtyři branky. A to přestože mu nevyšel úvod. Frýdek-Místek se několikrát dostal do dvoubrankového vedení, jenže pak se mu přestalo dařit. Čtyřbrankové manko pak stáhl na jediný gól, ale v závěru zápasu zase několikrát inkasoval. Domácí tým se ale bude muset na druhou půli obejít bez vyloučeného Miroslava Štohanzla, který dostal přímou červenou kartu ve 29. minutě.

30

První poločas skončil. (13:9)

30

Luboš Bartůněk se prezentoval parádním míčem, kterým obloučkem poslal přes domácího gólmana dobíhajícího do branky. (13:9)

29

Tak tohle je velká nepříjemnost pro domácí. Ti se budou muset obejít bez Miroslava Štohanzla, který dostal červenou kartu za surový zákrok před brankovištěm. (12:9)

26

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Robert Halíček). (12:9)

25

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič). (11:9)

24

Jakub Brožek snižuje na rozdíl jediné branky! Parádní sekvence hry Frýdku-Místku, který tak zaznamenal tři góly v řadě. Brožek se protáhl po pravé straně, zbavil se obránce a ve skoku zakončil pod nohy gólmana. (10:9)

24

Radim Chudoba se prezentoval další parádní dělovkou z deseti metrů, která tentokrát skončila u pravé tyčky. Výtečná střela hostujícího hráče. (10:8)

23

Jakub Brožek využil taktických pokynů trenéra při timeoutu a skóroval. Poprvé v zápase. Frýdek-Místek se prosadil opět po dlouhé době, po pěti minutách. (10:7)

22

Trenér hostů Daniel Valo si vyžádal oddechový čas. (10:6)

21

Luboš Bartůněk se zjevil před gólmanem hostů sám a o zem poslal míč do branky. Veselí má na kontě deset branek a solidní náskok. (10:6)

21

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál). (9:6)

20

Anur Burnazović parádně zakončil sedmimetrový hod, první v tomto utkání. Míč poslal pomalou střelou pod víko, nad padajícího gólmana. (9:6)

20

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (8:6)

19

Mathias Choleva se blýskl klasickou dohrávkou z křídla a z osamoceného prostoru snížil. (8:6)

18

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (8:5)

18

Frýdek-Místek odpovídá brankou Ondřeje Voleníka, který skóruje v tomto mači poprvé. Hosté zapsali gól po neskutečných devíti minutách! (7:5)

17

Domácí mančaft se prezentoval pěknou akcí kterou dalekonosnou ránou zakončil Jakub Flajsar. (7:4)

16

Robert Halíček zapisuje svou první branku v utkání a zároveň poprvé dostává Nové Veselí do dvoubrankového náskoku. Využívá navíc přesilovku. (6:4)

16

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (5:4)

14

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič). (5:4)

13

Adam Ptáčník dostal míč do prostor, kde byl osamocen a skóroval. nové Veselí je poprvé v duelu ve vedení. (5:4)

12

Luboš Bartůněk se prezentoval parádní individuální akci, kdy z křídla proběhl obranou a následně zakončil přes gólmana do levé strany. (4:4)

12

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (3:4)

10

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič). (3:4)

9

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar). (3:4)

9

Frýdku-Místku stačil jeden brejk a pouhopouhých sedm sekund, aby opět skóroval. Míč dnes poprvé do sítě dostal Jan Mucha. (2:4)

9

Adam Ptáčník se prezentoval rychlou střelou ze středu a Nové Veselí opět snižuje na rozdíl jediné branky. (2:3)

8

Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (1:3)

7

Radim Chudoba se prezentoval krásnou a hlavně dost nečekanou střelou. Jeho míč šel ze středu k pravé tyčce vysokou rychlostí. (1:3)

7

Nové Veselí poprvé skóruje až v sedmé minutě. Roman Dodica se prosadil střelou z křídelních prostor. (1:2)

6

Dalibor Mynář se prosadil z brejku. Frýdek-Místek se totiž dostal do akce dva na dva, ve sprintu měl právě Mynář navrch a tak se uvolnil a jednoduše míč poslal do sítě. (0:2)

5

Mathias Choleva je prvním střelcem dnešního zápasu. Z křídla si seběhl trochu ke středu a následně propálil z výskoku soupeřova gólmana. (0:1)

2

Úvod zápasu je zatím festivalem neproměněných útoků. Ještě jsme neviděli žádnou nebezpečnou akci. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Martin Štohanzl – J. Flajsar, Veselý, Halíček, Dodica, L. Bartůněk, Melichar, Burnazović, Krčál, Miroslav Štohanzl, Gregorovič, A. Tomášek, Hajčman, Ptáčník.
Trenér: Peter Kostka

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Marenčák – Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Kancel, Brožek, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Ondrušík, F. Zourek, Mynář, Güttler.
Trenér: Daniel Valo

Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.