3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

24.11.2021, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Jan Prošek

Tipsport: 3.29 3.97 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají díky velmi dobře zvládnutému výkonu tento zápas 3:0. Moskva si dokázala šance vypracovat, ale neproměnila je. Vladislav Podjapolskij pochytal všech 21 střel soupeře. (19:14:19)
Československá stopa v zápase
Adam Liška (CER) 1+0. 1 střela, čas na ledě 17:30

59:46

Hosté rozehrávají od své branky, už nemají čas.

59:00

Poslední minuta.

58:45

Moskva vybojovalal buly v útočném pásmu, následně se tým usadil před brankou soupeře.

58:00

Probíhají poslední dvě miuty hry ve třetí třetině.

56:35

56:35 Dmitrij MOISEJEV - 3:0

56:35

Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, po krásné žabičce se prosazuje ránou z první DMITRIJ MOISEJEV. Asistence: David Dumbadze.

55:50

Vladislav Kodola zkoušel setrvat v útočném pásmu, ale o puk přišel. Hrát tak mohou hosté.

55:30

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Puk získli domácí.

54:10

Vladislav Podjapolskij předvedl nyní dva velm dobré zákroky, kterými drží domácí hokejisty ve dvoubrankovém vedení.

53:20

CSKA rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, nicméně z pohledu hostů čas ubývá velmi rychle.

52:52

Prochor Poltapov elegantně projel středním pásmem, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.

52:36

Komerční přestávka.

51:48

Bogdan Kiselevič pálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou ještě tečovaný, ale brankář dokázal zasáhnout.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, zatím na gólovou šanci v této pasáži hry čekáme.

49:00

Devět minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí hokejisté drží dvoubrankové vedení. Čerepovec hraje aktivně a drží svůj náskok.

47:50

CSKA Mosva vypálila z velké dálky, ale brankář si dokázal poradit.

47:00

Bogdan Kiselevič čekal na modré čáře na přihrávku od spoluhráče, ale puk se k němu nedostal.

46:00

Sergej Andronov pálil z dobré pozice, Vladislav Podjapolskij kryje jeho pokus. Komernčí přestávka.

45:39

Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, mnoho šancí momentálně k vidění není.

45:16

Domácí v plném počtu. Moskva si ani jednu výraznější šanci nevypracovala.

44:57

Domácí celek se brání tlaku soupeře zatím dobře.

43:25

Přesilovku nyní hraje hostující celek, ale musí tvrdě o útočné pásmo bojovat.

43:11

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Joonas Nättinen – 2 min., držení).

42:01

41:40

Ivan Jemec odvedl pořádný kus práce a dostal hru ze svého obranného pásma.

41:13

Konstantin Okulov to vzal na sebe, ale nedokázal vypálit podle představ.

40:52

Hostující celek hraje v úvodu třetí třetiny v oslabení, ale zatím čeká na nějakou výraznější šanci.

40:01

40:00

40:00

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Timašov – 2 min., držení).

40:00

Na ledě se strhla potyčka.

39:47

39:47 Adam LIŠKA - 2:0

39:47

Bleskově využití přesilovka, po kteér domácí navyšují své vedení, šikovnou těčí se z dobré pozice prosadil ADAM LIŠKA. Asistence: Vladislav Kodola a Ilja Chochlov.

39:39

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Konstantin Okulov.

39:24

Konstantin Okulov z mezikruží poslal kotouč vysoko nad branku.

39:04

Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině. Moskva kombinovala v útočném pásmu.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

36:25

Severstal se dostal do útočného pásma, Ivan Jemec byl před brankou, dostal přihrávku, ale rána mu nesedla.

35:14

CSKA se usadilo v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.

35:01

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme tedy hokej pět na pět.

34:30

Domácí celek hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu. Nikolaj Timašov neuspěl od modré čáry.

33:11

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., podrážení).

32:30

Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

29:36

Daniil Vovčenko to vzal na sebe, mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, Puk koční v moci brankáře.

29:10

29:02

Maxim Kolmykov byl volný před brankou, ale puk k němu spoluhráči dostat nedokázali.

28:40

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

28:11

9:9, střelecky je zápas vyrovnaný, o jednu branku jsou lepší domácí hokejisté.

26:40

Nikolaj Timašov to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit do střelecké pozice.

25:11

Severstal rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale nedokázal vypálit.

24:44

Daniil Vovčenko pálil z dobré pozice, ale jeho pokus končí ve středu branky, kde byl připravený gólman.

24:21

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Blažijevskij – 2 min.).

23:47

Čerepovec se usadil v útočném pásmu, kde komibnuje, ale hra se zadrhla u mantinelu.

24:30

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznějších šancí.

21:46

Ivan Fedotov zasahovat nemusel, puk končí na boční síti.

21:08

Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu druhé třetiny, domácí rozehrávají od své branky.

20:01

Domácí celek hraje aktivně, vypracoval si první gólovou příležitost. Čerepovec vede po první třetině o jednu branku.

20:00

19:41

Hosté rozehrávají od své branky.

19:17

Ivan Fedotov kryje puk, bude se vhazovat před brankou.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, následně se vyloučený hráč vrací do hry.

18:39

Domácí se usadili v útočném pásmu. Adam Liška pálil od modré čáry, ale obrana si dokázala poradit.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:49

Ivan Fedotov si poradil s domácí střelou, a tak se vhazovat bude před jeho brankou. Přesilovku hrají domácí.

17:02

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu). Trest odpyká Prochor Poltapov.

16:28

16:28 Vladislav KODOLA - 1:0

16:28

Domácí celek se dostává do vedení, po rychlé kombinaci se tvrdou ránou prosazuje obranou osamocený VLADISLAV KODOLA. Asistence: Robin Press a Nikolaj Timašov.

16:08

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Viktor Svedberg – 2 min., podrážení).

16:00

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

15:26

Bogdan Kiselevič se skvěle vrátil a dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře.

14:40

Moskva rozehrává od své branky, Anton Slepyšev dostal puk do útočného pásma, ale nedokázal vypálit.

14:18

Prochor Poltapov to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Píská se ofsajd. Buly ve středním pásmu.

13:18

Souboje o kotouč se odehrávají ve středním pásmu. Na nějakou výraznější šanci stále čekáme, zatím platí bezbrankový stav.

12:52

Pavel Karnauchov vedl rychlou akci, dostal se do útočného pásma a Vladislav Podjapolskij musel zasahovat. Brankář zasáhl.

12:06

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Makar Chabarov rozehrává od své branky, následně v útočném pásmu Severstal neuspěl.

11:52

10:58

Ivan Fedotov musel zasahovat po střele od modré čáry, dokázal si poradit, a tak ani tentokrát neinkasoval.

10:36

Čerepovec se dostal do útočného pásma, Timur Karimov zkoušel vypálit od modré čáry, ale neuspěl.

18:43

Moskva se sice dostald do útočného pásma, ale rána byla zblokovaná domácí obranou.

08:14

Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, sledujeme klidnější pasáž hry. Střel na branku je k vidění velmi málo.

05:40

Alexandr Popov to zkoušel individuálně, ale ve středním pásmu přišel o puk, hrát tak mohou domácí.

05:03

Mnoho vyložených šancí jsme zatím v tomto zápase neviděli. Hra se přelévá ze strany na stranu.

04:05

Kirill Pilipenko se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:49

Makar Chabarov rozehrává od své branky, následně Nikita Makejev prodloužil kotouč do útočného pásma. Jejich spoluhráči ale nedokázali zakončit.

03:00

Bogdan Kiselevič rozehrává od své branky, následně se dostali hosté k zakončení, ale rána končí vedle branky.

02:07

Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Domácí se usadili v útočném pásmu. David Dumbadze neuspěl.

01:03

Hostující celek hraje aktivně, nyní se dostal do brejku, ale blafák nedotáhl.

00:12

Utkání začalo, domácí hrají v černožlutém, hosté hrají v bíločerveném.

00:01

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šostak, Šugajev) – Press, Chochlov, Rogov, N. Makejev, M. Chabarov, Timašov, Karimov – Geraskin, Joonas Nättinen, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – D. Dumbadze, Abrosimov, Dmitrij Moisejev – M. Kazakov, Jemec, A. Alexejev.

CSKA Moskva: Ivan Fedotov (Reideborn, Gamzin) – N. Nestěrov, Dahlbeck, Arťom Sergejev, Blažijevskij, Kiselevič, Gilmour, V. Svedberg, Grudinin – P. Karnauchov, Slepyšev, Grigorenko – Okulov, S. Plotnikov, Kameněv – Nordström, Andronov, Alexandr Popov – Světlakov, Sorkin, Poltapov.

Rozhodčí: Gašilov, Fatajev – Ivanov, Žarkov.
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhne.
Mírným favoritem tohoto zápasu týmů z horní části tabulky Západní konference jsou domácí.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 15. listopadu a domácí Moskva vyhrála 3:2 v nájezdech. Rozhodující nájezd tehdy proměnil Okulov.
Severstal Čerepovec odehrál 30 zápasů s bilancí 11-7-4-8 a ziskem 40 bodů. V tabulce Západní konference je tým na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál Čerepovec tři. Poradil si s Magnotogorskem 5:2, Minskem 4:3 v nájezdech a sViťazem 2:1 v nájezdech. Tým nestačil na CSKA Moskvu 2:3 v nájezdech a na Barys 3:4 v prodloužení.
CSKA Moskva odehrála 31 zápasů s bilancí 13-7-2-9 a ziskem 42 bodů. V tabulce Západní konference je tým na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo CSKA hned čtyři. Poradilo si s Petrohradem 4:0, Čerepovcem 3:2 v nájezdech, Minskem 6:3 a Petrohradem 3:1. Tým nestačil na Dynamo Moskvu 2:3 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a CSKA Moskva..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:0

Branky a nahrávky: 17. Kodola (Press, Timašov), 40. Liška (Kodola, Chochlov), 57. Dmitrij Moisejev (D. Dumbadze)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šostak, Šugajev) – Press, Chochlov, Rogov, N. Makejev, M. Chabarov, Timašov, Karimov – Geraskin, Joonas Nättinen, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – D. Dumbadze, Abrosimov, Dmitrij Moisejev – M. Kazakov, Jemec, A. Alexejev – Kolmykov.

Rozhodčí: Gašilov, Fatajev – Ivanov, Žarkov

16:08 MOS 2 V. Svedberg, podrážení
16:28 CER 1:0 Kodola (Press, Timašov)
17:02 MOS 2 HL zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Poltapov
24:21 MOS 2 Blažijevskij
33:11 MOS 2 Světlakov, podrážení
39:39 MOS 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Okulov
39:47 CER 2:0 Liška (Kodola, Chochlov)
40:00 CER 2 Timašov, držení
43:11 CER 2 Joonas Nättinen, držení
56:35 CER 3:0 Dmitrij Moisejev (D. Dumbadze)