22.11.2021, 01:40 • UBS Arena, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.7 4.28 2.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:29

53:29 Mitchell MARNER - 0:3

53:29

Toronto právě vstřelilo branku!
Navíc přichází třetí úder Toronta. Na levé straně si s Buntingem vyměnil puk MITCHELL MARNER, aby si pak sjel před brankoviště a zblízka sklepával za Sorokina – 0:3. Asistence: Michael Bunting.

50:00

Vyloučení i na straně Toronta, dvouminutový trest za podrážení dostal William Nylander.

48:08

Je tu vyloučení na straně domácího celku, dvě minuty za hákování dostal Zach Parise.

42:00

42:00 Ondřej KAŠE - 0:2

42:00

Na druhé straně se hosté trefují a jdou do dvoubrankového trháku. Velký kus práce odvedl Ritchie, když skvělým forčekinkem vybojoval puk, z rohu pak přihrál Kämpf před branku a ONDŘEJ KAŠE z první překonal Sorokina – 0:2. Asistence: David Kämpf, Nick Ritchie.

41:10

41:10 Beauvillierovi blafák nevyšel

41:10

Obrovská šance domácích na srovnání, Parise vysunul do sóla Beauvilliera, ten zkusil bekhendový blafák, jenže v plné rychlosti branku netrefil.

35:40

Síly na ledě se nám vyrovnávají, dvě minuty za podrážení dostal Jason Spezza.

34:04

Je tu další vyloučení na straně domácích, byť ti vehementně protestují. Dvě minuty za držení dostal Kyle Palmieri.

30:53

Vylučuje se na straně New Yorku, dvě minuty za podrážení dostal Scott Mayfield.

17:56

17:56 Muzzin trefil Sorokinovu tyčku

17:56

Po Nylanderově průniku levou stranou a přihrávce na modrou čáru vystřelil Muzzin a jeho švih zacinkal o Sorokinovu tyčku!

03:31

03:31 Mitchell MARNER - 0:1

03:31

Hosté ale udeřili ve vlastním oslabení! Dlouhou přihrávku na útočnou modrou dostal od Muzzina MITCHELL MARNER, ten si dokázal puk pokrýt před obráncem tělem a bekhendovým zakončením překonal Sorokina – 0:1. Asistence: Jake Muzzin.

02:41

A vzápětí se vylučuje na straně Toronta, dvě minuty za podrážení dostal Timothy Liljegren. Je tu tak přesilovka pro NY Islanders.

02:18

V docela tvrdě vedeném úvodu tu máme první vyloučení. Trestá se na obou stranách, dvě minuty za držení dostal domácí Cal Clutterbuck, dvě minuty za sekání zase hostující Wayne Simmonds.

0:3

Branky a nahrávky: 4. Marner (Muzzin), 42. O. Kaše (Kämpf, N. Ritchie), 54. Marner (Bunting)

New York Islanders: I. Sorokin (Varlamov) – Dobson, Chára, Mayfield (A), Salo, G. Hutton, Aho – Beauvillier, Wahlstrom, Nelson (A) – Parise, Barzal, Andreoff – Palmieri, Pageau, Pánik – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Toronto Maple Leafs: Woll (J. Campbell) – Brodie (C), Rielly (A), Holl, Muzzin, Liljegren, R. Sandin – Marner, Matthews (A), Bunting – W. Nylander, Tavares, Kerfoot – O. Kaše, Kämpf, N. Ritchie – Simmonds, Spezza, Engvall.

Rozhodčí: Lambert, Rooney – Kelly, Suchánek

Diváci: 17 255

02:18 NYI 2 Clutterbuck, držení