Tři minuty před koncem je Olympik na pěti faulech!

Komplikací pro Olympik by mohl být fakt, že má na kontě již čtyři akumulované fauly. Uvidíme, zda se náhodou nedočkáme desetimetrového kopu.

Matyáš Koryta nakonec přímou střelou minul pravou tyč mělnické klece.

32:26

Oddechový čas si bere tým Bohemains, který dostal taktické noty pro další standardku.

31:12

Daniel Říha mohl ještě více přiblížit Mělník k zisku tří bodů, svůj samostatný únik ale zakončil z levé strany ranou těsně nad břevno Vávrová branky!

28:48

Vstřelená branka Mělník uklidnila, směrem dozadu je od té doby prakticky bezchybný.

26:21

Daniel Říha se krásně uvolnil proti dvěma spoluhráčům, jeho následnou ránu vyškrábl Vávra nad břevno.

24:43

Mělník právě vstřelil branku!
Hosté otáčí skóre utkání ve svůj prospěch a poprvé v zápase vedou! Stejně jako u prvního gólu se na tom podílela dvojice Havel – RADEK MIŘATSKÝ, tentokrát si však role prohodili – 1:2!

22:14

Kapitán Bohemians Praha Kryštof Lízálek nepříjemnou střelou prověřil připraveno Džurynského, ten musel na zem a kvalitním zákrokem dokázal udržet nerozhodný stav.

20:01

20:00

19:00

Přesně minutu před koncem prvního poločasu je srovnáno! MATĚJ HAVEL si vzal míč na útočné polovině, udělal rychlé kroky směrem dopředu a prudkou střelou propálil Vávru – 1:1!

17:33

Olympik měl slušnou standardní situaci a dokonce si vyžádal i oddechový čas, její realizaci ale nezvládl zcela ideálně.

13:20

Bohemians Futsal právě vstřelili branku!
Nyní to celek z hlavního města sehrál opravdu ukázkově a zcela zaslouženě se dostal do vedení! Lizálek si narazil s MATĚJEM DROBNÝM, který následně prostřelil brankáře Olympiku pod nohou – 1:0!

12:45

Na druhé straně se Džurynskyj blýskl proti velké šanci Matěje Rumla, skóre stále bezbrankové!

12:07

Střela Radka Miřátského od půlící čáry byla silně nepřesná, Vávra jen kontroloval cestu balonu do zámezí.

10:00

Polovina prvního poločasu je za námi, zatím stále čekáme na první gólovou radost. Sledujeme vyrovnanou bitvu, ve které si šance dokáží vytvářet obě mužstva.