21.11.2021, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • 12. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.98 3.61 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44

Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt přidává před přestávkou druhou branku! FILIP KOSTIČ se na polovině Freiburgu ujal přímého kopu. Jeho centr z velké dálky směřoval na malé vápno, kde jej nikdo v černém netečoval, ale míč stejně zapadl k zadní tyči!

35

Hostující celek se deset minut před přestávkou dostává do vedení! Po šťastném průniku se k míči v pokutovém území dostal JESPER LINDSTROM, který zakončil podél brankáře!

0:2

konec (0:2)

Branky: 35. Lindström (Jakić), 44. Kostić

Karty:   53. Chandler (FRN), 70. A. Touré (FRN), 74. Trapp (FRN)

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 14:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:16.

SC Freiburg: Flekken – Gulde, Lienhart, N. Schlotterbeck (46. Schade) – Kübler (86. Weisshaupt), M. Eggestein (72. Haberer), Höfler, Günter – Džong, Grifo (90. Demirović) – Höler.
Náhradníci: Atubolu, Uphoff – Burkart, Demirović, Haberer, Keitel, Heintz, Schade, K. Schlotterbeck, Sildillia, Weisshaupt, Sallai.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hasebe, Ndicka – Chandler (66. A. Touré), Sow (75. Rode), Jakić, Kostić – Kamada, Lindström (75. Ache) – Borré (85. Ilsanker).
Náhradníci: Ramaj – Ache, Barkok, Blanco, Hrustic, Hauge, Ilsanker, S. Lammers, Paciência, A. Touré, Rode.