20.11.2021, 18:30 • An der Alten Försterei, Berlín • 12. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.06 3.32 4.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji hezký večer. (20:24:57)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 17:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé berlínské derby, které nakonec ovládl domácí Union. Ten se v prvním poločase dvakrát prosadil a dostal se do vedení 2:0. Ve druhém poločase se hosté snažili něco vymyslet, ale na domácí obranu recept nenašli a nakonec tedy nezískali ani bod. Nutno dodat, že domácí byli dnes lepším týmem a dle mého tedy vyhráli zcela zaslouženě.

90+3

90+2

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Andreas Voglsammer.
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Christopher Trimmel, přichází Julian Ryerson.

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Další neúspěšná akce hostujícího celku. Domácí jsou nyní u míče, kombinují a nikam samozřejmě nepospíchají.

87

Hosté se snaží něco vymyslet, tlačí se dopředu, ale je jasné, že dnes nezískají ani bod. Derby ovládne domácí Union.

85

Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Davie Selke.

83

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Genki Haraguči, přichází Levin Öztunali.

82

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Sheraldo Becker.

80

Rohový kop zahrávali také hosté, ale ani jejich příležitost nic nepřinesla.

78

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže stav utkání se nemění. Domácí i nadále vedou o dvě branky.

77

Rohový kop pro domácí Union.

75

Po centru se na zadní tyči objevil Timo Baumgartl, který to vyzkoušel z úhlu, ale míč poslal vysoko nad branku.

73

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Grischa Prömel, přichází Kevin Möhwald.

72

Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Peter Pekarík, přichází Dennis Jastrzembski.

70

Hráči hostujícího celku ve druhém poločase skvěle napadají a domácí fotbalisté s tím mají obrovské problémy. Je před námi posledních dvacet minutek.