DHL Extraliga juniorů

HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

5:4

po prodl. (2:3, 1:0, 1:1 - 1:0)

19.11.2021, 18:00 • Tipsport Arena, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč • 18. kolo • Jakub Houžvička

Viděli jsme velice napínavý zápas, ve kterém se nejprve rychle ujali Pražané vedení 2:0, aby následně Oceláři ještě v rámci první třetiny skóre otočili. Sparta se dokázala také nakopnout k obratu, po gólu Kozlíka v závěru zápasu se však šlo do prodloužení. To nabídlo strhující a napínavou podívanou, bod navíc si nakonec díky nabídnuté přesilovce, kterou využil Jakub Zembol, připisuje Sparta. (20:26:12)

64:49

Sparta právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Před třineckou brankou se teď nejlépe zorientoval JAKUB ZEMBOL a Sparta si tak připisuje druhý bod za vítězství v prodloužení! Asistence: Oto Theimer.

64:18

Slavíčkovu střelu kryje Švančara.

64:06

Sparta si vyžádala oddechový čas, cítí, že přesilovka je příležitost zápas rozhodnout.

64:06

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Daniel Chovaniak – 2 min., podrážení).

63:47

Třinečtí hráči se teď ve všech třech snažili dostat puk za beton brankáře Hrabala, ten s pomocí spoluhráčů i s lehkým štěstím odolává!

63:20

Theimer mířil mezi Švančarovy betony, neúspěšně.

62:40

Skvělý zákrok Švančary, který teď doslova udržel svůj tým ve hře!

61:44

Třinec teď Spartu zatlačil, větší šanci si ovšem z tlaku nevytvořil.

61:00

Rychlá protiakce Třince končí na dobrém zákroku obrany.

60:18

Tůma svou individuální akci dobře nezakončil.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme se nedočkali rozhodnutí, na sparťanský gól ze 43. minuty zareagoval Třinec v 57. minutě, když se prosadil Matěj Kozlík. Míříme tak do pětiminutového prodloužení a případně následných nájezdů.

60:00

59:33

Hráči o kotouč zápasí ve středu kluziště.

58:33

Hra teď plyne bez větších příležitostí na obou stranách.

57:57

Oba týmy o puk bojují v rohu kluziště.

57:05

Akce Sparty končí neúspěchem, u puku Oceláři.

5:4

Branky a nahrávky: 2. Mácha (Kubánek), 4. Slavíček (Tomov), 39. Slavíček (Krupička), 43. Tůma (Mácha), 65. Zembol (Theimer) – 8. Haas (Hrůzek), 17. Jobánek (Haas, Chovaniak), 19. Ramik (Chovaniak, Pětník), 57. Kozlík (Moškoř, Švančara)

HC Sparta Praha: Krbeček (21. Hrabal) – Tomov, Šindelek, Tůma, David, Červenka, Ducháč (C) – Senčák, Kubánek, Mácha, Hauser, Krupička, Kalný, Slavíček (A), Bareš, Vágner, Theimer, Zembol

HC Oceláři Třinec: Švančara (Nešpůrek) – Andrle, Chovaniak (A), Kareš, Ročák, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas (C), Haas, Pětník, Cedzo, Geidl, Matěj (A), Ramik, Kozlík, Jobánek, Procházka

18:18 TRI 2:3 Ramik (Chovaniak, Pětník)
19:18 TRI 2 Kareš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
20:01 SPA -Krbeček +Hrabal (Střídání)
28:59 TRI 2 Kareš, podrážení
32:21 TRI 2 Chovaniak, hrubost
38:01 SPA 3:3 Slavíček (Krupička)
42:08 SPA 4:3 Tůma (Mácha)
50:22 TRI 2 Matěj, sekání
56:04 TRI 4:4 Kozlík (Moškoř, Švančara)