Přípravný zápas

MFK Chrudim – Bohemians Praha 1905

0:3

konec (0:1)

12.11.2021, 11:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Adam Sedlák

Tipsport: 4.86 4.44 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním zápase se nijak nastavovat nebude. I přes náznaky ve druhé půli byli hosté lepší a zaslouženě zvítězili. Branky vstřelil Ibrahim Keita a dvakrát následně skóroval Michael Ugwu.
Děkuji všem, kteří přenos sledovali, budu se těšit opět někdy příště.
Pěkný zbytek dne. (12:44:25)

90+1

89

Domácí jsou usazeni s míčem na vlastní polovině.

88

Hosté teď reklamovali faul, ovšem hlavní sudí jednoznačně gestikuluje, že o faul se v žádném případě nejednalo.

86

Hostům se teď už nedaří žádný přechod na útočnou polovinu.

84

Domácí teď drží míč, vypadá to na klidný konec zápasu.

82

Bohemians právě vstřelili branku!

Po velké chybě v rozehrávce to byl opět MICHAEL UGWU, jenž dokázal skvěle míč zalepit a následně zakončit. Stav utkání 0:3

80

Po výborné práci Köstla se dostal ke střele MICHAEL UGWU a z blízky byl neomylný. Stav utkání 0:2

79

Domácí se snaží, ovšem obrana hostů pracuje velmi dobře.

77

Dobrou střelou se prezentoval Keita, Ordelt ji ale pohotově vyrazil.

75

Hosté se aktuálně nikam neženou.

74

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Řezníček J., přichází Vacha.

73

Po nepřesné rozehrávce vytáhl Le Giang skvělý zákrok, když se pověsil za zakrytou střelou Surmaje a vytáhl ji na břevno.

73

Po dlouhém autu do vápna si na hlavičku naskočil Rybička, ovšem pohotově ji lapil Le Giang.

71

Aktuálně jsou v kontrole domácí. Především díky tomu, že hosté nijak vysoko nenapadají.

69

Výborný defenzivní skluz teď předvedl Drahoš a zamezil tak nebezpečí ze strany hostů.

67

Hosté teď v klidu drží míč.

65

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bartek, přichází Lehovec.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Levin.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bederka, přichází Vondra+.

65

Haškův centr zamířil vysoko nad branku hostů.

63

Domácí jsou ve druhé půli lepší, je jen velkou škodou že nedokázali zužitkovat některou z příležitostí.

61

Po tom co vystihl Sokol nahrávku se do výborné příležitosti dostal Kesner, i přes to že překonal brankáře Le Gianga stihl tento projektil odvrátit Bartek.

59

Střela Kovaříka zamířila mimo Ordeltovu branku.

57

A další tutovou šanci teď měli hosté! Tentokrát si míč našel Kadlec a mířil dobře, bohužel pro něj pouze do tyče. Stav utkání tedy zůstává stejný.

56

Velmi dobrou příležitost měl aktuálně Jindříšek, ale jeho střela z pravé strany zamířila pouze do boční sítě.

54

Keitova střela nenadělala Ordeltovi žádné problémy.

53

Na rohový kop hostů byli krátcí všichni hráči, kteří jsou aktuálně na hrací ploše.

52

Hosté teď klidně kombinují.

50

Sokolova střela nenadělala Le Giangovi mnoho problémů.

48

Dobrou akci teď předvedli domácí, ale špatně provedena už byla před finální fáze.

46

V prvním poločase jsme mohli vidět spíše bitvu nepřesností, kdy byli hosté efektivnější. O jedinou branku se postaral Ibrahim Keita ve 23. minutě.

45+1

44

Akci domácích překazil za polovinou Kovařík.

42

Domácí jsou aktuálně více na míči.

40

Ve výborné pozici byl Bartek, ovšem jednalo se o ofsajd.

39

Domácí teď na pár minut byli lepším týmem, ale žádná z akcí nijak více neohrozila Le Giangovu svatyni.

37

Střela zpoza vápna od domácí Tkadlece zamířila až na dětské hřiště, jenž se nachází u místního stadionu.

36

Domácí teď dobře otáčí hru na útočné polovině.

34

Standartní situace hostů nebyla nijak nebezpečná. Domácí budou hrát od branky.

33

Na poslední chvíli teď odvrátil nebezpečí Sokol. Když svou hlavičkou poslal míč do zámezí.

31

Domácí se po dlouhé pauze dostali k poklidné rozehrávce, ovšem vše narušil svou nepřesnou nahrávkou Tkadlec.

29

Zbytečný útočný faul teď měl na svědomí domácí Rybička.

28

Hosté teď svým napadáním nutí dělat domácí chyby v rozehrávce.

27

V obrovské příležitosti se teď ocitl domácí Juliš, ovšem střela z malého vápna mířila pouze nad branku hostů.

26

Za pětadvacet minut utkání lze konstatovat, že hosté naplňují roli favorita.

25

Domácí jsou teď trochu opařeni z úvodní branky a nedostávají se vůbec k míči.

23

Po dobrém centru za obranu od Valy si míč z levé strany zpracoval Kovařík a poslal velmi dobrý střílený centr, který si našel IBRAIM KEITA a pohotově zakončil. Stav utkání 0:1.

21

Dobrý akci teď předvedli domácí, ovšem všemu přecházelo ofsajdové postavení Kesnera.

20

Teď jsme byli svědky pouhého náznaku šance. Po nahrávce od Květa byl v dobré= příležitosti Bartek, ale zradilo ho zpracování.

18

Domácí teď pohotově odvrátili Kovaříkův centr.

16

Obrovskou šanci teď spálil hostující Dostál! Po střele Bartka se ke zmiňovanému odrazil míč a i přesto, že měl před sebou prázdnou branku dokázal trefit pouze bránícího Drahoše.

15

Hosté teď dobře přenáší těžiště hry, ovšem bez potřebného účinku dopředu.

13

Aktuálně můžeme sledovat pouze hodně nepřesných nahrávek na obou stranách.

11

Náznak šance teď měl hostující Keita, na poslední chvíli ho ovšem zastavil Drahoš.

10

Dobrou střelou se teď prezentoval Kadlec, ovšem zamířil pouze do reklam, jenž jsou za brankou domácích.

8

Standartní situace domácích nenadělala hostům žádné problémy.

6

Dobrým obranným zákrokem se aktuálně prezentoval hostující Bederka a zabránil tak jakémukoliv nebezpečí.

5

V úvodních minutách přebrali iniciativu hosté a nepouští domácí zatím skoro vůbec k míči.

4

Pěknou střelu aktuálně vyslal hostující Dostál, ovšem střela neměla potřebné parametry.

2

Od začátku je jasné, že utkání bude ve vysokém tempu. Domácí zapůsobili vysokým napadáním.

1

Úvodní výkop provedou hosté
Hráči už pomalu vstupují na trávník, utkání bude začínat za malý moment.

MFK Chrudim: Ordelt – Tkadlec, Řezníček, Kesner, Drahoš – Rybička, Řezníček, Hašek, Juliš, Sokol – Čáp.
Náhradníci: Sedlák, Šípek, Breda, Látal, Šplíchal, Průcha, Fišl, Vácha, Surmaj, Mikulec.

Bohemians Praha 1905: Le Giang – Nový, Bederka, Bartek, Vala – Dostál, Jindřišek, Keita, Kovařík, Kadlec, – Květ.
Náhradníci: Bačkovský, Lehovec, Levin, Vondra, Köstl, Vacek, Ugwu.
Tímto vítám všechny příznivce přátelského utkání mezi domácí Chrudimí a hosty z Bohemians. Samotný zápas je zrealizován především z důvodu reprezentační přestávky, oba dva týmy nastupují na naši nejvyšší úrovni a jelikož je ligový i druholigový program velmi náročný, tak se tento přátelský zápas hodí oběma celkům.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.