Livesport Superliga

ACEMA Sparta Praha – PSG Panthers Otrokovice

5:4

po prodl. (1:2, 1:0, 2:2 - 1:0)

24.10.2021, 18:00 • UNYP Arena, Praha 9–Libeň • 10. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.13 8.8 8.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (20:08:27)
V Praze máme hotovo, dnešní program Livesport Superligy uzavírá dvoubodová výhra Sparty! Ta na rozdíl od svého hokejového protějšku dotáhla utkání s moravským celkem do vítězného konce a připisuje si na své konto dva body, Otrokovice si vezou domů jeden. Panteři dnes mimochodem v UNYP Areně nehráli vůbec špatně a pokud to tak půjde dál, mohli by se časem oddělit od celků v dolních patrech tabulky.

Sparta právě vstřelila branku!
V UNYP Areně máme hotovo, bod navíc poputuje na konto domácí Sparty! V polovině druhé minuty prodloužení se do přečíslení dostali Mikuláš Krbec a MATĚJ PRUNER, přičemž druhý jmenovaný hráč rychlou střelou překonal Kohúta – 5:4! Asistence: Mikuláš Krbec.

61:52

Grich se obtočil kolem Benešovy branky a následně zakončil do nohy domácího gólmana.

61:25

Ujhelyiho přihrávka připravila Pražany o míček, své ofenzivní schopnosti mohou vyzkoušet zase hosté.

60:48

Sparta se od začátku prodloužení drží na balónku, až nyní se ale protlačila ke Kohútovi.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi dnešního střetnutí nerozhodlo, míříme do prodloužení!

60:00

59:42

59:42 Filip HRABAL - 4:4

59:42

Otrokovice právě vstřelily branku!
Sparta osmnáct sekund před koncem základní hrací doby ztrácí náskok, nejspíš půjdeme do prodloužení! Z obrovské vzdálenosti se prosadil FILIP HRABAL, jehož nahození letělo přímo pod horní tyč – 4:4! Asistence: Ronald Gašparík.

59:12

Hra se nyní točí kolem hostujícího brankoviště, do kterého se vrátil Adam Kohút. Sparta drží míček.

58:42

Martin Beneš si na své konto připisuje důležitý zákrok a vyhazuje balónek daleko od své branky.

58:02

Otrkovice drží míček u své branky a bezúspěšně se snaží najít nějakou skulinu v domácí defenzívě.

57:23

Panteři hrají vabank, jejich branka zeje prázdnotou! Hosté už nemají co ztratit!

57:01

Oddechový čas pro hosty.

5:4

Branky a nahrávky: 15. Kolstrunk (Kozák), 40. Zouzal (Křenek), 43. Ujhelyi (Zouzal), 50. M. Krbec (Matěj Čermák), 63. Pruner (M. Krbec) – 1. Vykopal, 20. Grich (Hrabal), 45. Červenka (Nehila), 60. Hrabal (Gašparík)

ACEMA Sparta Praha: Martin Beneš (Hejna) – Bartoš, Garčar, Kozák, Marvánek, Zeman, Křenek, Pruner – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi, Zouzal, Košir, Pažák, Kuchynka, Matěj Čermák, Kareš, M. Krbec, Hurt.

PSG Panthers Otrokovice: Kohút (Steiger) – Gašparík, Kelemen, Jurčík, Halama, Maťcha, D. Ležatka – Červenka, Sovják, M. Ležatka, Hrabal, Nehila, Kvapil, Máček, Šťourač, Vykopal, Petřík, Grich.

Rozhodčí: Kropáček, Novák.