Livesport Superliga

FBC 4CLEAN Česká Lípa – FAT PIPE Florbal Chodov

7:12

konec (0:5, 2:1, 5:6)

22.10.2021, 19:00 • Sportovní hala Česká Lípa • 9. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 6.3 7.2 1.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (21:11:53)
Ze zdánlivě rozhodnutého souboje se po druhé přestávce vyklubala pořádná divočina! Chodov si sice odváží domů všechny body, ve třetí třetině se ale proti aktivně hrající Lípě pořádně zapotil a musel bojovat, aby se udržel ve vedení. Pražané zřejmě po výborných prvních dvou třetinách usnuli na vavřínech, což je málem přišlo pěkně draho. Ale pouze málem.

Nejlepší hráči utkání
CLA: Štěpán SLANÝ (3+0)
CHD: Jiří BAUER (1+2)

59:47

Utkání se dohrává před brankovištěm Karla Hodíka, Chodov má ale dění plně pod kontrolou.

59:01

Poslední minuta střetnutí se neobejde bez vyloučení, Mikuláš Komárek (CHD) je trestán za vysokou hůl.

59:00

Probíhá poslední minuta základní hrací doby!

58:47

58:47 Petr MAJER - 7:12

58:47

Chodov právě vstřelil branku!
A další gól do prázdné branky, po rychlém výpadu se na listinu střelců opět zapisuje PETR MAJER – 7:12! Asistence: Marek Vávra.

58:12

58:12 Ondřej VOŠTA - 7:11

58:12

Je rozhodnuto, tuto bitvu vyhrají Pražané! Zpoza středové čáry opuštěnou svatyni trefil ONDŘEJ VOŠTA – 7:11! Bez asistence.

57:31

Svatyně České Lípy zeje prázdnotou, domácí už nemají co ztratit a hrají vabank!

57:04

Oddechový čas pro domácí.

57:04

57:04 Daniel EREMIÁŠ - 7:10

57:04

Pražané po sedmém gólu Lípy znovu přeřadili na vyšší rychlost, což rychle přineslo ovoce! Důležitý krok směrem k zisku plného počtu bodů udělal DANIEL EREMIÁŠ, který nutí domácí si vybrat oddechový čas – 7:10! Asistence: Jiří Bauer.

56:55

Majer byl po převzetí krátké přihrávky sám před brankou a zkusil míček uklidit k tyči, jenže Ponomarev zakročil nohou!

56:19

Ivan Ponomarev vytáhl z rukávu hned dva důležité zákroky a drží svůj tým ve hře!

56:01

56:01 Štěpán SLANÝ - 7:9

56:01

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Karel Hodík jen nevěřícně kouká na míček, který poskakuje v jeho brance – necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby je v Lípě jen o dva góly! Už potřetí se v souboji prosazuje ŠTĚPÁN SLANÝ – 7:9! Asistence: Jakub Jirsa.

7:12

Branky a nahrávky: 33. Slaný (Mlejnek), 40. Vlček (Karel), 44. Slaný (Jirsa), 44. Kopič (Štěrba), 46. T. Kadlec (Karel), 51. Kopič (Štěrba), 57. Slaný (Jirsa) – 1. Majer (M. Vávra), 3. J. Bauer (Slunečko), 17. Dufek (Horký), 19. Balatka (Balatka), 20. Majer (M. Vávra), 25. Majer (M. Vávra), 41. M. Vávra (Majer), 46. Ondrušek (J. Bauer), 50. Eremiáš (Majer), 58. Eremiáš (J. Bauer), 59. Vošta, 59. Majer (M. Vávra)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Jukl (21. Ponomarev) – Novák, Mlejnek, Stárek, T. Kadlec, Slaný, Štěrba – Dzierža, Karel, Kopič, Jirsa, Staněk, Krajcigr, Vlček, Ekl, Horák.

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Pergler) – Maxa, Slunečko, J. Bauer, Horký, Strnad – Komárek, Plíhal, Vošta, M. Vávra, Netrefa, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Eremiáš, Majer, Dufek, Balatka.

Rozhodčí: Bališ, Varga.