24:26

konec (8:13)

22.10.2021, 19:00 • Hala Frýdek - Místek • 8. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 5.36 10.4 1.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po velmi vlažném prvním poločase byla druhá část opravdové drama. Frýdek-Místek parádně snižoval a celý poločas vlastně stahoval velký náskok hostů. Dostal se dokonce na rozdíl dvou branek, který mohl v závěru ještě snížit, když hrál v šesti proti třem. Ani tomu ale nestačilo a Pepino si tak připíše další prohru. Karviná naopak vyhrává osmý zápas z osmi. (20:38:53)
Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná 24:26 (8:13)
Nejvíce branek: Petrovský 9/2, Chudoba 5, Mucha 4 – Sobol 9/1, V. Patzel 7/1, S. Mlotek 3. Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/2. Vyloučení: 1:5.

Konec zápasu. (24:26)

60

Marjanović zasáhl parádně proti střele jednoho z domácích! Veledůležitý zákrok. (24:26)

60

Neskutečné, Karviná jde do tří kvůli toho, že si nepohlídala počet hráčů na hřišti a hrála ve více lidech. Frýdek tedy v šesti proti třem. (24:26)

60

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (24:26)

60

Vojtěch Petrovský se prosadil přesně minutu před koncem ze sedmimetrového hodu! Míč poslal mezi nohy brankáře. Tohle bude ještě drama! (24:26)

59

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Patrik Fulnek). (24:26)

59

Tak nyní už to pro Baník vypadá velice dobře. Patrik Fulnek se z brejku utrhl a skóroval. (23:26)

59

Adam Gřešek poslal skvělý míč do branky soupeře a ještě vykřesal naději pro domácí. (23:25)

59

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Nikolas Noworyta). (22:25)

58

Gól vstřelil tým HCB Karviná (Nikolas Noworyta). (22:25)

58

Radim Chudoba prohodil míč mezi nohama Marjanoviče a opět je z toho rozdíl dvou branek. (22:24)

57

Jan Sobol po dvou náznacích velmi zkušeně překonal Jana Marenčáka ze sedmimetrového hodu. (21:24)

57

Vojtěch Petrovský je opravdu neskutečný! Čtyři minuty před koncem snižuje osmou brankou navíc už jen na rozdíl dvou gólů. (21:23)

54

Neskutečná individuální akce Vojtěcha Petrovského! Ten proběhl z levé strany okolo několika karvinských hráčů a následně parádně zakončil. (20:23)

53

Jan Sobol se po dlouhé době dokázal prosadit! A to navíc ještě při vlastním oslabení, které Baník hraje opravdu skvěle. (19:23)

52

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc). (19:22)

52

Vojtěch Petrovský se prosadil a Frýdek-Místek už opět prohrává jen o tři branky. (19:22)

24:26

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – J. Rajnoha, Petrovský, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Kancel, Brožek, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Ondrušík, Mynář, Hustopecký.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Noworyta, V. Patzel, S. Mlotek, Fulnek, Jan Užek, Pelák, Harabiš, Skalický, Široký, Sobol, Franc.

Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř