3:0
konec (1:0)
21.10.2021, 21:00 • Olympijský stadion, Londýn • Skupina H • Tomáš Kubečka
Tipsport: 1.4 5.11 7.64 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.11 - 7.64
West Ham United – KRC Genk
3:0
konec (1:0)
Branky: 45+2. C. Dawson (Cresswell), 58. Diop (Cresswell), 60. Bowen
Karty:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:9.
West Ham United:
Aréola – Johnson, C. Dawson, Diop, Cresswell (69. Fredericks) – Souček, Rice (69. Noble), Lanzini – Bowen (83. Benrahma), Jarmolenko (83. Fornals), Vlašić.
Náhradníci: Fabiański, Randolph – Benrahma, Fornals, Fredericks, Masuaku, Noble, Ogbonna, K. Zouma.
Trenér:
KRC Genk:
Vandevoordt – An. Preciado, Cuesta (46. Sadick), Lucumi, G. Arteaga – Thorstvedt (84. Toma), Hrošovský, Heynen – Bongonda (75. Ndayishimiye), Onuachu (75. Ugbo), Ito (84. Oyen).
Náhradníci: Chambaere, Leysen – Eiting, Geusens, McKenzie, Oyen, Paintsil, Toma, Sadick, Ndayishimiye, Ugbo.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Fenerbahce – Antverp 18:45 2:2
Lazio – Marseille 18:45 0:0
Midtjylland – CZ Bělehrad 18:45 1:1
Ludogorec – Braga 18:45 0:1
Real Betis – Leverkusen 18:45 1:1
Rapid – Dinamo Záhřeb 18:45 2:1
Rangers – Brøndby 21:00 2:0
Sparta – Lyon 21:00 3:4
Eindhoven – Monaco 21:00 1:2
Sturm Graz – Real Sociedad 21:00 0:1
Neapol – Legia 21:00 3:0
Frankfurt – Olympiakos 21:00 3:1
Lok. Moskva – Galatasaray 21:00 0:1
West Ham – Genk 21:00 3:0
Helsinki – M. Tel-Aviv 16:30 0:5
Alaškert – Linz 18:45 0:3
Famagusta – Flora 18:45 2:2
Bodo/Glimt – AS Řím 18:45 6:1
Kodaň – PAOK 18:45 1:2
Feyenoord – Union Berlín 18:45 3:1
Karabach – Kajrat 18:45 2:1
Maccabi Haifa – Slavia 18:45 1:0
Mura – Rennes 18:45 1:2
Arnhem – Tottenham 18:45 1:0
Basilej – Omonia Nikósie 21:00 3:1
Kluž – Alkmaar 21:00 0:1
CSKA Sofia – Zorja Luhansk 21:00 0:1
Jablonec – Randers 21:00 2:2
Partizan – Gent 21:00 0:1
Slovan Bratislava – Lincoln 21:00 2:0
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:9. (22:51:48)
90+2
90+1
90
89
88
87
86
85
84
Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Džunja Ito, přichází Luca Oyen.
83
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Andrij Jarmolenko, přichází Pablo Fornals.
82
80
79
78
77
76
75
Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Paul Onuachu, přichází Ike Ugbo.