7:0
konec (4:0, 0:0, 3:0)
21.10.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Vít Muzikář
Tipsport: 1.22 7.46 9.27 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.22 - 7.46 - 9.27
SKA Petrohrad – Red Star Kunlun
7:0
konec (4:0, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 4. Pylenkov (Kuzmenko, Pautov), 7. Vey (Chusnutdinov, N. Gusev), 12. N. Gusev (Ivan Morozov), 15. Vey (Danila Moisejev, M. Robinson), 41. Ivan Morozov (N. Gusev), 45. Kemppainen (N. Gusev, M. Robinson), 60. Kemppainen (Vey, Chusnutdinov)
Karty:
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Lars Johansson (Askarov) – Fantenberg (A), Ožiganov (A), M. Robinson, Koromyslov, Pautov, Pylenkov – Kemppainen, Ketov, Kuzmenko – Ivan Morozov, Cicjura, N. Gusev (C) – Vey, Chusnutdinov, Danila Moisejev – Smirnov, M. Vorobjov, K. Marčenko – V. Zykov.
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun:
J. Smith (Saprykin) – Sproul (A), Chelios, Fram, N. Chlystov, D. Osipov, Yuen – S. Foo, Lockhart, P. Foo – Nicholls, Yip (C), Tyler Wong – C. Kane (A), Werek, Pu – J. Chu, Riche, Squires.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mogaljov, Sojn – Stroganov, Parikov
Diváci: 2 594
1. třetina | ||||
02:54 | KUN | neuznaná branka | ||
03:42 | PET | 1:0 | Pylenkov (Kuzmenko, Pautov) | |
05:02 | KUN | 2 | D. Osipov, nedovolené bránění | |
06:05 | PET | 2:0 | Vey (Chusnutdinov, N. Gusev) | |
06:54 | KUN | 2 | P. Foo, vysoká hůl | |
11:49 | PET | 3:0 | N. Gusev (Ivan Morozov) | |
14:32 | PET | 4:0 | Vey (Danila Moisejev, M. Robinson) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:39 | PET | 2 | Ožiganov, podrážení | |
29:01 | KUN | 2 | Tyler Wong, držení | |
29:40 | KUN | 2 | C. Kane, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:58 | PET | 5:0 | Ivan Morozov (N. Gusev) | |
41:15 | PET | 2 | Vey, podrážení | |
43:37 | KUN | 2+2 | Yuen, krosček+nesportovní chování | |
44:43 | PET | 6:0 | Kemppainen (N. Gusev, M. Robinson) | |
57:33 | KUN | 2 | S. Foo, krosček | |
57:46 | KUN | 2 | Yuen, napadení | |
59:11 | PET | 7:0 | Kemppainen (Vey, Chusnutdinov) | |
59:59 | KUN | 2 | Werek, krosček | |
Konec |
Vítkovice – Vsetín 16:00 0:2
Pardubice – Kobra 16:30 10:3
Kometa Brno – Třinec 17:00 6:3
Havířov – Olomouc 17:00 1:2
Mountfield HK – Slavia • po prodl. 17:15 3:2
HC Litvínov – Třemošná 17:30 6:5
Motor ČB – Sparta • po s.n. (0:1) 17:45 1:2
Jihlava – Technika Brno 18:00 7:2
Havlíčkův Brod – Tábor 18:30 5:3
Poruba – Zlín 18:30 3:6
HK MD Šumperk – Přerov 19:15 2:3
59:59
57:46
57:33
43:37
41:15
29:40
29:01
24:39
06:54
05:02