po prodl. (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)

16.10.2021, 16:00 • Pardubice - Polabiny • 7. kolo • Tomáš Jirsa

45:31

Pardubice právě vstřelily branku!
A také ho ranou od modré ukončuje! PETR FILIP trefil přesně tak, jak obránce jeho kvalit má a Pardubice berou vítězství 5:4 v prodloužení! Asistence: Nicolas Langr, Pavel Kubeš.

41:06

Letohrad právě vstřelil branku!
Filip Faltus se uvolnil u pravého mantinelu, vystřelil, míček se dostal před branku, kde osobní souboj prohrál Filip Förstl s VÍTEM ROZLÍLKEM, který doklepl balonek za záda bezmocného Stárka. Asistence: Filip Faltus.

35:10

Jenže co se nestalo před chvilkou, povedlo se nyní LUBOŠI MORAVCOVI, který pohotovou střelou dává pardubickým nový jednobrankový náskok necelých deset minut před koncem třetí třetiny. Bez asistence.

30:51

Velmi kontroverzní situace. Petr Filip pravděpodobně dostal hokejkou nebo loktem do obličeje, rozhodčí však tuto situaci nevyhodnotili jako faul. K míčku se tak dostal VOJTĚCH BOGDÁNY, který tímto využil přesilovku a vyrovnal! Další zápletka dnešního zápasu. Pardubice na tento moment budou muset zapomenout a hrát dál bez pocitu křivdy. Bez asistence.

19:11

Pardubice neuvěřitelně rychle otáčí skóre! NICOLAS LANGR po kombinaci Jana Bílého a Pavla Kubeše trefil přesně tak, jak by správný útočník měl. Na tabuli svítí skóre 3:2 a máme novou zápletku. Asistence: Pavel Kubeš, Jan Bílý.

19:00

JAN STROUHAL vyrovnává! Ondřej Novotný ho našel v předbrankovém prostoru, odkud se hráči, jako je právě Strouhal, často nemýlí. Asistence: Ondřej Novotný.

14:02

A tlak Letohradu končí brankou. FILIP FALTUS se výborně zorientoval, našel si balonek, přesně věděl, kde je branka a bekhendem z poměrně velkého úhlu překonal na zádech ležícího Davida Stárka. Asistence: David Levý.

09:35

DAVID HALBRŠTÁT ukázal výborný backchecking, sebral míček Kvapilovi, který pak vypustil jeho pronásledování a díky přihrávce Víti Rozlílka se dostal ke střele ze skvělé gólové pozice. Střelou nad lapačku srovnal. Asistence: Vít Rozlílek.

05:10

Pavel Kubeš zabojoval o balonek na červené čáře, přistrčil ho Tomáši Zajíčkovi, který prodloužil na JANA BÍLÉHO. Z prostoru mezi kruhy trefil Bílý přesně mezi nohy brankáře Nováka a Pardubice se tak ujímají vedení! Asistence: Pavel Kubeš, Tomáš Zajíček.

5:4

Branky a nahrávky: 6. Bílý (Kubeš, Zajíček), 19. Strouhal (Novotný), 20. Langr (Kubeš, Bílý), 36. Moravec, 46. Filip (Langr, Kubeš) – 10. Halbrštát (Rozlílek), 15. Faltus (Levý), 31. Bogdány, 42. Rozlílek (Faltus)

HBC Pardubice: Stárek – Filip, Kvapil, Novotný, Školoudík, Turyna, Zajíček – Bílý, Česák, Förstl, Janeček, Kohoutek, Kubeš, Langr, Moravec, Šimek, Staněk, Strouhal, Vlasák.

SK Hokejbal Letohrad: Novák – Adamec, Anýž, Bureš, Dostál, Havlík, Macháček – Bogdány, Cvejn, Faltejsek, Faltus, Halbrštát, Hubálek, Levý, Rozlílek, Štefka, Tobiáš.

Rozhodčí: Kettner, Vrba

05:10 PCE 1:0 Bílý (Kubeš, Zajíček)
09:35 LET 1:1 Halbrštát (Rozlílek)
14:02 LET 1:2 Faltus (Levý)
19:00 PCE 2:2 Strouhal (Novotný)
19:11 PCE 3:2 Langr (Kubeš, Bílý)