5:2

konec (2:2)

16.10.2021, 20:00 • SH Lokomotiva Plzeň, hala 3 • 4. kolo • Vít Muzikář

Jerigo jede v pátek na palubovku sympaticky vystupujících Wizards. Ti naposledy přehráli doma Mladou Boleslav. (21:51:09)
Jerigo se může radovat z druhého vítězství v řadě za sebou. Trenéru Jiřímu Pechrovi dnes scházel jeho asistent Petr Kindelmann, ale Pechr si dokázal poradit i bez něj. Domácí vítězí hlavně (jako vždy) perfektnímu výkonu Jana Šebka a brankáře Miloslava Šoltyse, jenž vůbec poprvé v letošní sezoně odchytal celý zápas a ani mu nevadilo, že musel poprvé v životě chytat v černém dresu, jelikož Dalmach přijel v dresech červených.

Pro vývoj utkání byla klíčová pasáž okolo poloviny druhého poločasu, kdy domácí vstřelili šťastný gól Pekníkem. Následně zhruba tři minuty doprovázely neustálé protesty hostů proti výrokům dvojice rozhodčích. Ve 31. minutě dostal Šimek druhou žlutou kartu během necelých čtyř minut. Tu první viděl po konfliktu s Kristlem, druhou za řeči. Domácí využili přesilovku a vedli 4:2. Posléze je začal soupeř mačkat. Jerigo nakonec udělalo 5,5 minuty před koncem pátý faul a třáslo se o výsledek až do závěrečného hvizdu. Na konci přežilo dvě desítky, kdy Turnov ani jednou netrefil branku. Nejprve ji Randák překopl, pak mířil Bangha do tyče.

39:41

Novákovi vyšla narážečka přes Vitouše, ale Šoltysovi potom pomohl v brankovišti Lenk.

39:03

Daniel Hurt fauloval rozehrávajícího Lenka, na fauly 7:4.

38:49

Plzeň právě vstřelila branku!
ONDŘEJ LENK zablokoval střelu Randáka z levé strany a obloučkem z vlastní obranné poloviny poslal míč do prázdné brány. Bez asistence.