2:1

konec (0:0)

15.10.2021, 20:30 • 4. kolo • Boca Chotěboř

To je ze sportovní haly ve Světlé nad Sázavou vše. Dobrou noc. (22:04:57)
Vše podstatné v tomto zápase se událo ve druhém poločase, v kterém přece oba týmy zlepšily svou koncovku. Jako první se střelecky probudil domácí celek. Chotěboř odskočil na rozdíl dvou gólů, avšak Chomutov reagoval riskantní hrou bez brankáře a snížil na 2:1. Tento stav zůstal až do konce, který když se blížil, hráli hosté značně nedisciplinovaně a za ostré zákroky vůči soupeři a za verbální útoky jim rozhodčí rozdali několik žlutých karet a dokonce dvě červené.

V každém případě Chotěboř slaví první výhru v sezóně a odlepuje se ode dna tabulky.

39:30

Druhá červená karta pro Chomutov. Süssmilch viděl druhou žlutou a následně i tu červenou.

39:23

Žlutíme dál. Žlutou kartu vidí další chomutovský hráč, konkrétně Minařík.

39:09

Oddechový čas pro domácí.

39:09

Druhou žlutou kartu a zároveň červenou ukazuje rozhodčí Petru Novému za hru rukou mimo brankoviště.

38:23

Žlutou kartu vidí chomutovský hráč Süssmilch a také trenér Bric.

37:29

Domácí celek zatlačil na soupeře, aby si zajistil šanci na udržení současného skóre do konce utkání. Chomutov musí čelit jejich pressingu.

35:11

V této pasáži vidíme zase fauly. Teď započne drama.

32:49

Chomutov reaguje na snížení skóre zvýšenou aktivitou. Petr Nový se trefuje vedle brány.

31:50

Baník Chomutov právě vstřelil branku!
Hostům se tento tah vyplatil, neboť JIŘÍ NOVÁK sebral Vymetalovi čisté konto! Asistence: Patrik Šlégr.

31:05

Hostující celek sáhl ke hře powerplay.

31:03

Oddechový čas pro hosty.

30:12

Na tyčky je to už 1:1. Autorem těsně nepřesného výstřelu je Minařík.

29:30

Hosté si komplikují situaci svými fauly.

27:27

A vzápětí po rychlé rozehře zahrozil Chomutov. Jejich kapitán Petr Nový ale svou šanci zazdil.

27:23

Staněk zamířil nad branku hostí.

26:20

Žlutou kartu dostává Petr Nový (FC Baník Chomutov).

25:48

Chotěboř právě vstřelila branku!
Ale jak se říká, nedáš-dostaneš. MARTIN KOUTNÝ vystřelil na bránu, trefil tyč a balón se od ní odrazil do sítě. Bez asistence.

24:59

Hosté po úvodní brance musí přidat. Nástřel na branku chtěl hlavičkou usměrnit do sítě Minařík, ale minul.

23:04

Autorem úvodní branky, která nakonec přece padla, je ONDŘEJ STANĚK, který dal Weisserovi jesle. Asistence: Miloš Moravec.

22:29

Chotěbořští šli dva na brankáře Weissera, ale během finalizace jejich akce vběhli do branky pomoci brankáři dva hráči Chomutova a ucpali prostor tak, že přes jejich těla se střela nedostala do sítě.

21:30

Zatím pokračujeme tam, kde jsme byli. První domácí střelu po poločase soupeř zablokoval.

20:01

Druhý poločas začne přibližně v 21:17.
V úvodní dvacetiminutovce gól nepadl. Zatím to vypadá, že více ze hry má domácí celek, jenž body potřebuje, ale naráží na brankáře hostů nebo na vlastní nepřesnosti. Chomutovu po poslední kanonádě v Plzni zdá se zvlhnul střelný prach. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

20:00

19:03

A to přimělo kouče Chotěboře vzít si oddechový čas.

18:43

Boca Chotěboř si vypracovala celkem dost šancí. Na první gól zápasu ale stále čekáme.

17:11

Hosté ale také zahrozili a Vymetal musel čelit sólu protihráče! Díky dobrému zákroku udržel čisté konto.

16:01

Domácí celek si vypracoval šanci, avšak byla až moc překombinovaná a gól z toho nepadl.

14:35

Uplynuly další tři minuty a oba týmy hrají velmi vyrovnaně, skoro ani není znát, že v minulých zápasech zažily takové přestřelky. Zatím se ani moc nefauluje, jen hráči Chotěboře jednou.

11:23

Hostující Minařík měl obrovskou šanci! Gólman domácích ale včas zasáhl a udržel dosud nerozhodný stav 0:0.

10:35

Na druhé straně zablokoval pokus Dočekala Weisser.

9:57

Süssmilchovu střelu zablokoval domácí brankář Vymetal.

7:27

Chomutovští se snaží dostávat do zakončení, ale v cestě jim stojí obrana domácích, která je dnes zatím velmi silná.

5:56

Jan Novotný přihrál k levé tyči branky hostů, odkud Kratochvíl minul.

5:01

Hosté zaútočili a Minařík zkusil otevřít skóre. Jeho nástřel ale zablokoval domácí hráč.

3:24

Hráč Chotěboře Staněk trefuje tyč!

1:33

Kapitán domácích byl první, kdo vystřelil v tomto utkáni. Skončila však mimo hrací pole.

00:01

FK Boca Chotěboř: Vymetal – Bělovský, Dočekal, Koutný, Kratochvíl, Moravec (C), Novotný J., Novotný P., Staněk, Vymetal, Chlad, Voborník

FC Baník Chomutov: Weisser – Novák, Süssmilch, Nový (C), Šlégr, Holman, Minařík, Boček

Rozhodčí: Rygl, Dragoun.
Ve 4. kole 2. Futsal ligy – skupiny západ se střetnou celky FK Boca Chotěboř a FC Baník Chomutov.

V minulém zápase proti Plzni měl tým Boca, jenž v současném ligovém ročníku stále čeká na první bodový zisk a krčí se na dně tabulky, smůlu a neudržel remízový stav z poločasu. Na domácí půdě si budou chtít chlapi z Boca spravit chuť.

Avšak v cestě jim stojí Chomutov, jenž v minulém utkání zažil pořádnou přestřelku proti Jablonci, ve které padlo až 24 gólů. Přetahovaná to byla až do konce a západnější Severočeši byli vítězi. Přenese si Baník svou střeleckou potenci i do tohoto zápasu?