Menu

Futsal

1. Futsal liga

Žabinští Vlci Brno – SK Slavia Praha

4:2

konec (1:2)

15.10.2021, 20:00 • Sportovní hala Brno-Bohunice • 7. kolo • Filip Krůza

Tipsport: 14.5 11.5 1.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer a dobrou noc. (21:36:57)
Zápas končí a senzace je na světě! Žabinští Vlci Brno dokázali otočit zápas proti favorizované pražské Slavii a ukončují tak sérii porážek, která trvala od začátku sezony. Do tabulky si tak připisují první tři body. Pražané naopak odjíždějí s prázdnou, což je pro všechny jistě velké překvapení.

Konec zápasu.

39:44

Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! JIŘÍ BÍLÝ dokázal nadvakrát překonat Vondráčka a domácí tak vedou o dva góly!

39:24

Nedlouho poté se prázdnou branku soupeře pokusím trefit Kratochvíl, na rozdíl od spoluhráče Havlína se mu to ale nepovedlo.

39:10

Už ani ne minuta zbývá do konce zápasu a domácí tým bude navíc zahrávat rohový kop.

38:36

Po delší kombinaci hostí zakončoval z dobré pozice z otočky Marinho de Sousa. Bránu ale přestřelil.

37:37

Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
A přichází odměna. Chráscina zastavil přihrávku a posunul míč na DOMINIKA HAVLÍNA. Ten následně dokázal z velké dálky trefit prázdnou bránu soupeře.

37:15

Vlci bojují. Jednu tvrdou ránu zastavil Pšurný, tu další pak schytal Chráscina.

36:45

Hosté to po oddechovém čase budou zkoušet bez brankáře a v pěti hračích v poli.

36:03

Oddechový čas pro hosty.

36:03

Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
O pár sekund později už ale je vyrovnáno! Dominik Havlín našel z postranní čáry LADISLAVA HANSLA a domácí kapitán dokázal míč usměrnit do sítě.

36:00

Domácí byli hodně blízko. Havlín svůj protiútok zakončil střelou do tyče a následná dorážka jeho spoluhráče trefila pouze jednoho z hostů.

34:43

Dlouhý nákop svého protějška Vondráček pouze zkontroloval a nechal míč doplachtit až do zámezí. Tím zabránil jakýmkoliv komplikacím.

34:20

Matúš Ševčík se hezky obtočil kolem bránícího hráče a vystřelil. Pšurný ale včas vstoupil a dostatečně mu zmenšil střelecký úhel.

33:50

Další dva zákroky Pšurného proti tvrdým střelám soupeře. Domácí brankář je jedním z hlavních důvodů. proč se Brňané stále drží na dostřel.

33:24

Chráscina si zasekl míč kolem klouzajícího Chráscina a vzápětí vypálil. Míč tečoval blokujícího Bílého a o kousek minul bránu.

32:58

Chráscina se nyní nedohodl s Hromkem a poslal míč pouze do zámezí. K němu se tak na útočné polovině opět vrátí hostující futsalisté.

32:07

Vlci by se pomalu měli začít více soustředit na útok. Je však pravda, že jednobrankovou ztrátu mohou smazat jedním povedeným protiútokem, takže ještě není čas bláznit.

Žabinští Vlci Brno – SK Slavia Praha

4:2

konec (1:2)

Zpět na online

Branky: 10. Chráscina (Pokorný), 37. Hansl (Havlín), 38. Havlín (Chráscina), 40. Bílý – 11. Sousa (Záruba), 11. Sousa (Leovski)

Karty:   19. Starý (ZVB), 29. Hromek (ZVB) – 19. Sousa (SLA)

Žabinští Vlci Brno: Pšurný (Večeřa) – Kratochvíl, Starý, Hansl (C), Trbušek, Havlín, Hanuš, Hromek, Chráscina, Bílý, Pokorný, Fessl

SK Slavia Praha: Karpiak (26. Vondráček) – Brychta, Vachtor, Sita, Leovski, Ševčík, Homola (C), Marinho de Sousa, Hrdina, Ostrák, Záruba, Křemen

Rozhodčí: Klečacký – Krupa, Kabeláč