6:8
konec (4:2, 0:4, 2:2)
14.10.2021, 20:00 • Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna • 3. kolo
HC Radobyčice – HC Omega Trans Plzeň
6:8
konec (4:2, 0:4, 2:2)
Branky a nahrávky: 1. Sobota (Diviš, Páník), 3. Sobota (Fryš), 10. Sobota (Páník), 14. Sobota (Páník), 41. Páník (Sobota), 44. Diviš (Sobota) – 12. Hodaň, 14. Boček (Frank), 18. Holubec (Babka), 22. Holubec (Švátora), 27. Frank (Babka), 29. Holubec (Babka), 33. Frank (Křen), 35. Frank (Hodaň)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Radobyčice:
J. Hrabák — P. Sobota, J. Páník, J. Diviš, R. Fryš, M. Diviš, R. Krupička, B. Kadlec, D. Vrba, P. Housar, L. Mach, R. Kopřiva, J. Válka, J. Hájek, R. Poskočil
Náhradníci:
Trenér:
HC Omega Trans Plzeň:
L. Ptáček — M. Holubec, L. Hodaň, K. Boček, L. Švátora, D. Špeta — V. Frank, P. Babka, J. Křen, R. Švátora, L. Balín, J. Havel, P. Skala, J. Linet
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Hacaperka — Filip Sýkora, Matěj Straka
Diváci: 10
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
0:14 | HCR | 1:0 | Sobota (Diviš, Páník) | |
0:14 | HCR | 1:0 | Sobota (Diviš, Páník) | |
0:14 | HCR | 1:0 | Sobota (Diviš, Páník) | |
2:43 | HCR | 2:0 | Sobota (Fryš) | |
2:43 | HCR | 2:0 | Sobota (Fryš) | |
2:43 | HCR | 2:0 | Sobota (Fryš) | |
9:20 | HCR | 3:0 | Sobota (Páník) | |
9:20 | HCR | 3:0 | Sobota (Páník) | |
9:20 | HCR | 3:0 | Sobota (Páník) | |
10:53 | HCR | 2 | Mach, vysoká hůl | |
10:53 | HCR | 2 | Mach, vysoká hůl | |
10:53 | HCR | 2 | Mach, vysoká hůl | |
11:39 | OTP | 3:1 | Hodaň | |
11:39 | OTP | 3:1 | Hodaň | |
11:39 | OTP | 3:1 | Hodaň | |
13:13 | OTP | 3:2 | Boček (Frank) | |
13:13 | OTP | 3:2 | Boček (Frank) | |
13:13 | OTP | 3:2 | Boček (Frank) | |
13:57 | HCR | 4:2 | Sobota (Páník) | |
13:57 | HCR | 4:2 | Sobota (Páník) | |
13:57 | HCR | 4:2 | Sobota (Páník) | |
14:04 | HCR | 2 | Hájek, hákování | |
14:04 | HCR | 2 | Hájek, hákování | |
14:04 | HCR | 2 | Hájek, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
17:14 | OTP | 4:3 | Holubec (Babka) | |
17:14 | OTP | 4:3 | Holubec (Babka) | |
17:14 | OTP | 4:3 | Holubec (Babka) | |
21:29 | OTP | 4:4 | Holubec (Švátora) | |
21:29 | OTP | 4:4 | Holubec (Švátora) | |
21:29 | OTP | 4:4 | Holubec (Švátora) | |
23:01 | OTP | 2 | Hodaň, sekání | |
23:01 | OTP | 2 | Hodaň, sekání | |
23:01 | OTP | 2 | Hodaň, sekání | |
23:37 | OTP | 2 | Havel, vysoká hůl | |
23:37 | OTP | 2 | Havel, vysoká hůl | |
23:37 | OTP | 2 | Havel, vysoká hůl | |
26:59 | OTP | 4:5 | Frank (Babka) | |
26:59 | OTP | 4:5 | Frank (Babka) | |
26:59 | OTP | 4:5 | Frank (Babka) | |
27:43 | HCR | 2 | Hájek, krosček | |
27:43 | HCR | 2 | Hájek, krosček | |
27:43 | HCR | 2 | Hájek, krosček | |
28:03 | OTP | 4:6 | Holubec (Babka) | |
28:03 | OTP | 4:6 | Holubec (Babka) | |
28:03 | OTP | 4:6 | Holubec (Babka) | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
32:32 | OTP | 4:7 | Frank (Křen) | |
32:32 | OTP | 4:7 | Frank (Křen) | |
32:32 | OTP | 4:7 | Frank (Křen) | |
34:29 | OTP | 4:8 | Frank (Hodaň) | |
34:29 | OTP | 4:8 | Frank (Hodaň) | |
34:29 | OTP | 4:8 | Frank (Hodaň) | |
39:28 | OTP | 2 | Frank, napadení | |
39:28 | OTP | 2 | Frank, napadení | |
39:28 | OTP | 2 | Frank, napadení | |
40:37 | HCR | 5:8 | Páník (Sobota) | |
40:37 | HCR | 5:8 | Páník (Sobota) | |
40:37 | HCR | 5:8 | Páník (Sobota) | |
43:00 | OTP | 2 | Skala, hrubost | |
43:00 | OTP | 2 | Skala, hrubost | |
43:00 | OTP | 2 | Skala, hrubost | |
43:00 | HCR | 2 | Kopřiva, hrubost | |
43:00 | HCR | 2 | Kopřiva, hrubost | |
43:00 | HCR | 2 | Kopřiva, hrubost | |
43:31 | HCR | 2 | Fryš, krosček | |
43:31 | HCR | 2 | Fryš, krosček | |
43:31 | HCR | 2 | Fryš, krosček | |
43:31 | OTP | 2 | Frank, napadení | |
43:31 | OTP | 2 | Frank, napadení | |
43:31 | OTP | 2 | Frank, napadení | |
43:47 | HCR | 6:8 | Diviš (Sobota) | |
43:47 | HCR | 6:8 | Diviš (Sobota) | |
43:47 | HCR | 6:8 | Diviš (Sobota) | |
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec |
Kladno – Plzeň 15:00 2:4
Liberec – K. Vary 16:00 5:3
Kobra – Jihlava 16:00 1:15
Vítkovice – Poruba 16:00 3:1
Hvězda Praha – HC Litvínov • po prodl. 16:45 3:2
Havířov – Třinec 17:00 1:7
Mountfield HK – Tábor 17:15 4:3
Motor ČB – Havlíčkův Brod 17:45 3:2
Slavia – Sparta 18:00 4:5
Pardubice – Technika Brno 18:00 11:1
Olomouc – Kometa Brno • po prodl. 18:00 4:5
Přerov – Vsetín 18:00 7:3
PZ Kladno – Mladá Boleslav 18:30 1:9
Chomutov – Třemošná 18:30 8:2
HK MD Šumperk – Zlín 19:15 2:4
43:47
43:47
43:47
43:31
43:31
43:31
43:31
43:31
43:31
43:00
43:00
43:00
43:00
43:00
43:00
40:37
40:37
40:37
39:28
39:28
39:28
34:29
34:29
34:29
32:32
32:32
32:32
28:03
28:03
28:03
27:43
27:43
27:43
26:59
26:59
26:59
23:37
23:37
23:37
23:01
23:01
23:01
21:29
21:29
21:29
17:14
17:14
17:14
14:04
14:04
14:04
13:57
13:57
13:57
13:13
13:13
13:13
11:39
11:39
11:39
10:53
10:53
10:53
9:20
9:20
9:20
2:43
2:43
2:43
0:14
0:14
0:14