Extraliga dorostu

Mountfield HK – HC Tábor

4:3

konec (2:0, 2:2, 0:1)

14.10.2021, 17:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina Střed • Tomáš Kalas (@tomascipy)

57:26

Propad hradecké obrany chtěl vytrestat Kofroň a Filip Žaba tohle musel řešit jednoznačným hákováním. Za faul v úniku nařizuje rozhodčí trestné střílení!

56:14

Vyloučení Tábora znamená zřejmě definitivní razítko na výhru Hradce. Provází ho však velké protesty, kouč Matušík se zlobí na hlavního rozhodčího za dříve neodpískané fauly domácích. Tak či tak, na trestnou jde za podrážení Dominik Fábera (TAB) a Lvi jsou třem bodům blízko.

49:32

Jenže jej čistil až moc. Za hrubost dostává dvě minuty, Tábor tak má důležitou přesilovku.

39:28

Jakub Bůžek (TAB) zbytečnou klukovinou ukončuje Táborským přesilovku. Po ohromném závaru, kdy Kasal udržel puk před brankovou čárou u tyče, najel hostující obránce k rozhodčímu a začal divoce gestikulovat o krosčeku. Nejenže nic nezískal, ale také slízl dvojku na nesportovní chování.

37:37

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pavič – 2 min., sekání).

29:15

Martin Šťastný (TAB) se vracel do obrany a podrazil rychlejšího Vencla u mantinelu. Také už za to míří na trestnou lavici.

26:50

Jan Kasal (MHK) byl u puku později než jeho soupeř a hůl se tak stala prostředkem pro podrážení. Proto přichází dvě minuty, trest odpyká Hora.

08:29

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Pospíchal – 2 min., podrážení).

4:3

Branky a nahrávky: 3. Vencl (Hora), 8. Klíma, 26. Žaba (Král), 33. Pavič (Novotný) – 26. Špánek (Bůžek), 36. Eremiáš (Šindelář, Kupka), 58. Kofroň (TS)

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Fiala, Žaba (A), Pavič, Burda, Bezpalec, Samek – Pavlík, Vítek, Vencl (C), Síla, Hora, Klíma, Král, Šinkovský, Novotný

HC Tábor: Maňas (Tesař) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Šindelář (A), Kofroň, Špánek, Kupka, J. Pospíchal, Fábera, Klatovský, P. Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok (A)

Rozhodčí: Vepřovský – Řezníček, Hájková

02:07 HKM 1:0 Vencl (Hora)
07:43 HKM 2:0 Klíma
08:29 TAB 2 Pospíchal, podrážení
25:49 HKM 3:0 Žaba (Král)
25:56 TAB 3:1 Špánek (Bůžek)