7:3

konec (1:1, 3:2, 3:0)

09.10.2021, 18:00 • SH Jižní Město • 8. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.33 6.4 4.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chodov velmi dobře zvládl třetí třetinu a svými dalšími třemi trefami nasměřoval své kroky k dalšímu vítězství. Pro Chodov šlo o vydařené dva dny, kdy v těžkém programu dokázal dvakrát zvítězit! Liberec nehrál špatně a hlavně se v pěkném světle ukázal jejich brankář Levínský. (19:54:12)
Nejlepší hráči utkání
Za hosty vyhlášen Šimon Stránský (0+1) a za domácí celek pak Mikuláš Komárek (1+2)

59:50

Už se nic nestane. Chodov se pohodlně brání a bude za moment slavit vítězství.

58:59

Oddechový čas pro hosty.

58:59

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Daniel Eremiáš – 2 min., Sekání).

58:56

Hodík nyní dvěma zákroky zabránil případní brance Liberce!

58:43

Krosová přihrávka na Bauera byla dobře pokrytá a Liberec se dostával do protiútoku.

57:05

Pařízek se pokoušel o přechod podél levého mantinelu, ale Skřivanek mu zastavil cestu čistým způsobem.

56:05

Vojtěch Wiener chtěl postupovat směrem dopředu, ale přišel o míček.

55:34

Nicméně stále neustává ve své útočné snaze. Nyní Eremiáš dával míček na Bauera, který netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

55:20

Chodov si v závěru zápasu kontroluje hru a pravděpodobně si připíše druhé vítězství ve dvou dnech.

53:44

Eremiáš nyní měl dobrý důraz na brankovišti a moc nechybělo, aby se domácí celek mohl radovat z další branky!

53:17

Před brankou Liberce netrefil míček Vošta!

50:23

Netrefa přeběhl celou situaci a přihrávka na něj šla do volného prostoru.

49:12

49:12 Tom ONDRUŠEK - 7:3

49:12

Chodov právě vstřelil branku!
Dobře sehraná kombinace Chodova v této přesilové hře a tu střelou z první zakončil TOM ONDRUŠEK. Pro domácí jde o dnešní druhou využitou přesilovku. Asistence: Mikuláš Komárek.

48:41

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Tomáš Dlesk – 2 min., Sekání).

47:36

Další střela z pohledu Liberce skončila na tyčce!

46:43

Valeš tvrdě vypálil a Hodík se nezalekl a zasáhl.

46:38

Komárek nyní mohl přidat další branku domácích, ale mířil mimo a jeho rána se mu moc nepovedla.

44:46

44:46 Michal PODHRÁSKÝ - 6:3

44:46

Vzápětí je tu další branka Chodova, který v průběhu utkání zvyšoval tempo a to nyní potvrzuje i v odskočení skóre. Autorem branky je MICHAL PODHRÁSKÝ. Asistence: Tom Ondrušek.

44:23

44:23 Petr MAJER - 5:3

44:23

Autorem branky je PETR MAJER, který tak trochu silou vůle dokázal dopravit míček za záda Levínského, který si nyní vybral slabší chvilku. Asistence: Martin Řezáč.

43:52

Střela z levého křídla byla zablokovaná. Na druhé straně se do útoku dostal Eremiáš a ten si vylámal zuby na Levínském.

43:03

Začátek třetí periody sledujeme snahu Liberce, která je však zatím trochu v křeči, zatímco Chodov míří k odskoku ve skóre.

40:01

Chodov ve druhé třetině musel dotahovat, ale v jejím závěru převzal více otěže na svou stranu a do závěrečné části půjde s jedno brankovým náskokem. Levínský však dnes ukazuje velmi dobré zákroky a díky nim se Liberec stále drží ve hře.

40:00

39:18

Vávra si dobře obešel bránícího Klucha a ještě chtěl celou akci vyšperkovat přihrávkou na Majera. To nakonec nedopadlo zdárně.

38:46

A v krátko době opět Maxa a Levínský byl opět úspěšnější.

38:18

Chodov je po své brance hodně aktivní a nyní motá defenzívu Liberce. Dobrá střela Maxe, tu vyřešil brankář soupeře.

36:32

36:32 Mikuláš KOMÁREK - 4:3

36:32

Velmi hezká branka! Podhráský po rozehrávce oslovil MIKULÁŠE KOMÁRKA, který vymetl pravý horní růžek branky Levínského. Asistence: Michal Podhráský.

33:19

33:19 Jiří BAUER - 3:3

33:19

Majer zpoza branky našel před brankou JIŘÍHO BAUERA který i když byl dobře bráněn, dokázal v tísni nakonec poslat puk za záda Levínského. Asistence: Petr Majer.

33:10

Jakub Levínský si pohlídal viditelnou střelu Bauera!

32:14

32:14 Jan SVĚTLÍK - 2:3

32:14

Liberec právě vstřelil branku!
Chyba na polovině palubovky a Valeš sebral míček. V běhu jej jedno rukou dokázal sklepnout k levé tyčce, kde doběhl JAN SVĚTLÍK. Hosté se opět dostávají do vedení. Asistence: Radek Valeš.

31:35

Bauerova střela šla vysoko nad branku. Opět se hra přelévá z jedné strany na druhou.

30:58

Stránský se nečekaně dostal až do sólového úniku, ale svou kličku do pravé strany nedokázal dotáhnout do konce a Hodík dokázal zastavit jeho akci.

29:56

29:56 Tom ONDRUŠEK - 2:2

29:56

Domácí celek nakonec svou druhou přesilovku už využívá. TOM ONDRUŠEK dostal krosovou přihrávku a trefil branku. Ve své usilovné snaze ještě narazil do branky, ale Ondruškova radost z vyrovnání předčila onu bolest. Asistence: Mikuláš Komárek.

29:45

I střela Vávry nebyla k zahození a volala po brance a vyrovnání Chodova. Brankář Liberce opět jistě vyrazil!

29:07

Bauer dostal dobrý míček a Levínský si připsal dobrý zákrok a vyrazil jeho dobrou střelu!

28:33

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Jan Baudisch – 2 min., Sekání).

28:27

Voštova střela se tentokrát nevešla mezi tři tyče. Následně dokázal zastavit Baudische v protiútoku.

26:12

Stránský se ani nedíval na branku a na slepo střílel. Nakonec donutil Hodíka k zákroku!

25:36

Nyní byla k vidění pasáž hry nahoru a dolů, kdy všechny střelecké pokusy byly úspěšně zablokované. Hlavně Liberec byl nebezpečnější a výrazně ožil po své druhé brance.

24:35

24:35 Prokop FERDAN - 1:2

24:35

Liberec rozehrával ze standardní situace a Stránský skutečně na nic nečekal a hned poslal míček na levou stranu, odkud z větší dálky přesně do černého zamířil PROKOP FERDAN. Asistence: Šimon Stránský.

24:11

Střela Janečka šla mimo branku a hodně vysoko opustila prostor palubovky.

23:01

Klucho nyní neměl koho oslovit se svou přihrávkou a všichni spoluhráči mu utekli na střídačku.

22:08

Začátek druhé třetiny se nese ve vyrovnaném duchu. Oba celky se střídají na hře u míčku.

20:01

V první třetině jsme mohli vidět brzkou branku Liberce. Chodov dokázal srovnat a od té doby měl více ze hry. Ovšem další branku nepřidal a do druhé třetiny se půjde za vyrovnaného stavu. Oba celky měly i po jedné přesilové hře, ty však zůstaly nevyužity.

20:00

19:29

Maxa vyslal dobrou střelu. Levínský i s trochou štěstí dokázal udržet míček před brankou. Skřivánek ještě měl možnost dorážky, ale nakonec se ní nedostal.

18:10

Majer se nakonec přes bránícího hráče vytočil ke střele, Levínský byl včas připraven.

17:44

Vošta měl v úmyslu na středu oslovit Horkého, ten nakonec míček nedostal, neboť rychle zareagovala defenzíva Liberce.

15:52

Vojtěch Janeček vyvezl míček po pravé straně a přihrál na Stránského, o kterého se však postaral Slunečko.

14:44

Michal Podhráský rychle rozehrál z levé strany a Skřivánek u pravé tyčky trefil brankovou konstrukci.

13:58

Chodovští stále kombinují s míčkem, ale před Levínským nejsou moc nebezpeční.

12:26

Bauer si zakřikl na spoluhráče a seběhl si na levé straně do volného prostoru. Ihned dostal přihrávku a následná střela šla mimo levou tyčku.

11:46

Jakub Levínský si připsal dobrý zákrok a to proti střele Vošty. Chodov se nyní pokouší o první vedení v zápase a má hru pod kontrolou.

10:51

Domácí jsou v plném počtu a toto oslabení ubránili v poklidu.

10:32

Valeš nezpracoval na první dobrou a Chodov díky tomu dokázal vyhodit míček.

10:09

Chodov zatím zvládá své oslabení a dokáže blokovat případné střelecké pokusy svého soka.

09:08

Stránský vystřelil, ale trefil jen Slunečka před sebou! Te následně blokoval další snahu Liberce!

08:48

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Michal Strnad – 2 min., nadzvedání hokejky).

08:37

Liberec drží míček, ale v poslední době se moc nedostává ke střele na branku Chodova.

07:29

07:29 Marek VÁVRA - 1:1

07:29

A je vyrovnáno! Autorem branky je MAREK VÁVRA, který byl u pravé tyčky a pohodlně dorážel přihrávku od Majera z levé strany. Asistence: Petr Majer.

06:59

Liberec přečkal své první oslabení bez úhony a nyní se pokouší útočnou akcí něco vymyslet před brankou Hodíka.

05:53

Chodov má převahu v přesilové hře, ale zatím míčky spíše míjí branku libereckého brankáře.

04:33

Vávra hezky schoval svou střelu a nastřelil břevno branky Liberce!

04:00

Baudisch si přidržek svého soupeře a bude prvním vyloučeným hráčem.

03:14

Míček z rohu palubovky se Chodovu nepodařilo dostat do před brankového prostoru Liberce.

02:26

Poprvé v zápase zahrozili i domácí, ale Majer nenašel cestu do branky soupeře.

00:25

00:25 Jan BAUDISCH - 0:1

00:25

Liberec se prosazuje hned ze svého prvního útoku. Už to vypadalo, že ztratí míček, ale ke střele se dostal JAN BAUDISCH. Bez asistence.

00:01

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Pergler) – Maxa, Slunečko, J. Bauer, Horký, Podhráský, Strnad – Komárek, Plíhal, Vošta, M. Vávra, Netrefa, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Eremiáš, Majer, Dufek.

FBC Liberec: Levínský (Chlad) – Klucho, Dlesk, Stránský, Pařízek – Valeš, Rozkovec, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Wiener, Světlík, V. Janeček.

Rozhodčí: Jiří Kropáček a Tomáš Novák.

FAT PIPE Florbal Chodov
Domácí celek má nabitý program. Již včera odehrál těžké utkání proti Ostravě a dnes už nastupuje proti Liberci. Proti Ostravě si připsal těsné vítězství 5:4. Chodovu pomohl hlavně vstup do zápasu, kdy během deseti minut první třetiny dal tři rychlé branky. Ta první padla dokonce tři sekundy po zahájení zápasu.
Trenér Chodova hodnotil utkání dobře a vyzdvihl energii svého celku a bere toto vítězství jako jedno z cenných.
Nejlepší hráč utkání, Martin Skřivánek, si myslel, že pokud by proměnili více šancí, mohl by zápas probíhat klidněji.

FBC Liberec

Liberci se v posledních kolech daří. V minulém zápase vyhrál 7:6 nad Otrokovicemi a připsal si třetí výhru v řadě za sebou. Ovšem proti Otrokovicím to byla velká přestřelka! První třetinu vyhrály po výsledku 3:2 Otrokovice. Ve druhé třetině se Liberci podařilo otočit vývoj utkání. Ve třetí části daly oba celky po jedné brance a nakonec mohl Liberec brát těsné vítězství.
Petr Skružný hodnotil utkání jako velmi těžké. Trenér čekal, že Otrokovice přijedou s obrannou hrou a těžko se jeho svěřencům prosazovalo. Nakonec byl rád, že brali tři body.
Nejlepším hráč utkání, Prokop Ferdan (2+2), taky kvitoval, že šlo o těžké utkání a litoval neproměněných šancí, kdy mohl být závěr utkání o něco klidnější.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

7:3

Branky a nahrávky: 8. M. Vávra (Majer), 30. Ondrušek (Komárek), 34. J. Bauer (Majer), 37. Komárek (Podhráský), 45. Majer (Řezáč), 45. Podhráský (Ondrušek), 50. Ondrušek (Komárek) – 1. Baudisch, 25. Ferdan (Stránský), 33. Světlík (Valeš)

Rozhodčí: Jiří Kropáček a Tomáš Novák

00:25 LIB 0:1 Baudisch
04:00 LIB 2 Baudisch, Držení
07:29 CHD 1:1 M. Vávra (Majer)
08:48 CHD 2 Strnad, nadzvedání hokejky
24:35 LIB 1:2 Ferdan (Stránský)
28:33 LIB 2 Baudisch, Sekání
29:56 CHD 2:2 Ondrušek (Komárek)