konec (0:1, 2:0, 2:0)

09.10.2021, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 7. kolo • Jan Kozák

Tipsport: 1.75 5.0 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, přeji pěkný zbytek večera. (19:14:29)
Máme zde konec utkání, ze kterého nakonec odchází domácí Bobři. Třetí třetina se nesla v podobném duchu jako ty předešlé, i když samotný konec byl pro všechny přihlížející velmi napínavý.
Do dvoubrankového vedení dostal necelých 10 minut před koncem Tomáš Vávra, který dal opět vědět o své skvělé formě. Na konečných 4:1 poté zvýšil do odkryté brány Jakub Apolenář, který svou dnešní druhou brankou už jen utvrdil výhru domácích 4:1.

59:40

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Do samostatného úniku se dostal JAKUB APOLENÁŘ, ten s tlakem v zádech poslal puk do volné branky Komety. Bez asistence.

59:30

Malec zkusil střelu mezi betony, Sachr ale kryje.

59:00

58:30

Popelka vyslal po Malecově nahrávce puk až k Sachrovi, který pohotově kryje.

57:50

Kometa se snaží uklidnit za vlastní branou.

57:37

Oddechový čas pro Kometu.

57:37

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Goiš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Brabenec – 2 min., držení).

57:30

Kometa se zkoušela rozestavit v útočné třetině. Puku se po chvíli dostali Bobři, kteří vyhazují.

57:00

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Vosátko – 2 min, podrážení).

56:50

Goiš vyslal nahrávku k modré kde čekal Vosátko. Tomu kotouč utekl a musel se tak pro něj vydat do středního pásma.

55:40

Havlát se dostal ke kotouči u pravého kruhu. Sachr jej sice moc neviděl, ale kotouč se štěstím vyrazil.

54:40

Popelka vyvezl puk před Sachrovu kasu a zkusil nahodit na dorážku. Bohužel pro něj odsud před chvílí jeho spoluhráč odjel a gólman Bobrů mohl tak v klidu zasáhnout.

53:30

Brabenec přesunul kotouč do útočné třetiny Brna, jeho spoluhráči ale byli příliš pomalí na to, aby se k němu dostali. Kotouč je tak opět v držení Bobrů.

52:50

Kometa Brno je v plném počtu.

52:30

Křivohlávek nestihl nahrávku k modré a puk tak končí za čarou. Bobři se musí znovu rozestavit.

51:33

Malec zkusil poslat své spoluhráče do útoku, avšak proti němu stál Podešva, který jej zdržel a k puku se tak dostávají domácí.

4:1

Branky a nahrávky: 35. Křivohlávek (Finsterle), 36. Apolenář (Kuchařík), 49. Vávra (Podešva), 60. Apolenář (Kajaba) – 5. Havlát (Brabenec)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Slovák) – Ďurkáč, Báchor (A), Martiník, Vosátko, Holiš, Kamas, Stodůlka – Podešva, Vávra (A), Goiš -Finsterle, Křivohlávek, Pořický (C) – Apolenář, Andris, Kajaba – Kuchařík, Vavřík, Holiš.

HC Kometa Brno B: Slavíček (Šembera) – Trnka, Kučera (A), Malec (A), Studený, Švejda, Jeřábek, Kališ – Havlát, Branenec (C), Meluzín – Škvně, Kadlic, Krejčířík – Vašíček, Pigl, Popelka – Halász, Mokrohajský, Krejčí.

Rozhodčí: Vaněk – Mikšík, Peluha