KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek

23:22

konec (13:9)

29.09.2021, 18:00 • Hala ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice • 3. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.73 7.73 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po ne úplně povedeném vstupu do zápasu už Kopřivnice nepustila vedení od šestnácté minuty. Vedla až o šest branek, ale nakonec dopustila pořádné drama. Nicméně na začátku předposlední minuty vzal kouč Veřmiřovský timeout a Zdeněk Čadra vstřelil z pravé spojky vítěznou trefu. Také hosté sáhli k oddychovému času. Jenže Marek Žingor kryl pokus bývalého reprezentanta Tomáše Sklenáka mezi nohy a domácí tak mohou slavit svou druhou výhru v řadě a zároveň v letošní sezoně. Před svými fanoušky si připisují vůbec první výhry v tomto ročníku nejvyšší házenkářské soutěže. Pro Kopřivnici je to hodně důležité vítězství, protože o víkendu ji doma čekají Lovosice a pak jede do Plzně.

To Frýdek si na svou úvodní výhru v letošní sezoně musí počkat a po čtyřech zápasech má jen bod za remízu s pražskou Duklou a v sobotu se představí na palubovce Králova Pole.

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne. (19:55:47)
KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 23:22 (13:9)
Nejvíce branek: Hanus 5, Grizelj 5/4, Čadra 4 – Mucha 6, Petrovský 4/1, Choleva 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/4 – 4/2. Vyloučení: 4:3.

Konec zápasu. (23:22)

60

Domácí si už jenom přihrávali na vlastní obranné polovině. (23:22)

60

Sklenák sklepl pod sebe na střed, ale Muchovu střelu mezi nohy kryl Žingor. (23:22)

60

43 sekund před koncem si hosté berou timeout. (23:22)

60

Po nahrávce z pravé spojky do pravého křídla přišel nához na levou spojku, ale domácí se neprosadili. (23:22)

59

Grizelj byl faulovaný a domácí mohou útočit. (23:22)

59

Čadra se rozeběhl na pravé spojce a zakončil k tyči. (23:22)

59

Oddechový čas pro domácí. (22:22)

58

Jan Rajnoha srovnává bombou z pravé spojky skoro pod břevno. (22:22)

58

Grizelj volí technické zakončení na svou pravou stranu. (22:21)

58

Po Čadrově nahrávce na levou spojku pálí Bukovský z druhé vlny do vzdálenější tyče, ale bylo to s faulem znamenajícím sedmičku. (21:21)

57

Bukovský byl zdvojený na levé spojce. (21:21)

57

Hostující obrana nyní faulovala Zimu a domácí rozehrají z devítky. (21:21)

57

Frýdek chtěl ještě dvě minuty pro onoho bránícího hráče. (21:21)

56

Sklenák posunul míč z pravé spojky na pivota, Gřešek přetlačil bránícího hráče a dotlačil míč silou vůle k levé tyči brankáře. Začínáme od nuly. (21:21)

56

Zima prorážel na pravé spojce při pasu do pravého křídla. (21:20)

55

Útočný faul Pepina. (21:20)

23:22

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Ježek, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Polcar, Hardt, Grizelj, Doležel, Brito Benítez, Musálek, Hanus, Bukovský.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – Sklenák, J. Rajnoha, Petrovský, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Kancel, Brožek, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Mynář, Hustopecký.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška