9:4

konec (5:1, 1:1, 3:2)

28.09.2021, 17:00 • 5. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.3 6.5 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Patrik Šebek za hosty a za domácí Patrik Suchánek jsou vyhlášeni nejlepšími hráči. (18:59:42)
Domácí hráči potvrdili roli favorita a vyhrávají tento zápas. Jediným tříbodovým hráčem zápasu je hostující Filip Forman.

59:13

59:13 Karel PETRÁK - 9:4

59:13

Bohemians právě vstřelili branku!
Pohledná hostující akce, která končí gólem, domácí brankář Bauer nedosáhl na střelu, kterou vyslal KAREL PETRÁK. Asistence: Filip Forman.

58:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v zápase, Curney pálil, ale brankáře nepřekonal.

57:30

Domácí hráči pokračují v aktivní hře a pokouší se navýšit své vedení.

57:04

57:04 Martin TOKOŠ - 9:3

57:04

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pěkná individuální akce podél pravého mantinelu a zakončení, kterým se prosazuje MARTIN TOKOŠ. Asistence: Filip Zakonov.

56:17

56:17 Karel PETRÁK - 8:3

56:17

Krásná akce a hostující celek se snižuje, po výborné Maličově přihrávce se prosazuje u tyčky stojící KAREL PETRÁK. Asistence: Jan Malič.

55:50

Hosté to znovu zkouší bez brankáře.

55:00

Krásně to nyní se sehráli domácí, první akce nebyla zakončená. Následně pálil Šebek, ale jeho pokus kryje brankář.

54:22

54:22 Lukáš PUNČOCHÁŘ - 8:2

54:22

Celkem snadno se prosazuje domácí celek, míček do prázdné branky poslal LUKÁŠ PUNČOCHÁŘ. Asistence: Tadeáš Chroust.

54:03

Domácí brankář kryje míček, následně rychle rozehrál, ale nedokázal založit akci, která byl vedla k zakončení.

53:27

Oddechový čas pro hosty.

53:00

Dobisík měl obrovskou šanci, ale skvělým zákrokem míček v cestě do branky zastavil brankář.

52:20

Bohemians se nyní dostali před branku, ale nikdo z hráčů nedokázal tečovat míček.

51:05

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Daniel Šebek – 2 min., Vysoká hůl).

50:16

50:16 Miroslav FOŘT - 7:2

50:16

Krásně to nyní sehrál domácí celek, který se dokázal prosadit po rychlé akci, po šikovné přihrávce se prosazuje MIROSLAV FOŘT. Asistence: Adam Hemerka.

50:00

Do konce zápasu zbývá deset minut a domácí vedou rychlou akci.

49:00

Hostující celek má míček v útočné části hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.

48:34

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Jan Malič – 2 min., Hrubost).

48:34

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Patrik Suchánek – 2 min., Hrubost).

47:43

Domácí se usadili na útočné části hrací plochy, kde kombinují.

47:23

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Jakub Buršík – 2 min., Nedovolené vrážení).

45:30

Boleslavští hráči kontrolují hru, drží se na útočné části hrací plochy, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.

44:44

Hostující Šebek vedl zajímavou akci, ale míček se mu zamotal, a tak nedokázal vypálit.

42:55

Jeden z domácích hráčů se nyní dostal do dobré střelecké pozice, jeho rána však končí vysoko nad.

41:19

Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

40:18

Domácí celek vstoupil aktivně do hry ve třetí třetině, ale rychlou akci dokázali hráči Bohemians zblokovat.

39:16

/Zkušený JIŘÍ CURNEY byl ve správný čas na správném místě a dokázal doklepnout volný míček do branky. Asistence: Matěj Pěnička.

39:00

Mladoboleslavští se dostali před branku Bohemians.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty ve druhé třetině, hosté mají míček pod kontrolou.

36:56

Přesilovku hraje hostující celek, ale domácí mají míček pod kontrolou.

36:17

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Miroslav Fořt – 2 min., Nedovolené vrážení).

35:45

Krásná hostující akci, do zakončení se dostal Forman, ale jeho pokus výborně vytáhl domácí brankář.

35:15

Šebek se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus byl na poslední chvíli zblokovaný.

34:20

Bohemians rozehrávají od své branky, oba týmy nyní střídají.

33:00

Malič si nabíhal do volného prostoru, ale nedokázal zpracovat poskakující přihrávku.

32:10

Bohemka se dostala ke střele z velké dálky, Buršíkův pokus byl zblkokvaný.

31:44

Domácí byli usazení na útočné polovině, ale oba střelecké pokusy končí vedle.

30:40

Šance jsou nyní k vidění na obou stranách, obrany nepůsobí nyní příliš důrazně.

30:00

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v zápase, domácí florbalisté vedou o tři branky.

29:42

Martin Tokoš se po pěkné individuální akci dostal do zakončení, jeho pokus těsně končí vedle.

29:02

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Adam Hemerka – 2 min., Sekání).

27:00

Buršík se velmi dobře dokázal vrátit a zablokoval zajímavě vypadající akci svého celku.

25:38

Mladoboleslavští se pokoušeli o rychlou odpověď, ale obrana si dokázala poradit. Brankář vyrazil míček před sebe, a pak už hrála obrana.

24:41

24:41 Patrik ŠEBEK - 5:2

24:41

Hosté se udrželi před brankou soupeře a povedenou ránou od mantinelu se prosazuje nepokrytý PATRIK ŠEBEK. Asistence: Filip Forman.

24:31

Bohemka rozehrává na útočné polovině, k výraznějšímu ohrožení branky se tým nedostal.

23:50

Bohemka vedla rychlou akci, ale k zakončení se hostující tým nedostal.

23:06

Domácí kombinují na útočné polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí nyní k vidění není.

20:30

Tomašík se dostával do střelecké pozice, ale jeho rána nebyla přesná.

20:01

20:00

19:18

19:18 Patrik ŠEBEK - 5:1

19:18

Rychlou rána po bleskové akci dává PATRIK ŠEBEK. Asistence: Filip Forman.

19:17

Bohemians vybojovali rozehrávku na útočné polovině.

19:00

Bohemka to zkoušela rychlým brejkem, ale obrana domácích si na poslední chvíli dokázala poradit.

18:40

Domácí se znovu dostali do střelecké pozice, ale rána nebyla dostatečně přesná.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.

17:50

17:50 Tadeáš CHROUST - 5:0

17:50

V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení. Odražený míček dokázal do branky dostat z osy hrací plochy TADEÁŠ CHROUST. Bez asistence.

17:32

Mladá Boleslav rozehrává od své branky.

16:43

16:43 Adam HEMERKA - 4:0

16:43

Výbornou přihrávkou našel Dominik Beneš nabíhajícího ADAMA HEMERKU, který si naběhl za obranu a celkem snadno zakončoval. Asistence: Dominik Beneš.

15:34

Bohemians mají problémy s přechodem na útočnou část hrací plochy, domácí mají hru pod kontrolou.

15:16

15:16 Milan TOMAŠÍK - 3:0

15:16

Autorem branky je MILAN TOMAŠÍK. Asistence: Patrik Suchánek.

15:00

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí se pokouší zjednodušit hru.

14:13

Nyní se hraje spíš na polovině hrací plochy, kde kombinovali hostující florbalisté, ale nedokázali se prosadit.

11:28

Forman s Tokošem absolvovali tvrdý osobní souboj, ale bez vyloučení hra pokračuje dál.

11:20

11:20 Matěj PĚNIČKA - 2:0

11:20

Curney vymyslel výbornou přihrávku na volného spoluhráče, kterým byl MATĚJ PĚNIČKA. Jeho rána končí přesně v brance. Asistence: Jiří Curney.

10:18

10:18 Jakub BÍNA - 1:0

10:18

Krásná akce domácích a poprvé se zde mění stav zápasu, prosazuje se JAKUB BÍNA. Asistence: Petr Koláčný.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí rozehrávají od své branky.

08:34

Petrák měl na hokejce první branku, ale z dobré střelecké pozice trefil jen prostor, kde byl brankář Bauer.

07:40

Tomašík se dostal do zakončení, jeho dobrou ránu pohotovým zákrokem zastavil brankář.

07:12

Rychlá akce domácích končí nepřesnou střelou, míček končí mimo hrací plochu.

05:50

Hemerka si proti soupeři pomohl drobným faulem, hosté tedy zůstanou u míčku.

04:40

Hostující celek kombinoval v útočné čísti hrací plochy, zakončoval Šebek, jehož pokus však končí vedle.

02:59

Grudet to zkoušel individuálně, ale raději pošetřil čas tak, aby jeho tým mohl vystřídat.

00:40

Jako první se k zakončení dostal Suchánek, ale hostující brankář si s jeho pokusem dokázal poradit.

00:01

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer, Tomšík – Suchánek, Gruber, Zakonov, Punčochář, Fořt – Šebek, Fišera, Tomašík, Chroust, Bina, Tokoš, Beneš, Korych, Koláčný, Curney, Penička, Natov

FbŠ Bohemians: Hyršl, Michajlovič – Kuncman, Čihák, Cabejšek, Ďopan, Pastor – Šebek, Dobisík, Petrák, Steller, Buršík, Bílek, Rod, Malič, Batkovič, Kratina, Forman, Růžek

Rozhodčí: Both, Černín.
Mladá Boleslav má 10 bodů a v tabulce ligy je na třetí pozici. Nad Libercem vyhrála 10:2, Chodovem 5:4 v prodloužení, 6:5 v prodloužení nad Black Angels a 11:2 nad Pardubicemi.
Nastupují proti sobě kluby z horních pater tabulky. Bohemians jsou na druhé pozici s dvanácti body. Tým si poradil s Českou Lípou 10:6, Vítkovice 7:4, Hattrick Brno 9:6 a Otrokovice 8:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Livesport Superligy. V tomto zápase pátého kola proti sobě nastoupí Mladá Boleslav a Bohemians.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

9:4

Branky a nahrávky: 11. J. Bína (Koláčný), 12. Pěnička (Curney), 16. Tomašík (Suchánek), 17. Hemerka (Do. Beneš), 18. Tadeáš Chroust, 40. Curney (Pěnička), 51. Fořt (Hemerka), 55. Punčochář (Tadeáš Chroust), 58. Tokoš (Zakonov) – 20. Šebek (F. Forman), 25. Šebek (F. Forman), 57. Petrák (Malič), 60. Petrák (F. Forman)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Fišera, Suchánek, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Hemerka, Fořt – Šebek, Tomašík, Tadeáš Chroust, J. Bína, Tokoš, Do. Beneš, Korych, Curney, Pěnička, Natov.

FbŠ Bohemians: Zavřel (Michajlovič) – Malič, Kuncman, Čihák, Ďopan, Pastor, Šimáně – Šebek, Dobisík, Petrák, Steller, Buršík, Bílek, Rod, Batkovič, Kratina, F. Forman, Růžek.

Rozhodčí: Both, Černín