DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – Rytíři Kladno

5:1

konec (1:0, 1:1, 3:0)

24.09.2021, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 5. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

56:15

Teprve druhé jihlavské vyloučení v zápasu. Patrik Zeman dostává dvě minuty za podrážení.

37:59

Nezlobte se na mne, ale tohle je částečné zatmění Lukáše Sýkory. Nejenže za svůj hodně nerytířský čin dostává pět minut a do konce utkání, ale při odchodu do kabiny si ještě vylil zlost na dveřích jihlavské kabiny. Snad je nebude třeba opravit. A ještě doplňme, že pět minut si půjde odsedět za spoluhráče Adam Hvězda.

17:48

Matěj Vovsík mezi kruhy držel soupeře a po zásluze si jde odsedět dvě minuty.

13:36

Ladislav Funk, kapitán Rytířů, který hraje už i za A-tým, oslabuje svůj tým. Duklu čeká 1:49 minuty dlouhá přesilovka pět na tři po jeho sekání.

13:25

Kladno jde do druhého oslabení a to je opět šance pro Duklu na využití přesilovky. Vojtěch Kuzďas v obranném pásmu musel podrazit soupeře, aby uhasil začínající nebezpečí.

05:08

David Kohlíček oslabuje na začátku zápasu svůj tým, když dostává dvě minuty za podrážení.

5:1

Branky a nahrávky: 7. Čermák (Zeman), 36. Vyvial (Čermák, Doležal), 46. Pavelec (Menšík, Straka), 51. Čermák (Sapík), 55. Nevšímal (Šabatka, Vyvial) – 34. Holeček (Kohlíček, Kočka)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Sapík (A), Vovsík, Zeman, Šabatka, Kerber, Matějíček – Jungwirth, Menšík (A), Rauš – Nevšímal, Doležal, Čermák – Straka, Báťa, Bulík – Pavelec, Vyvial (C). Trenér: Michal Broš

Rytíři Kladno: Burda (55. Gabriška) – Funk (C), Kohlíček, Staněk (A), Strnad, Koštoval, Perný, Hvězda – Šimek, Hrabík, Sýkora – Vimmer, Kočka, Holeček – Kuzďas, Šíma, Kleveta. Trenér: Jindřich Lidický

Rozhodčí: Mejzlík – Zídek, Polák

05:08 KLA 2 Kohlíček, podrážení
06:45 JIH 1:0 Čermák (Zeman)
13:25 KLA 2 Kuzďas, podrážení
13:36 KLA 2 Funk, sekání
17:48 JIH 2 Vovsík, držení