4:2

konec (0:0, 3:1, 1:1)

23.09.2021, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Jakub Škoda

Při dalším dorosteneckém utkání na viděnou. (20:16:37)
Dnešní zápas byl gólově bohatý, nebylo tomu tak ale hned. V první třetině jsme na olomouckém ledě žádný gól vidět nemohli, přesto šance na otevření skóre k vidění byly. V druhé třetině se s góly roztrhl pytel, a to zejména na olomoucké straně. Během pár vteřin poslali svůj tým do vedení Adam Drábek, Viktor Šulgan a Nickolas Miškovský. Na to stihla Poruba odpovědět na konci třetiny, a to díky trefě Maxima Vehovského. V poslední periodě se Olomouc dostala opět do tří brankového náskoku, o to se postaral opět Adam Drábek. Hostům se povedlo snížit díky střele Tadeáše Kalužíka. To však nebylo hostům nic platné a Kohouti si tak připisují další vítězství z domácího ledu.

58:54

Olomouc opět vozí jednu střelu za druhou k porubské brance.

58:00

Právě běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:07

Poruba právě vstřelila branku!
Porubský gól zavěsil do pravého rohu Frgálovy branky TADEÁŠ KALUŽÍK. Asistence: Matyáš Veselý, Vincent Glos.

56:37

Domácí dne odvádí opravdu chvályhodný výkon.

55:28

54:51

Porubská tyčka teď rozezvonila olomouckou plecharénu.

53:38

Do plného počtu nepustil svůj tým porubský Moravec, ten se provinil sekáním.

53:28

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Moravec – 2 min., sekání).

52:21

Střela, střela a zase střela. Přesně tak to teď vypadá v obranném pásmu hostí.

51:38

Další přesilová hra pro domácí celkem.

51:28

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Jeřábek – 2 min., hákování).

51:13

Na hrací ploše se opravdu nic nemění. Kotouč je stále na hokejkách domácích.

50:21

Olomouc nepouští hostující Porubu k hernímu kotouči.

49:35

Olomoucký tým jakoby byl na střelnici. Porubskou branku zásobuje množstvím střel.

48:33

Olomouc opět odskakuje na rozdíl třech branek.

47:57

Olomouc právě vstřelila branku!
Za Marečkovi záda poslal kotouč olomoucký ADAM DRÁBEK, připisuje si tak druhou branku v dnešním utkání. Asistence: Matyáš Bohatý.

46:10

Mareček vzal kotouč do bezpečí.

45:02

Poruba vyhazuje do zakázaného uvolnění.

44:31

Miškovského střela se svezla po Marečkovém betonu.

43:28

Porubskému útoku se nedaří vytvořit nějaký nebezpečnější tlak na domácí Kohouty.

42:34

Olomoucký tým si je vědom náskoku, ten se ale snaží mermomocí navýšit.

42:23

Golaisovi chybělo k úspěšnému zakončení opravdu málo.

41:35

Porubskou šanci na snížení Frgál zhatil.

40:59

Naopak je to opět Olomouc kdo je na ledě útočný.

40:08

Buly vyhrála Poruba. Kotouč však do útoku nedovezla.

40:01

Oba celky jsou připraveny, a nic nebrání tomu aby byla započata poslední třetina dnešního utkání.
Poslední třetina započne v 19:35.
Gólová, přesně tak by se dala nazvat druhá třetina tohoto utkání. V intervalu vteřin odskočila Olomouc na rozdíl třech branek. O toto vysoké vedení se postarali Adam Drábek, Viktor Šulgan a Nickolas Miškovský. Chvíli před koncem druhé periody vstřelil kontaktní branku svého týmu porubský Maxim Vehovský. Po druhé třetině tak vedou domácí 3:1.

40:00

39:27

Olomouc opět posílá množství střel na porubskou branku.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

37:59

Poruba vstřelila ke konci druhé periody kontaktní branku.

36:53

Poruba využívá přesilové hry kterou jí nabídl olomoucký Němec. Kotouč poslal za záda olomouckého gólmana MAXIM VEHOVSKÝ. Asistence: David Moravec, Tadeáš Kalužík.

36:00

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Němec – 2 min., vysoká hůl).

35:01

Ke střele se teď dostal porubský Šrubař, jehož střelu zneškodnil Frgál.

34:10

Olomouc stále drží na puku.

33:00

Porubské pětce se nedaří zneškodnit olomoucký tlak, který je opravdu obrovský.

32:31

32:13

Miškovský teď promáchnul před odkrytou brankou Poruby.

30:45

Olomouc si vytvořili útok a přihrává si v obranném pásmu hostů.

30:31

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Pavlíček – 2 min., krosček).

29:53

Olomouc půjde do početní výhody.

29:12

Hra je přerušena. Hrací kotouč skončil na střídačce domácích.

28:41

Na ledě jsou teď opravdu vidět převážně domácí Kohouti.

28:18

Zakázané uvolnění Poruby.

27:23

Poruba se zdá ochromena.

26:35

Chylík opustil porubské brankoviště, místo něj přichází kolega Mareček.

24:45

Obrovská nepříjemnost pro hosty. Domácí celek odskočil v intervalu sekund o tři branky.

23:41

S olomouckými góly se roztrhl pytel! Po dorážce NICKOLASE MIŠKOVSKÉHO vede Olomouc rozdílem tří branek. Asistence: Jakub Najman, Tomáš Galvas.

22:02

Další rána pro hostující Porubu! Jako blesk z čistého nebe skončila Šulganova střela za zády porubského brankaře. Bez asistence.

21:14

Po krásné přihrávce od Tomáše Galvase zakončoval přesně do vrchní častí branky olomoucký ADAM DRÁBEK. Asistence: Tomáš Galvas

20:01

Buly vyhrála Poruba, ihned ho ale poslala do zakázaného uvolvnění.

20:01

Přichází také Kohouti.
Hostující Poruba je připravena na ledě.
Druhá třetina vypukne v 18:47.
V první třetině jsme mohli vidět útočný hokej, a to zejména na domácí straně. Olomouci se i přes velký počet střel na bránu nepodařilo žádnou z nich propašovat za záda porubského Chylíka, který dnes zatím odvádí skvělé výkony. Stav po první třetině tak zůstává neměnný.

20:00

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:19

18:10

Stasiuk se mohl dostat do samostatného úniku, to mu ale olomoucký obránce nedovolil.

17:18

Dnes zneškodnil minimálně dvě olomoucké tutovky.

16:57

Chylíkův výkon je zatím opravdu parádní.

16:22

Další přesilová hra pro domácí Kohouty.

16:19

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kalužík – 2 min., sekání).

16:07

Krásná šance Moravce, který bohužel nezakončil přesně.

14:53

Olomoucký Jeřábek teď dorážel před Chylíkovou brankou, ten však opět vytáhl svůj brankářský um.

14:38

13:35

Chylík teď opravdu drží svůj tým nad pomyslnou hladinou, olomoucké střely od modré čáry spaluje jednu za druhou.

12:38

První přesilové hry se dočkala také Olomouc.

12:38

11:01

Nyní jsou to však opět Kohouti kdo na ledě dominuje.

10:30

Olomouci se oslabení podařilo i přes silný tlak Poruby.

10:14

09:40

Olomouci se teď podařilo dostat kotouč z útočného pásma.

09:05

Porubská přesilová hra je opravdu ukázková, chybí jí ale přesné zakončení.

08:17

Velmi nepříjemná situace pro Olomouc. Domácí celek se ocitl ve třech.

08:14

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Šlahora – 2 min., krosček).

08:03

Poruba zatím hraje přesilovou hru velmi svědomitě.

07:12

Porubě se naskytla první početní výhoda, a to díky provinění Kalmana.

06:45

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kalman – 2 min., podrážení).

06:22

V obrovské šanci se naskytl Vechovský, který se dostal do samostatného úniku, zakončoval však nepřesně.

05:00

To se ovšem mění! V obrovské šanci se naskytl jeden z olomouckých útočníků, jeho dorážku však Chylík za svá záda nepustil.

04:39

Kohoutům se zatím v útoku nedaří vytvořit nějakou nebezpečnější akci.

03:30

Hra se zdržuje v útočném pásmu domácích, Porubě se nedaří zneškodnit olomoucký tlak na Chylíka.

02:38

02:27

Do útoku se přihnala Poruba ke střele se však skrze olomouckou obranu nedostala.

01:14

Olomouc se drží v útočném pásmu, k jedné větší šanci se dostal Šulgán jeho střela však skončila v lapačce porubského brankaře.

00:02

Úvodního buly se zhostila Olomouc, ta se ihned snaží o založení útoku.

00:01

Přidává se i hostující Poruba.
Domácí Kohouti již vjíždí na ledovou plochu.

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Drábek (C), Marek, Němec, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský (A) – Kučera, Najman, Jeřábek – Pastrnek, Konobejl, Golais.

HC RT TORAX Poruba: Chylík (Mareček) – Jeřábek, Kyjovský, Kalužík, Glos, Michalčík, Pavlíček – Stasiuk, Gavroň, Vendelín – Hlaváč, Veselý, Moravec (C) – Murín, Szczesniak, Šrubař – Kalužík (A), Vehovský (A).

Rozhodčí: Ilona Novotná – Tomáš Bezděk, Petr Přecechtěl..
HC RT TORAX Poruba:

Ve svém posledním odehraném utkání Poruba přivítala na svém ledě dorostence ze Vsetína, které porazila vysoko 6:2. K vysoké výhře Poruby přispěli hráči: Tomáš Vendelín, Maxim Vehovský, Dominik Konečný a hattrickem výrazně pomohl Tadeáš Kalužík. Ve svém posledním venkovním zápase se Porubě povedlo vyhrát i nad domácím Zlínem 3:5. Poruba tak bude do Olomouce přijíždět s jasným cílem. Vyhrát další venkovní utkání v sezóně.
HC Olomouc:

V posledním kole letošního ročníku si Kohouti připsali prohru s Vítkovicemi 3:1. Jedinou olomouckou branku v tomto utkání vstřelil Dominik Jeřábek díky asistenci Tomáše Galvase. V posledním domácím utkání se Olomouci dařilo, svého soupeře z Havířova pokořila 5:1. Olomouc tak bude určitě chtít navázat na minulou domácí výhru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:2

Branky a nahrávky: 22. Drábek (Galvas), 23. Šulgan, 24. Miškovský (Najman, Galvas), 48. Drábek (Bohatý) – 37. Vehovský (Moravec, Kalužík), 58. Kalužík (Veselý, Glos)

Rozhodčí: Ilona Novotná – Tomáš Bezděk, Petr Přecechtěl.

06:45 OLO 2 Kalman, podrážení
08:14 OLO 2 Šlahora, krosček
12:38 POM 2 Jeřábek, hákování
16:19 POM 2 Kalužík, sekání
21:14 OLO 1:0 Drábek (Galvas)
22:02 OLO 2:0 Šulgan
23:41 OLO 3:0 Miškovský (Najman, Galvas)