konec (1:2)

22.09.2021, 19:00 • Kaunas Arena • Osmifinále • Radim Polák

Tipsport: 4.32 4.2 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a u dalšího futsalového přenosu zase někdy na počtenou. (20:31:59)
Je dobojováno! Maroko přežilo infarktový závěr utkání a porazilo Venezuelu v poměru 3:2. Největší zásluhu na tomto vítězství má určitě dozajista Soufiane El Mesrar, který vstřelil všechny tři branky své reprezentace. Venezuela doplatila na špatný vstup do utkání a její branky ze 7. a 33. minuty pouze korigovaly jejich porážku a následné vyřazení z turnaje. Maroko teď bude čekat na svého soupeře, který vzejde ze zápasu Brazílie a Japonska.

40

Maroko se dokázalo ubránit a drží míč pod svou kontrolou. Do konce utkání zbývají už pouze vteřiny.

40

Jsme v poslední minutě dnešního utkání. Venezuela stále prohrává o jediný gól a je blízko k vyřazení.

39

Viamonte chtěl překvapit marockého brankáře z velkého úhlu. Jenže jeho střela neměla potřebné parametry a skončila vedle branky.

39

V tuto chvíli ojedinělý výlet Maroka na polovinu soupeře skončil v zámezí. Maročanům nezbývá nic jiného než se vrátit do svých obranných pozic.

38

Bakkali to zkusil přes celé hřiště, ale venezuelskou branku nedokázal trefit. Stav zůstává i nadále stejný.

37

Když už nějaká střela příjde na řadu, tak je většinou zablokována. Maroko se přesune na malou chvíli na míč.

37

Venezuela se postupnou kombinací dostává na dostřel branky, jenže střela zatím nepřichází. Maroko skvěle vykrývá volné prostory před vlastní brankou.

36

Oddechový čas pro Venezuelu.

36

Je to tady! Venezuela zamknula svého soupeře před svou brankou a hraje v pěti lidech v poli.

35

Pokud to půjde, tak Venezuela bude hrát v pěti lidech. Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Teď už nemůže vyčkávat.

34

Tohle byl dost nebezpečný střet. Otřesený Amazal si půjde na malý moment odpočinout na lavičku.

33

33. FRANCIA - 2:3

33

Venezuela právě vstřelila branku!
Tak závěr tohoto utkání bude ještě dost zajímavý. Venezuela vsadila na powerplay a tu dokázala využít. MILTON FRANCIA se dostal k míči a s velkým štěstím prostřelil marockého brankáře – 2:3. Asistence: Jesus Viamonte.

33

Venezuela by se ráda dostala opět k míči, ale Maroko hraje posledních desítky sekund skvěle takticky a drží míč.

32

Žlutou kartu dostává Carlos Sanz (Venezuela).

31

31. El MESRAR - 1:3

2:3

konec (1:2)

Branky: 7. Viamonte, 33. Francia (Viamonte) – 2. El Mesrar (El Ayyane), 9. El Mesrar, 31. El Mesrar (Jouad)

Karty:   32. Sanz (VNZ)

Venezuela: Villalobos (C) (Rueda) – Sanz, Francia, Vidal, Morillo – Cabarcas, Teran, Gutierrez,Viamonte, Suarez, Vento, Francia, Teran

Maroko: Khiyari (Anbia) – El Ayyane, Jouad, El Mesrar, Bakkali – Saoud, El Mazray (C), Borite, Amazal, Boumezou, Bouyouzan, Raiss El Fenni, Bouzid

Rozhodčí: Al Bahhar (Bahrajn) – Wilkens (USA), An (Čína)