0:2 3:6, 1:6

20.09.2021, 14:16 • Kurt č. 10, Bukurešť (ROU) • 1. kolo • David Suchý

Tipsport: 3.65 1.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:6

Je konec. Lehečka spíše jen odvracel a zkušeně si počkal na chybu soupeře, která pochopitelně přišla.

1:5

Český tenista dalším poklidným gemem na svém podání zvyšuje své vedení a je jedinou hru od vítězství v tomto duelu.

1:4

Je tu další brejk. Vatutin pro změnu přetáhl forhend, který se snesl do zámezí a prohrává tak o set a tři gemy.

1:3

Ano, je tu druhá čistá hra v řadě. Vatutin slabým returnem nechal míček na své polovině.

1:2

Je tomu skutečně tak. Vatutin se ani tentokráte nemusel moc snažit, další chyba přišla ze strany soupeře.

0:2

Český hráč nepustil soupeře ani ke shodě, znovu si pomohl servis, načež volejem u sítě ještě dal Vatutinovi šanci, avšak ten mířil do sítě.

0:1

Jiří Lehečka vstupuje do druhého setu velice dobře. Vatutin dalším přetaženým úderem přichází o svůj servis.

3:6

První set je u konce. Lehečka po dvou odvrácených brejkbolech dokázal zabrat a první sadu dovedl do vítězného konce.

3:5

Alexej Vatutin přeci jenom dotáhl osmý gem do vítězného konce, nyní ale bude muset za každou cenu bodovat.

2:5

Sedmá hra je také minulostí. Jiří Lehečka vede již o tři gemy a je jednu hru od vítězství v první sadě.

2:4

Alexej Vatutin podal přesně na lajnu. Posléze hrál bekhendem do protějšího rohu, což dokonale stačilo.

1:4

Přesto je pátá hra u konce. Jiří Lehečka vede již 4:1 a povedlo se mu potvrdit brejk z předešlé hry.

1:3

Brejk. Alexej Vatutin na dlouhou ruku odvracel do protějšího rohu, avšak se jednalo o vynucenou chybu do autu.

1:2

Český tenista přeci jenom dovedl třetí gem do vítězného konce, připsal si třetí fiftýn v řadě.