European Cup

A.E.S.H. Pylea – HC Dukla Praha

28:37

konec (10:19)

18.09.2021, 19:30 • DHC Sport Hall SK Slavia, Praha • 1. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

60

V přesilovce soupeře opět dokázal cestičku k brance najít Jiří Rakouský a přidává tak druhý gól ve vlastní početní nevýhodě. (28:37)

60

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Kristek). (28:36)

59

Filip Březina je dalším z hráčů, kteří trefili v druhém poločase branku poprvé. (28:36)

59

Po dlouhém časovém úseku se týmu Pylea podařilo skórovat dvakrát za sebou. Ioannis Batzios připsal druhý zásah v zápase. (28:35)

58

Gól vstřelil tým A.E.S.H. Pylea (Pantelis Leonidas Alexandridis). (27:35)

57

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Marek Šebesta). (26:35)

56

Georgios Eleftheriadis je i na další sedmičce úspěšný! Dnes to je jednoznačně nejlepší řecký házenkář. (26:34)

56

A to stejné platí i u další branky, pro Vojtěch Vlčka taktéž první v tomto duelu. Vypadá to, jako by Řekům docházely síly. (25:34)

54

Třiatřicátou branku Dukly Praha obstaral Jiří Rakouský. Je to jeho první gól v utkání. (25:33)

54

Georgios Eleftheriadis dostal k dispozici sedmimetrový hod a opět jim nepohrdnul. Dnes byl úspěšný na všech třech, ke kterým se postavil. (25:32)

53

Po delší době se Dukla dostala ke dvěma gólům za sebou. Premiérová branka to byla pro Zdenka Ježka. Pražané tak vedou o osm branek. (24:32)

52

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (24:31)

52

Konstantinos Tsamesidis také dokázal skórovat při oslabení svého celku. (24:30)

51

Jakub Sviták si vybral skvělou pozici na zakončení a proměnil ji v branku. Dukla tak přesáhla třicet gólů v duelu. (23:30)

51

Vyloučení v týmu A.E.S.H. Pylea (Konstantinos Koukmisis). (23:29)

50

Přesně deset minut do konce zbývá na časomíře a Georgios Eleftheriadis si připisuje osmou branku v tomto zápase. (23:29)

49

Přesně, jak jsem říkal. Když je Pylea na šestigólovém manku, Dukla vždy navýší a nepustí ji k další brance. Nyní to obstaral Jakub Sviták. (22:29)

48

Georgios Eleftheriadis se po chvíli bez branek opět ukazuje v tom nejlepším světle. A snižuje na šestibrankovou ztrátu, kterou ale Pylea zatím nemůže pokořit. (22:28)

47

Rychle ho ale následuje Jan Blecha, který vsítil prakticky pár sekund po něm. (21:28)

46

Ioannis Giannakopoulos skóruje podruhé za sebou. (21:27)

45

Martin Březina skóruje i přes početní nevýhodu svého týmu. Tu Dukla hraje klasicky bez gólmana. (20:27)

45

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Marek Hlinka). (20:26)

45

Ioannis Giannakopoulos si připisuje první branku v zápase a zaokrouhluje počet branek Řeků na 20. (20:26)

44

Sedmý gól Jakuba Krušberského! To je tedy střelec! (19:26)

43

Po chvíli, která patřila Eleftheriadisovi se nyní opět ukázal Konstantinos Tsamesidis, který střílel hlavně v prvním poločase. Nyní ale tedy snižuje na 19:25. (19:25)

43

Po delší době si sedmimetrový hod zkusila i Dukla a byla úspěšná. zahrál ho David Šůstek. (18:25)

42

Georgios Eleftheriadis je ve druhé půli opravdu nezastavitelný! Vždyť poslední góly střílí skoro jen on a celkově už jich zaznamenal v zápase šest. (18:24)

41

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (17:24)

40

Georgios Eleftheriadis ukázal, že kromě střílení gólů ze hry mu jdou i sedmičky. Ty nynější totiž s velkým přehledem proměnil. (17:23)

39

Jakub Krušberský se ale dokázal trefit v oslabení, které Dukla hraje bez brankáře. (16:23)

39

Georgios Eleftheriadis trestá v přesilovce! Pylea snížila na rozdíl šesti branek. Připomínám, že o poločase to bylo deset. (16:22)

38

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (15:22)

37

Vypadá to, jako by na každé dva góly Řeků dokázala nyní Dukla odpovědět jen jedním. Ten ale každopádně vstřelil Marek Hlinka. (15:22)

36

Pylea je opravdu hodně aktivní. V kabině si patrně vyříkala spoustu věcí a nyní předvádí o hodně lepší výkon. Trefil se Markos Zafeiris. (15:21)

36

Gól vstřelil tým A.E.S.H. Pylea (Georgios Eleftheriadis). (14:21)

35

Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (13:21)

34

Pylea je ve druhém poločase zatím o dost aktivnější. Ioannis Batzios přidává už třetí branku týmu. (13:20)

33

Tři minuty po startu poločasu zapisuje první branku i Dukla Praha. Konkrétně David Šůstek. A hosté dosahují na dvacetibranovou hranici. (12:20)

32

Ve stejné minutě se domácí tým trefuje znovu. Tentokrát to byl Pantelis Leonidas Alexandridis. (12:19)

32

Druhý poločas odstartoval svým gólem Georgios Eleftheriadis. (11:19)

29

Nyní se opět prosadil Jakub Krušberský a poprvé v zápase tak navýšil náskok Dukly už na osm branek. (10:19)

28

Jakub Krušberský se rozstřílel! Dnes mu to jde skvěle a jedná se už o jeho čtvrtý gól. (10:18)

27

Jan Blecha si připisuje svůj dnešní první zářez na pomyslné pažbě. (10:17)

25

Gól vstřelil tým A.E.S.H. Pylea. (10:16)

25

Konstantinos Koukmisis zapisuje svou první branku v utkání a zaokrouhluje počet řeckých branek na 10. (10:15)

24

David Šůstek téměř okamžitě proměňuje přesilovou hru a přidává druhou branku v zápase. (9:15)

24

Vyloučení v týmu A.E.S.H. Pylea (Ioannis Alatsatianos). (9:14)

23

Po delší době jsme byli svědky sedmimetrového hodu. Ten Konstantinos Tsamesidis úspěšně proměnil. (9:14)

22

Dukla vede o šest gólů! Jakub Krušberský se totiž hned v následující minutě trefil podruhé. (8:14)

21

Po kratší gólové odmlce skóruje Jakub Krušberský a Duklu posílá do vedení o pět branek. To tu dnes ještě nebylo. (8:13)

20

tak tohle byla premiérová trefa Jana Blechy! (8:12)

19

Konstantinos Tsamesidis snižuje. Dnes ve hře Řeků jednoznačně tento hráč vyčnívá. (8:11)

19

A hned po něm ještě navyšuje Martin Březina! (7:11)

18

Po dvou rychlých a nepříjemných brankách řeckého soupeře si míč na starost vzal opět Marek Hlinka a zaznamenal čtvrtou branku v zápase. (7:10)

17

Gól vstřelil tým A.E.S.H. Pylea (Pantelis Leonidas Alexandridis). (7:9)

16

Gól vstřelil tým A.E.S.H. Pylea (Georfios Eleftheriadis). (6:9)

15

Jakub Rumian vyuívá přesilovku a svému týmu vrací ztracené čtyřbrankové vedení. (5:9)

15

Vyloučení v týmu A.E.S.H. Pylea (Markos Zafeiris). (5:8)

15

Marek Hlinka se blýskl již svou třetí brankou v tomto duelu. (5:8)

14

Naopak Pantelis Leonidas Alexandridis už skórovat dokázal a po dlouhé době je mezi týmy rozdíl pouze dvou branek. (5:7)

12

A zase ten Konstantinos Tsamesidis! Ze čtyř branek Pyley tři vstřelil on sám. (4:7)

11

Jakub Sviták opětovně navyšuje. Tak tohle bude asi průběh i několika dalších minut. (3:7)

10

Konstantinos Tsamesidis ale velmi rychle po něm zase snižuje. (3:6)

10

Marek Hlinka svým druhým úspěšným zásahem opětovně zvyšuje na čtyřbrankový rozdíl. (2:6)

9

Gól vstřelil tým A.E.S.H. Pylea. (2:5)

8

Další minuta, další gól. Martin Březina vsítil a Dukla si vytvořila solidní čtyřbrankový náskok. (1:5)

7

A hned po něm se prosazuje Marek Hlinka a Dukla tak vede už o tři branky. (1:4)

6

Jakub Rumian posílá svůj tým opět do dvoubrankového vedení! (1:3)

5

První branku už zapsal i tým hostů. Postaral se o to Konstantinos Tsamesidis ze sedmimetrového hodu po Šůstkově faulu. (1:2)

5

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (David Šůstek). (0:2)

4

Po delší době bez vstřelené branky se o to nyní pokusil David Šůstek a byl úspěšný! (0:2)