Mistrovství světa

Egypt – Uzbekistán

1:2

konec (1:1)

18.09.2021, 17:00 • Vilnius Aréna, Litva • Skupina B • Info o důležitých událostech (Michal Raška)

Tipsport: 3.49 4.15 1.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (18:41:04)

34

34. Anaškon RACHMATOV - 1:2

34

Uzbekistán právě vstřelil branku!
Tak tohle byla naprosto fantastická trefa, která posílá Uzbekistán zpět do vedení! Mašrab Adilov rozehrál míč ze zámezí lobem na pravou stranu, kde se do něj opřel z voleje ANAŠKON RACHMATOV a jeho parádní rána skončila v levé šibenici. Asistence: Mašrab Adilov.

29

Žlutou kartu dostává Dilšod Rachmatov (Uzbekistán).

21

20

19

19. Mostafa AJD - 1:1

19

Egypt právě vstřelil branku!
Domácím se podařilo srovnat před přestávkou na 1:1! MOSTAFA AJD si udělal místo středem a následně tvrdou špičkou zakončil razantně k levé tyči hostující svatyně.

8

Žlutou kartu dostává Mohamed Mansúr (Egypt).

2

2. Chusnidin NIŠONOV - 0:1

2

Hosté už ve druhé minutě otevírají brankový účet zápasu! Hamrojev rozehrál míč ze zamezí do kroku CHUSNIDINU NIŠONOVOVI a jeho tvrdá rána skončila v levé šibenici. Asistence: Ilhomjon Hamrojev.

1

Egypt: Abdelnásir (Šober) – Alla, Dunga, el-Ašwal, Šúla – Ahmed, Body, Ajd (C), Hosny, Koki, Mansúr, Saeí, Júsrí

Uzbekistán: Jelibajev (Umarov (C) – Ropijev, Hamrojev, Nišonov, Čorijev – Rachmatov A., Adilov, Achadjonov, D. Rachmatov D., Jusmonov, Jerkinov, Jurajev

Rozhodčí: Santamaria – Cordero, Rodriguez.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.