7:5

konec (1:1, 3:3, 3:1)

18.09.2021, 19:00 • SH Dašická Pardubice • 2. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 2.1 4.9 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lukáš Jalový (1+2) vyhlášen nejlepším hráčem za hosty a za domácí celek pak Lukáš Kučera (1+1). (20:54:59)
Sokolové dali ve třetí třetině tři branky a herně zvedli svou hru. Hattrick se dlouho hledal a jeho trápení přešlo až po oddechovém čase. Nakonec vykřesal naději, když snížil na 5:6, nicméně v power play nedokázal nic vymyslet a inkasoval rozhodující trefu do uprázdněné branky.

58:59

58:59 Adam ŠMÍD - 7:5

58:59

Pardubice právě vstřelily branku!
A je pravděpodobně rozhodnuto! ADAM ŠMÍD využil chyby soupeře na polovině a poslal míček do prázdné branky. Bez asistence.

58:09

A jsou tu poslední dvě minuty, dokážou hosté vyrovnat a vynutit si prodloužení?

57:42

Kontaktní branka navíc padla v době, kdy rozhodčí signalizoval vyloučení pro domácí celek!

56:44

56:44 Matěj KOSTKA - 6:5

56:44

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
A přece se jen hosté dostávají ke kontaktní brance a to nám slibuje zajímavé rozuzlení koncovky zápasu. MATĚJ KOSTKA dává šanci pro hosty, aby mohli dosáhnout na nějaké body z tohoto zápasu. Asistence: René Slezák.

56:20

Míček se nyní objevil osamocený před brankou Pardubic a hráč Hattricku nedokázal míček zvednout a vsítit kontaktní branku!

55:34

Lukáš Jalový, který dnes je hodně produktivní, nyní vystřelil a minul levý roh branky Pardubic.

54:57

Pardubice útočí a dostávají se do zakončení. Hattrick následně jen vyveze míček a ztratí jej, aniž by ohrozil Haleše.

53:12

205 diváků si dnes našlo cestu, aby povzbudilo pardubický celek! Ten v případě vítězství dosáhne na první body v sezóně.

52:14

Hosté zatím nemohou najít nějaký recept na Pardubice, které si pohodlně drží náskok.

50:50

Time out pro Hattrick, který se i nadále nemůže dostat nějak do hry a nyní trenér vštěpuje hráčům nějakou taktiku.

47:59

47:59 Petr ČERNÝ - 6:4

47:59

Hattrick neustál kombinační kolotoč domácích. Létal ještě dokázal vyrazit střelu od Kučery, ale dorážku PETRA ČERNÉHO už nedokázal eliminovat. Asistence: Lukáš Kučera.

47:43

Pardubice nyní moc nepůjčují míček Hattricku a hosté nyní ani nestíhají kombinaci Pardubic.

46:41

Haleš nyní vyběhl proti míčku a odrazil jej do rohu. Přitom ještě povalil na palubovku dotírajícího soupeře.

44:16

44:16 Adam ŠMÍD - 5:4

44:16

Autorem branky je ADAM ŠMÍD, který vyslal dobrou dělovku, na kterou by i Superman neměl šanci. Asistence: Matyáš Velc.

44:05

Pardubicím se daří okupovat území soupeře, ale zatím chybí nějaké střelba.

43:04

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (René Slezák – 2 min., hra rukou).

41:49

V úvodu třetí části se zatím nic zajímavé neděje. Oba celky ví, že už si nemůžou dovolit laciné chyby.

40:01

Brankově bohatá druhá třetina, kdy Pardubice dotahovaly dvou brankový náskok Hattricku a nakonec domácí otočili utkání ve svůj prospěch. Nicméně hosté krátce před koncem druhé třetiny dokázali vyrovnat a rozhodně nás čeká zajímavé rozuzlení ve třetí třetině!

40:00

39:40

39:40 Marek FUCHS - 4:4

39:40

A částečná pasivita Pardubic přinesla vyrovnání pro jejich soupeře. MAREK FUCHS dokázal dorazit míček za Haleše, kterému vypadl po předchozí střele. Asistence: Lukáš Jalový.

38:30

Domácí kontrolují hru...

37:14

37:14 Jan SAVICKÝ - 4:3

37:14

Haleš vyhodil míček až na pravou stranu, kde si sebral míček Šmíd a ten jej přesně přihrál před branku na JANA SAVICKÉHO. Velmi dobře zahraný rychlý útok Pardubic. Asistence: Adam Šmíd.

36:04

Druhá třetina je rozhodně lepší, než ta první. I co se týká předváděné hry od obou týmů a rychlosti.

35:40

35:40 David ŽÁČEK - 3:3

35:40

Sokolové vyrovnávají! DAVID ŽÁČEK vystřelil z dálky a tato střela nadělala problémy brankáři Brna a ten nedokázal včas zasáhnout. Asistence: Lukáš Slabý.

33:07

33:07 Lukáš KUČERA - 2:3

33:07

Pardubicím se daří rychle dostat ke kontaktní brance. Černý na středu zpracoval nahozený míček a přenechal na LUKÁŠE KUČERU, který jej poslal za záda brankáře. Asistence: Petr Černý.

32:05

32:05 Tomáš BROM - 1:3

32:05

Hattrick se dnes na své branky zatím moc nenadře. Z rohu přihrál před branku Šimon Hronek a to na TOMÁŠE BROMA, který nikým nestíhán doběhl k brance až z vlastní poloviny a pohotově dorazil míček do branky. Asistence: Šimon Hronek.

31:26

Haleš nyní chytil dobrou šanci soupeře a díky němu je stav stále těsný.

29:43

Pardubičtí se stále marně pokouší dostat do ohrožení branky svého soka. Létal zatím nemusel řešit nic složitého ve svém brankovišti.

26:16

Domácí celek je sice na míčku, ale jejich tlak je spíše takový nemastný neslaný.

24:38

Přemek Pakosta nyní nepřihrál vůbec dobře a ztratil míček při přechodu půlící čáry. Pardubice jsou nyní trochu v útlumu po otočení skóre svým soupeřem.

23:18

23:18 Šimon HRONEK - 1:2

23:18

Haleš nyní nepohlídal dobrou ránu Jalového z velké dálky a před jeho brankou trochu tečoval míček ŠIMON HRONEK. Asistence: Lukáš Jalový.

21:42

David Žáček byl hodně důrazný v brankovišti a rozhodčí přerušuje hru a vykazuje daného hráče.

20:30

Ihned na začátku druhé třetiny se hosté dostali k brance, ale rozhodčí ji neuznal! A to pro hru v brankovišti!

20:01

Jako první se do vedení dostali domácí. Následně jsme viděli nepříliš záživnou hru, místy až poněkud ospalou. Hattrick se dostal k vyrovnání v závěru třetiny a oba celky půjdou do té druhé za nerozhodného stavu.

20:00

19:50

Adam Šmíd zkoušel trefit prostor u levé tyčky a jen o kousek minul branku Hattricku!

18:54

18:54 Lukáš JALOVÝ - 1:1

18:54

Rozehrávka z rohu přináší vyrovnání. Brom poslal dlouhou přihrávku na střed palubovky, kde vystřelil LUKÁŠ JALOVÝ a ten rozvlnil síť za Halešem. Asistence: Tomáš Brom.

18:21

Pardubičtí jsou u míčku a kontrolují hru na vlastní polovině.

17:21

No, a Sládeček kulhá na střídačku a nevypadá to s ním, že by mohl v dnešním zápase pokračovat.

17:21

Sládeček se nyní drží za svou nohu a je tu další ošetřování na straně hostí.

15:16

Až nyní skočil po míčku brankář Hattricku a vyhazuje míček až k brance soupeře.

15:00

Přesilovka domácích je zatím zcela bez střelby a celkově ospalá.

13:26

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Lukáš Lhota – 2 min., Sekání).

13:13

Křižná střela minula branku Hattricku. Následně se hosté pokoušeli o rychlý protiútok, ale faulem přichází o míček a je tu další přesilovka pro domácí.

12:01

Hostující cele nedokázal přetavit svou zkrácenou přesilovku k vyrovnání a nyní musí bránit útok soupeře.

10:25

Hummel rozjel svou přesilovku. Po kombinaci nepřišla střela a soupeř vyhazuje míček.

09:39

Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Vojtěch Rusín – 2 min., hra rukou).

09:15

Kostka nyní dostal úder do krku a je nyní ošetřován. Nakonec s ledovým zábalem odchází po vlastních na střídačku!

09:10

Sokolově si zatím ve své první přesilovce nedokážou vytvořit tlak a ani střelu na branku.

08:00

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (René Slezák – 2 min., Sekání).

06:26

Haleš zachytil puk a ihned jej rozehrává na své spoluhráče.

05:22

Hattrick operoval na polovině Pardubic, ale k žádné nebezpečnější střele se nedostal.

03:43

Autorem branky je PŘEMEK PAKOSTA. Asistence: Jan Savický.

02:38

Ovšem tato střela z levé strany už měla brankové parametry. Brankář Pardubic dobře zasáhl.

02:22

Hosté se dostali k zakončení z pravé strany, které však nebylo nebezpečné.

00:57

V úvodní minutě drží míček Pardubice a ty nikam nespěchají a zatím kombinují před svou brankou. Soupeř stínuje a vyčkává.

00:01

Sokoli Pardubice

Pardubice dostaly losem velmi těžkého soupeře pro první kolo! Vítkovicím během úvodní čtvrt hodinky hry, dovolily celkem čtyřikrát inkasovat. Nakonec bylo skóre po první třetině již 6:1 pro Vítkovice a Pardubice už ve zbývající části utkání hrály o to, aby ještě nedostaly více branek. I když pardubičtí částečně zlepšili svou hru, nakonec se zrodil výslede 11:4 pro Vítkovice!
David Petržela, nejlepší hráč Pardubic, v po zápasovém rozhovoru přiznal, že jeho celek nezvládl zejména první třetinu, od které se pak vyvíjel celý zápas. A dodal, že proti jednomu z nejlepších týmů, se již těžko vrací do zápasu.
Trenér Martin Zozulák komentoval zápas slovy: "Dostali jsme jednoho z nejtěžších soupeřů pro úvod, jakého jsme mohli dostat a nezvládli jsme první třetinu". Na druhou stranu dále mluvil, že v zápase viděl i pozitivní věci, kdy vyzdvihl zlepšenou hru ve druhé a třetí třetině.

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Hattrick se v prvním kole utkal s pražskými Black Angels. Jejich soupeř si v první třetině vypracoval dvou brankové vedení. Následně přidal v průběhu zápasu další tři trefy, kdežto Brňany trápila koncovka a vsítili jen jednu trefu. Díky tomu prohráli první zápas 5:1!
Filip Létal, brankář, komentoval zápas slovy, že si jeho celek přál body proti Angels. Mluvil i o tom, že Black Angels byli lepší v osobních soubojích, ze kterých si pak dokázali vypracovávat šance.
Trenér Marek Fiala, byl po zápase nespokojen a jednoduše uznal porážku. Kritizoval své mužstvo že propadalo v osobních soubojích a druhým aspektem bylo, že jeho svěřenci nedokázali využívat nabídnuté přesilové hry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

7:5

Branky a nahrávky: 4. P. Pakosta (Savický), 34. Lukáš Kučera (P. Černý), 36. Žáček (Slabý), 38. Savický (Šmíd), 45. Šmíd (Velc), 48. P. Černý (Lukáš Kučera), 59. Šmíd – 19. Jalový (Brom), 24. Š. Hronek (Jalový), 33. Brom (Š. Hronek), 40. Fuchs (Jalový), 57. Kostka (Slezák)

Sokoli Pardubice: Haleš (Aubus) – Kohoutek, Nezval, Slabý, Prix – Petr, P. Pakosta, Lukáš Kučera, Teichman, Klein, Velc, Šmíd, Křinka, Savický, Rusín, Smola, Žáček, P. Černý.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Létal (O. Kolajta) – Jalový, Kostka, Sládeček, Suk, M. Kůra, J. Kůra – L. Kučera, Brom, Procházka, Fuchs, Juhaňák, Do. Dvořák, Lhota, Š. Hronek, Vlach, M. Hronek, Slezák.

Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička