10:1
konec (2:1, 4:0, 4:0)
18.09.2021, 12:15 • Frýdek-Místek, Hala Polárka • 1. kolo
HC Frýdek-Místek "B" – HK Nový Jičín
10:1
konec (2:1, 4:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 9. Muroň (Veselý), 16. Urbiš (Kapitanov), 22. Eliáš (Szmek), 24. Gebauer (Szmek, Veselý), 32. Muroň (Honajzer), 39. Badžgoň (Muroň, Honajzer), 45. Eliáš (Veselý), 48. Rypka (Urbiš, Kapitanov), 50. Badžgoň (Muroň), 59. Szmek – 20. Šajer (Sikora, Bezděk)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek "B":
Náhradníci:
Trenér:
HK Nový Jičín:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Piskoř — Dominik Bernkopf, Jakub Frančiak
Diváci: 54
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
8:51 | FMB | 1:0 | Muroň (Veselý) | |
8:51 | FMB | 1:0 | Muroň (Veselý) | |
8:51 | FRM | 1:0 | Muroň (Veselý) | |
8:51 | FRM | 1:0 | Muroň (Veselý) | |
15:29 | FMB | 2:0 | Urbiš (Kapitanov) | |
15:29 | FMB | 2:0 | Urbiš (Kapitanov) | |
15:29 | FRM | 2:0 | Urbiš (Kapitanov) | |
15:29 | FRM | 2:0 | Urbiš (Kapitanov) | |
19:15 | NJI | 2:1 | Šajer (Sikora, Bezděk) | |
19:15 | NJI | 2:1 | Šajer (Sikora, Bezděk) | |
19:15 | NJI | 2:1 | Šajer (Sikora, Bezděk) | |
19:15 | NJI | 2:1 | Šajer (Sikora, Bezděk) | |
19:51 | NJI | 2 | Bezděk, podrážení | |
19:51 | NJI | 2 | Bezděk, podrážení | |
19:51 | NJI | 2 | Bezděk, podrážení | |
19:51 | NJI | 2 | Bezděk, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
21:46 | FMB | 3:1 | Eliáš (Szmek) | |
21:46 | FMB | 3:1 | Eliáš (Szmek) | |
21:46 | FRM | 3:1 | Eliáš (Szmek) | |
21:46 | FRM | 3:1 | Eliáš (Szmek) | |
24:00 | FMB | 4:1 | Gebauer (Szmek, Veselý) | |
24:00 | FMB | 4:1 | Gebauer (Szmek, Veselý) | |
24:00 | FRM | 4:1 | Gebauer (Szmek, Veselý) | |
24:00 | FRM | 4:1 | Gebauer (Szmek, Veselý) | |
29:38 | NJI | 2 | Pořízka, vysoká hůl | |
29:38 | NJI | 2 | Pořízka, vysoká hůl | |
29:38 | NJI | 2 | Pořízka, vysoká hůl | |
29:38 | NJI | 2 | Pořízka, vysoká hůl | |
31:59 | FMB | 5:1 | Muroň (Honajzer) | |
31:59 | FMB | 5:1 | Muroň (Honajzer) | |
31:59 | FRM | 5:1 | Muroň (Honajzer) | |
31:59 | FRM | 5:1 | Muroň (Honajzer) | |
32:50 | FMB | 2 | Urbiš, hákování | |
32:50 | FMB | 2 | Urbiš, hákování | |
32:50 | FRM | 2 | Urbiš, hákování | |
32:50 | FRM | 2 | Urbiš, hákování | |
38:25 | FMB | 6:1 | Badžgoň (Muroň, Honajzer) | |
38:25 | FMB | 6:1 | Badžgoň (Muroň, Honajzer) | |
38:25 | FRM | 6:1 | Badžgoň (Muroň, Honajzer) | |
38:25 | FRM | 6:1 | Badžgoň (Muroň, Honajzer) | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
44:33 | FMB | 7:1 | Eliáš (Veselý) | |
44:33 | FMB | 7:1 | Eliáš (Veselý) | |
44:33 | FRM | 7:1 | Eliáš (Veselý) | |
44:33 | FRM | 7:1 | Eliáš (Veselý) | |
46:35 | NJI | 2 | Krištof, podrážení | |
46:35 | NJI | 2 | Krištof, podrážení | |
46:35 | NJI | 2 | Krištof, podrážení | |
46:35 | NJI | 2 | Krištof, podrážení | |
47:18 | FMB | 8:1 | Rypka (Urbiš, Kapitanov) | |
47:18 | FMB | 8:1 | Rypka (Urbiš, Kapitanov) | |
47:18 | FRM | 8:1 | Rypka (Urbiš, Kapitanov) | |
47:18 | FRM | 8:1 | Rypka (Urbiš, Kapitanov) | |
49:09 | FMB | 9:1 | Badžgoň (Muroň) | |
49:09 | FMB | 9:1 | Badžgoň (Muroň) | |
49:09 | FRM | 9:1 | Badžgoň (Muroň) | |
49:09 | FRM | 9:1 | Badžgoň (Muroň) | |
55:38 | FMB | 2 | Trnka, krosček | |
55:38 | FMB | 2 | Trnka, krosček | |
55:38 | FRM | 2 | Trnka, krosček | |
55:38 | FRM | 2 | Trnka, krosček | |
58:39 | FMB | 10:1 | Szmek | |
58:39 | FMB | 10:1 | Szmek | |
58:39 | FRM | 10:1 | Szmek | |
58:39 | FRM | 10:1 | Szmek | |
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec |
Jihlava – Mountfield HK 12:00 4:1
Havlíčkův Brod – Sparta • po s.n. (4:3) 12:00 5:4
Hvězda Praha – PZ Kladno 12:00 8:0
Technika Brno – Tábor 12:15 3:1
Třemošná – Plzeň 12:15 0:7
Mladá Boleslav – Chomutov 12:30 5:3
Motor ČB – Kobra 13:00 7:1
Kometa Brno – HK MD Šumperk 13:00 2:4
Třinec – Zlín 13:00 10:3
HC Litvínov – K. Vary 13:00 4:6
Poruba – Vsetín 13:15 6:2
Kladno – Liberec 15:30 2:8
Vítkovice – Olomouc 16:30 3:1
HC Karviná – Poľsko U16 09:00 0:0
Písek – Motor ČB B 09:00 2:3
Bílina – Ústí n/L 10:00 0:26
Studénka – Orlová 10:00 3:7
Letňany – SK Černošice 10:15 5:1
Jablonec – Benátky n/J B 10:15 5:0
Břeclav – Technika Brno 10:15 6:3
Val.Meziříčí – Uh. Hradiště 12:00 3:6
Stadion Cheb B – Čerti Ostrov 12:00 4:5
Frýdek-M. "B" – Nový Jičín 12:15 10:1
Krkonoše – N.Město nM 13:00 6:8
Brumov – Tigers Zlín 13:00 3:10
Opava – HC Vlci Český Těšín 13:30 4:2
HC Střelci J. Hradec – Č. Krumlov 13:40 12:2
Kolín B – Lev Benešov 15:30 4:2
HC DDM Č. Budějovice – Tábor 15:45 2:8
Černí Vlci – Uh.Brod 16:00 4:6
Pardubice – Skuteč 16:00 0:0
Náchod – Opočno 16:30 13:2
Spartak Žebrák – Příbram B 16:30 4:3
Chomutov – Roudnice 16:45 6:3
Pelhřimov – Velké Meziříčí • po s.n. 17:00 6:5
Louny – Ústí n/L 11:00 4:15
Neratovice – Letňany 11:00 7:4
Chrudim – Mountfield HK 11:30 1:12
Kobra Praha – Třemošná 12:00 14:1
Příbram B – Havlíčkův Brod 12:00 0:6
HK MD Šumperk – Vsetín • po s.n. 12:15 5:6
Poděbrady – Mladá Boleslav 12:15 0:30
Žďár n/S – HC Střelci J. Hradec 12:15 6:4
Bílí Tygři Liberec – Pardubice 13:00 5:4
Litoměřice – Sokolov 13:00 3:6
Slavia – PZ Kladno 13:15 17:0
Třebíč – Tábor 13:15 9:3
Kroměříž – Warriors Brno 14:00 5:4
Karlovy Vary B – Chomutov 14:15 11:2
Pilsen Wolves – Kladno 15:00 6:2
Třinec – Vítkovice 17:30 6:5
Kometa Brno – Zlín 17:45 3:0
Olomouc – Havířov 18:00 4:3
Olomouc – Přerov 09:00 0:0
Opava – Uničov 09:00 0:0
Karlovy Vary B – Sokolov 09:00 0:0
Spartak Žebrák – Příbram B 09:00 38:6
Choceň – Lokomotiva Č. Třebová 10:00 0:20
Zastávka u Brna – Warriors Brno 10:15 0:33
Orlová – Poruba 10:45 2:5
Mladá Boleslav – Letňany 11:00 6:2
Pardubice – Hlinsko 11:00 4:1
Skuteč – Chrudim 11:00 4:6
Polička – Moravská Třebová 11:00 9:1
Klášterec nO – Bílina 11:00 0:0
Brumov – Kroměříž 11:00 11:3
Pilsen Wolves – HC Rokycany 11:00 18:0
Kutná Hora – Kolín B 11:15 8:2
Chotěboř – Žihadla Moravské Budějovice 11:15 0:12
Velká Bíteš B – Pelhřimov 11:15 8:7
Kadaň – Louny 11:15 4:14
Vyškov – Orli Znojmo 11:30 2:8
Nový Bydžov – N.Město nM 11:30 9:7
Černí Vlci – Prostějov 1913 11:30 6:8
HC Vlci Český Těšín – Frýdek-M. "B" 11:30 4:8
Sparta – Kladno 11:45 13:3
Vlašim – Poděbrady 12:00 5:10
Tábor – Strakonice 12:00 20:1
Ústí n/L – HC Litvínov • 3. třetina 12:00 2:15
HC Domažlice – Klatovy 12:00 0:0
Studénka – HK MD Šumperk 12:00 0:0
Děčín – Roudnice 12:00 3:4
Krnov mládež – Nový Jičín 12:15 1:11
HC Nová Paka – Jaroměř 12:20 3:4
Veselí nLuž. – ICE DRAGONS Telč 13:00 1:17
Mountfield HK – Vrchlabí 13:15 9:2
Humpolec – Ledeč n. S. 13:15 18:2
Benátky n/J B – Slaný 13:15 5:5
Třinec – Vítkovice 13:15 4:0
Čerti Ostrov – Tachov 13:30 0:0
Chomutov – MOSTEČTÍ LVI 13:30 8:5
HC Vimperk – Písek 14:00 5:8
Náchod – Rychnov nad Kněžnou 14:00 31:5
Mar.Lázně – Stadion Cheb B 14:15 6:10
Č. Krumlov – Soběslav 14:30 6:10
Zlín – Vsetín 15:30 9:2
Milevsko – Lvi 2009 15:45 0:0
Jihlava – Havlíčkův Brod 16:30 10:1
Neratovice – Smíchov 1913 16:30 3:6
Hvězda Praha – Lev Benešov 16:35 2:4
Bílí Tygři Liberec – Jablonec 17:00 14:4
Světlá nS – Žďár n/S 18:00 5:1
Louny – Ústí n/L 09:00 7:2
Neratovice – Letňany 09:00 13:7
Chrudim – Mountfield HK 09:30 0:28
Děčín – HC Litvínov 09:45 8:9
Kobra Praha – Třemošná 10:00 6:4
Příbram B – Havlíčkův Brod 10:00 0:18
Poděbrady – Mladá Boleslav 10:15 3:4
HK MD Šumperk – Vsetín 10:15 10:2
Žďár n/S – HC Střelci J. Hradec 10:15 1:11
Bílí Tygři Liberec – Pardubice 11:00 12:5
Litoměřice – Sokolov 11:00 9:4
Slavia – PZ Kladno 11:15 29:1
Třebíč – Tábor 11:15 9:2
Orli Znojmo – Břeclav 11:30 9:8
Kroměříž – Warriors Brno 12:00 1:11
Karlovy Vary B – Chomutov 12:15 11:3
Pilsen Wolves – Kladno 13:00 13:5
Kadaň – MOSTEČTÍ LVI 13:45 11:3
Smíchov 1913 – Hvězda Praha 14:30 9:3
Technika Brno – Přerov 15:00 10:2
Třinec – Vítkovice 15:30 5:9
Kometa Brno – Zlín 15:45 9:7
Olomouc – Havířov 16:00 4:6
Pardubice – Hlinsko 09:00 19:0
SK Telč – Třebíč • 3. třetina 09:00 4:3
Orlová – Poruba 09:00 3:11
Skuteč – Chrudim 09:00 2:7
Polička – Moravská Třebová 09:00 6:0
Chotěboř – Žihadla Moravské Budějovice 09:00 10:12
Brumov – Kroměříž 09:00 22:2
Hronov – Opočno 09:00 5:12
Velká Bíteš B – Pelhřimov 09:00 9:5
Tatran Sedlčany – SK Černošice 09:00 4:23
Mladá Boleslav – Letňany 09:00 9:5
Pilsen Wolves – HC Rokycany 09:00 16:3
HC Varnsdorf – Frýdlant 09:00 13:6
Vyškov – Orli Znojmo 09:15 13:3
Kutná Hora – Kolín B 09:15 6:20
Kadaň – Louny 09:15 2:23
HC Vlci Český Těšín – Frýdek-M. "B" 09:30 3:12
Nový Bydžov – N.Město nM 09:30 13:6
Lanškroun – Litomyšl 09:30 7:1
Černí Vlci – Prostějov 1913 09:30 12:6
Teplice – Roudnice 09:30 2:7
Sparta – Kladno 09:45 16:3
Ústí n/L – HC Litvínov 10:00 2:6
Č. Krumlov – Písek 10:00 0:15
Náměšť n. O. – Jihlava 10:00 4:9
Vlašim – Poděbrady 10:00 9:1
Náchod – Trutnov 10:00 18:0
HC Nová Paka – Jaroměř 10:20 7:3
Merkur Říčany – Berounští Medvědi 10:45 19:5
Spartak Žebrák – Příbram B 11:00 4:3
Veselí nLuž. – ICE DRAGONS Telč 11:00 3:21
Motor ČB B – HC Střelci J. Hradec 11:00 5:4
HC Nymburský Lev – Čáslav 11:00 16:2
Humpolec – Ledeč n. S. 11:15 17:7
Zlín – Uh.Brod 11:15 0:15
Mělník – Vlašim 11:15 3:4
Mountfield HK – Vrchlabí 11:15 10:0
Dvůr Králové n. L. – Jaroměř 11:15 6:16
Benátky n/J B – Slaný 11:15 10:6
Třinec – Vítkovice 11:15 4:4
HC Střelci J. Hradec – Tábor 11:20 13:1
Chomutov – MOSTEČTÍ LVI 11:30 21:4
Čerti Ostrov – Tachov 11:30 12:3
HC Vimperk – Písek 12:00 3:9
Náchod – Rychnov nad Kněžnou 12:00 22:3
Mar.Lázně – Stadion Cheb B 12:00 5:10
Č. Krumlov – Soběslav 12:30 15:1
Merkur Říčany – Smíchov 1913 12:45 10:0
Lev Benešov – Č. Lípa 13:00 6:9
Boskovice – Velké Meziříčí 13:00 4:3
Jablonec – Rakovník 13:15 1:21
Zlín – Vsetín 13:30 7:0
Milevsko – Lvi 2009 13:45 6:5
Rakovník – PZ Kladno 14:00 30:2
Tábor – Strakonice 14:00 5:4
Prostějov 1913 – Nový Jičín 14:15 0:18
Jihlava – Havlíčkův Brod 14:30 12:1
Neratovice – Smíchov 1913 14:30 6:17
Hvězda Praha – Lev Benešov 14:35 1:20
Bílí Tygři Liberec – Jablonec 15:00 9:7
Světlá nS – Žďár n/S 16:00 6:3
58:39
Autorem branky je LUKÁŠ SZMEK.
58:39
Autorem branky je LUKÁŠ SZMEK.
58:39
Autorem branky je LUKÁŠ SZMEK.
58:39
Autorem branky je LUKÁŠ SZMEK.
55:38
55:38
55:38
55:38
49:09
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň.
49:09
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň.
49:09
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň.
49:09
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň.
47:18
Autorem branky je JAN RYPKA. Asistence: Alan Urbiš a Filip Kapitanov.
47:18
Autorem branky je JAN RYPKA. Asistence: Alan Urbiš a Filip Kapitanov.
47:18
Autorem branky je JAN RYPKA. Asistence: Alan Urbiš a Filip Kapitanov.
47:18
Autorem branky je JAN RYPKA. Asistence: Alan Urbiš a Filip Kapitanov.
46:35
46:35
46:35
46:35
44:33
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Filip Veselý.
44:33
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Filip Veselý.
44:33
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Filip Veselý.
44:33
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Filip Veselý.
40:01
40:01
40:01
40:01
40:00
40:00
40:00
40:00
38:25
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň a Jan Honajzer.
38:25
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň a Jan Honajzer.
38:25
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň a Jan Honajzer.
38:25
Autorem branky je DÁVID BADŽGOŇ. Asistence: Jan Muroň a Jan Honajzer.
32:50
32:50
32:50
32:50
31:59
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Jan Honajzer.
31:59
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Jan Honajzer.
31:59
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Jan Honajzer.
31:59
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Jan Honajzer.
29:38
29:38
29:38
29:38
24:00
Autorem branky je ADAM GEBAUER. Asistence: Lukáš Szmek a Filip Veselý.
24:00
Autorem branky je ADAM GEBAUER. Asistence: Lukáš Szmek a Filip Veselý.
24:00
Autorem branky je ADAM GEBAUER. Asistence: Lukáš Szmek a Filip Veselý.
24:00
Autorem branky je ADAM GEBAUER. Asistence: Lukáš Szmek a Filip Veselý.
21:46
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Lukáš Szmek.
21:46
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Lukáš Szmek.
21:46
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Lukáš Szmek.
21:46
Autorem branky je JIŘÍ ELIÁŠ. Asistence: Lukáš Szmek.
20:01
20:01
20:01
20:01
20:00
20:00
20:00
20:00
19:51
19:51
19:51
19:51
19:15
Autorem branky je JIŘÍ ŠAJER. Asistence: David Sikora a Jan Bezděk.
19:15
Autorem branky je JIŘÍ ŠAJER. Asistence: David Sikora a Jan Bezděk.
19:15
Autorem branky je JIŘÍ ŠAJER. Asistence: David Sikora a Jan Bezděk.
19:15
Autorem branky je JIŘÍ ŠAJER. Asistence: David Sikora a Jan Bezděk.
15:29
Autorem branky je ALAN URBIŠ. Asistence: Filip Kapitanov.
15:29
Autorem branky je ALAN URBIŠ. Asistence: Filip Kapitanov.
15:29
Autorem branky je ALAN URBIŠ. Asistence: Filip Kapitanov.
15:29
Autorem branky je ALAN URBIŠ. Asistence: Filip Kapitanov.
8:51
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Filip Veselý.
8:51
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Filip Veselý.
8:51
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Filip Veselý.
8:51
Autorem branky je JAN MUROŇ. Asistence: Filip Veselý.
00:01
00:01
00:01
00:01