5:3
konec (2:0, 3:2, 0:1)
17.09.2021, 18:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • 1. kolo • Pavel Blažek
HC Lední Medvědi Pelhřimov – TJ Jiskra Humpolec
5:3
konec (2:0, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Marek Hadrava (Mečiar), 11. Filip Kasalý (Marek Hadrava, Martin Hadrava), 23. Filip Kasalý (Vysloužil), 25. Dvořák (Hadrava Martin), 26. Votápek (Vácha) – 25. Prokop (Daňhel), 39. Daňhel, 57. Hubata
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Lední Medvědi Pelhřimov:
Novák (Jíra) – Vrátný, Bříza, Martínek, Zadražil, Mečiar, Port, Vácha, Kasalý D. – Hadrava Martin, Vysloužil, Votápek, Siřiště, Dvořák, Hadrava Marek, Šulák, Kasalý F., Štěrba
Náhradníci:
Trenér:
TJ Jiskra Humpolec:
Urban (Zour) – Jelínek, Rubner, Zadina, Hurda, Krtek, Šerák – Dolejš, Prokop, Daňhel, Kulík, Hadrava, Hubata, Hendrych, Brychta
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Krejčí — Jiří Souček, Petr Křivohlavý
Diváci:
1. třetina | ||||
03:17 | PEL | 1:0 | Marek Hadrava (Mečiar) | |
07:13 | HUM | 2 | Rubner | |
08:51 | HUM | 2 | Hubata | |
10:14 | PEL | 2:0 | Filip Kasalý (Marek Hadrava, Martin Hadrava) | |
13:17 | PEL | 2 | Vácha | |
14:11 | HUM | 2 | Hadrava | |
17:49 | PEL | 2 | Vysloužil | |
19:19 | PEL | 2 | Port | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:03 | PEL | 2 | ||
22:09 | PEL | 3:0 | Filip Kasalý (Vysloužil) | |
24:23 | PEL | 4:0 | Dvořák (Hadrava Martin) | |
24:57 | HUM | 4:1 | Prokop (Daňhel) | |
25:34 | PEL | 5:1 | Votápek (Vácha) | |
33:46 | PEL | 2 | Bříza | |
36:03 | PEL | 2 | Hadrava Martin | |
38:31 | HUM | 5:2 | Daňhel | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:12 | PEL | 2 | Votápek | |
47:35 | HUM | 2 | Hadrava | |
51:37 | HUM | 2 | Brychta | |
56:40 | HUM | 5:3 | Hubata | |
57:15 | PEL | 2 | Vrátný | |
Konec |
Chotěboř – Ledeč n. S. 16:30 0:0
Čerti Ostrov – Chomutov 16:30 3:10
Letňany – Benátky n/J B 17:00 0:6
Č. Lípa – Bílí Tygři Liberec 17:00 3:9
Soběslav – Tábor 17:40 3:9
Vlašim – Hvězda Praha 17:45 3:5
Prostějov 1913 – Třebíč 18:30 0:6
Frýdek-M. "B" – Val.Meziříčí 18:30 4:5
Smíchov 1913 – Berounští Medvědi 18:35 4:6
V.Popovice – SK Černošice 19:00 2:4
Lanškroun – Opočno 19:00 6:1
Děčín – Litoměřice 19:00 1:7
Karlovy Vary B – Kadaň 19:00 5:0
Plzeň 1929 B – Spartak Žebrák 19:00 12:1
HC Střelci J. Hradec – Strakonice 19:00 9:4
HC Varnsdorf – Frýdlant 19:15 6:1
Klatovy – HC Rokycany 19:25 5:2
Kolín B – Poděbrady 19:30 7:0
Litomyšl – Choceň 19:30 2:7
Jaroměř – Náchod 19:30 7:2
MOSTEČTÍ LVI – PZ Kladno • po s.n. 19:30 3:4
Žďár n/S – Pelhřimov • po prodl. 19:45 4:3
Kroměříž – Orli Znojmo 19:45 2:4
Kutná Hora – Nový Bydžov 20:00 2:1
Lokomotiva Č. Třebová – Třebechovice 20:00 21:1
57:15
51:37
47:35
41:12
36:03
33:46
21:03
19:19
17:49
14:11
13:17
08:51
07:13