8:1

konec (2:0, 1:0, 5:1)

17.09.2021, 18:00 • ČPP Aréna Ostrava • 2. kolo • Vojtěch Adamek

Tipsport: 1.13 8.8 8.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního utkání je to tedy vše, loučím se s Vámi a přeji Vám krásný zbytek pátečního dne. (19:59:18)
Počet střel v dnešním utkání: 28:20
Domácí florbalisté byli po většinu dnešního utkání aktivnějším celkem na hřišti, i proto si po jasném vítězství připisují tři body do tabulky Tipsport Superligy. Hosté z Vinohrad odehráli solidní dvě třetiny, v té třetí se jejich předvedená hra zbortila jako domeček z karet, třeba to vyjde příště.

59:28

Ani jeden z celků již nespěchá, hra se pozvolna pouze dohrává.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:32

Nádherná přihrávka Adama Chomy, který s přehledem nalezl Michala Sládka, u něj již podruhé v dnešním utkání, končí slibně rozvíjející se akce.

58:02

8 branek je Ostravanům málo, i nadále se tlačí do branky soupeře a snaží se přidat další góly.

57:34

Hosté první dvě třetiny vůbec nehráli špatně, koncovku toho třetího opravdu příliš nezvládají.

56:54

56:54 Ladislav GÁL - 8:1

56:54

Ostrava právě vstřelila branku!
Lukáš Pešat v brejkové situaci nalezl LADISLAVA GÁLA, který svou druhou brankou v utkání potvrzuje vítězství domácího celku. Asistence: Lukáš Pešat

55:57

Obrovská příležitost pro domácí celek, Dominik Klimscha nedokázal poslat míček do téměř odkryté branky soupeře.

55:34

Jakubec udělal obrovskou chybu, ztratil míček před Janíkem, ale hosté nedokázali využít toto zaváhání.

55:01

Vinohrady nyní obléhají branku Janíka, domácí se nemohou dostat z toho sevření, uvidíme, zda hosté vstřelí druhou branku.

54:22

Nyní se hraje většinu času na polovině, ani jeden tým není schopný si vytvořit šanci na střelu.

53:49

Šimon Kuczera dokázal přejít přes Ondřeje Stuchlíka, následně byl ovšem zastaven jeho bratrem Zbyňkem.

53:14

Vstřelený gól hosty probudil a drží FBC na útočné polovině.

52:41

Klápa dokázap přejít přes Herblicha, k zakončení se ovšem již nedostal.

51:57

Nyní se snažil Oliver Gold překonat gólmana Janíka, jeho brána ovšem o dobrý metr přestřelil.

51:32

Tvrdá rána Šimona Soukupa končí v rukavicích gólmana Šantory.

50:58

Nedovolený zákrok Kellenberga, domácí mohou těžit ze standartní situace.

50:23

Střídání v týmu FBC ČPP Ostrava: ze hřiště odchází Jan Binder, přichází Martin Janík.

50:21

50:21 Zbyněk STUCHLÍK - 7:1

50:21

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
Tak přecejen se hosté dočkali! Branku útěchy vstřelil po krásné týmové akci ZBYNĚK STUCHLÍK. Asistence: Ondřej Stuchlík

49:55

Oddechový čas pro hosty.

49:55

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Daniel Chatrný – 2 min., Hrubost).

49:36

Daniel Chatrný byl nedovoleně povalen na zem, domácí budou zahrávat standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti pro zakončení.

49:07

49:07 Ladislav GÁL - 7:0

49:07

Nyní se dostáváme do situace, kdy domácím padá do branky soupeře naprosto všechno, včetně této branky, kteoru střelil LADISLAV GÁL. Asistence: Šimon Kuczera

48:27

Nedovoleně si počínal Adam Mikoláš, hosté budou mít rozehrávku z rohu hřiště.

47:46

47:46 Daniel CHATRNÝ - 6:0

47:46

Po rychlé rozehrávce Michal Sládek našel zcela uvolněného DANIELA CHATRNÉHO, a tento mladičký florbalista přidává svou druhou branku v dnešním utkání. Asistence: Michal Sládek

47:27

Domácí stále na míčku, nevytvořili si ovšem zatím žádnou příležitost k zakončení.

46:58

Daniel Chatrný dokázal přejít přes bránicího obránce, jeho následná přihrávka ovšem poztrácela potřebnou přesnost.

46:32

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 2 min., Hrubost).

46:29

Ze strany hostujícího celku je to již pořádný zmar, hostům se nedaří překročit vlastní polovinu hřiště.

45:50

45:50 Michal SLÁDEK - 5:0

45:50

Parádní týmovou akci v přesilové hry zakončuje MICHAL SLÁDEK a zvyšuje vedení svého celku. Asistence: Daniel Chatrný

45:36

Domácí drží míček a pomocí krátkých přihrávek se snaží o vytvoření příležitosti k zakončení.

45:08

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Jan Fiala – 2 min., Hrubost).

44:32

Odložené vyloučení pro domácí celek, Ostrava tedy v šesti.

44:07

Střela Michala Sládka těsně míjí pravou tyč Šantorovy branky.

43:34

Hosté budou rozehrávat standartní situaci z rohu hřiště.

43:06

43:06 Lukáš PEŠAT - 4:0

43:06

Dominik Klimscha si velmi sebevědomě pohrál s obranou soupeře, následně našel uvolněného LUKÁŠE PEŠATA, který další brankou překonává gólmana soupeře. Asistence: Dominik Klimscha

42:25

Hostujícím florbalistům se nedaří přejít přes pozornou obranu domácího celku.

41:44

Tvrdá rána Šimona Soukupa končí u pozorného Šantory.

41:16

Nadhození Hartmana zachytil vysoký obránce, Adam Mikoláš.

40:46

Hosté drží míček na své vlastní polovině a snaží se prokombinovat skrz obranu soupeře.

40:07

Domácí florbalisté poprvé v utkání vyhrávají úvodní vhazování.

40:01

Střely ve druhé třetině: 6:8
Druhá třetina byla naprosto odlišná od té první, týmy se nedostávali tolik do zakončení. O něco aktivnější asi byli domácí florbalisté, ale byli to naopak hosté, kdo měli k dispozici hned dvě přesilovkové hry – ani jednu z nich nevyužili. V závěru třetiny se míček dostal k Wojciechu Malajkovi, který sebejistě zvýšil vedení domácího celku.

40:00

39:59

39:59 Wojciech MALAJKA - 3:0

39:59

Šimon Kuczera skvělou přihrávkou nalezl polské střelce, WOJCIECHA MALAJKU, který si stihl zpracovat míček a následně jej poslat do téměř odkryté branky soupeře. Asistence: Šimon Kuczera

39:51

Taktický faul hostujícího celku, sudí tentokrát nevylučuje.

39:23

Ani na konci této třetiny to nevypadá na gólové hody, oba dva celky čekají na chyby v rozehrávce.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:21

Nyní jsou to hosté, kdo se snaží být v závěru třetiny o něco aktivnějším, dominantnějším celkem na hřišti., zatím bez úspěchu.

37:54

Tvrdá rána Adama Chomy končí pouze u Šantory, u míčku již ovšem hostující florbalisté, v čele s Pinkasem.

37:22

Domácí nyní drží míček na svých čepelích, rozhodně v rozehrávce nikde nespěchají.

36:59

Velmi zajímavá příležitost hostujícího celku, ovšem do rány Vojtěcha Klápy se obětavě položil jeden z obránců domácího celku.

36:25

35:53

Dalekonosná rána Kellenbergera nijak výrazně neohrozila branku Honzy Bindera, u míčku již domácí Hurta.

35:21

Faul hostujících Vinohrad nabízí míček pro domácí florbalisty naprosto gratis.

34:57

Hosté opět obklíčili branku domácího gólmana, snaží se o vytvoření příležitosti, kterou by mohli proměnit v branku.

34:34

Domácí již ve čtyřech.

34:25

Na krátkou chvíli si hosté zkusí přesilovku 5 na 3.

34:25

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Marcel Jakubec – 2 min., Sekání).

33:48

Tvrdá rána Cabejška nijak výrazně neohrozila branku Honzy Bindera, ten s rozehrávkou příliš nespěchá.

33:12

Nepřesná přihrávka hostujícího celku znamená další vyhození míčku k brance Šantory.

32:51

Domácím florbalistům se povedlo vyhodit míček přes celé hřiště, čímž získávají cenné vteřinky do konce oslabení.

32:34

Místo Honzy Bindera na trestnou lavici odchází Martin Sedláček.

32:34

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Jan Binder – 2 min., Bránění ve hře).

32:26

Domácí florbalisté budou mít k dispozici standartní situaci z rohu hřiště, uvidíme, co s ní vymyslí.

31:58

Na tribuně můžeme slyšet domácí chorály, fanoušci samozřejmě prospěvují svému mužstvu, které vede dvoubrankovým rozdílem.

31:24

Krásná rána Michala Sládka, míček ovšem pouze trefuje robustního Šantoru.

30:57

Další naprosto ukázkový faul na Adama Chomu, bylo mu nedovoleně zabráněno v postupu vpřed.

30:29

Po prvních 5 minutách utkání, kdy jsme viděli hned dvě branky máme v následujících 25 minutách vakuum.

30:01

Máme za sebou polovinu základní hrací doby.

29:21

S míček na florbalce se snaží dostat Vinohrady blíže k bráně Bindera, zatím ovšem bez jakéhokoliv úspěchu.

28:52

Hosté kombinují na své vlastní polovině, pomocí krátkých přihrávek se snaží dostat skrz pozornou obranu soupeře.

28:23

Jasný faul na Daniela Chatrného, ten poněkud naštvaně zvedá hlavu k dvojici sudích, zřejmě čekal vyšší trest pro hostujícího Švejdu.

27:56

Domácí se v druhé třetině zatím nedostali do žádné větší příležitosti k zakončení, hosté eliminují každičký pokus.

27:30

Šimon Kuczera nedokázal dostat míček skrz Cabejšeka, který se rozhodl uklidnit situaci na hřišti.

26:59

Tvrdá rána Šimona Soukupa končí pouze v rohu hřiště u branky Šantory, u míčku ovšem i nadále domácí florbalisté.

26:27

Vinohrady pouze vyhazují míček skrz celé hřiště, domácí tedy opět na balónku.

25:58

Domácí třetí formaci se povedlo získat standartní situaci, a proto okamžitě naskakuje formace první.

25:34

Nedovolený zákrok hostujícího Klápy, domácí tedy na balónku.

25:02

Ani hosté ovšem nejsou zrovna ten nejagresivnější soupeř, proti kterému domácí mohou hrát, v poklidu nechávají kombinovat svého soupeře.

24:14

Domácí v posledních minutách velmi pasivní, nezvyklá situace v kontrastu k první třetině.

23:43

Soupeři již neví, jak mají zastavit Adama Chomu, nyní byl opět faulován, zkušený sudí Both ovšem vše vidí a signalizuje standartku pro domácí florbalisty.

23:10

Vinohradům se zatím daří jednoduše sbírat míčky domácího celku, ti mají problémy s přechodem přes svou polovinu.

22:40

Lukáš Herblich byl zastaven obráncem soupeře, konkrétně se jednalo o Olivera Golda.

22:08

Nyní jsou to domácí, kteří drží míček na svých florbalkách a snaží se o snadný přechod přes pozornou obranu soupeře.

21:46

Nepřesná přihrávka Adama Mikoláše nabídla hostujícímu celku zajímavou příležitost k zakončení, ti ji ovšem nevyužili.

21:19

Hosté i nadále kombinují na své vlastní polovině, pomocíá rychlých přihrávek se snaží o rozpohybování obrany soupeře.

20:41

Sudí píská Pešatovi vysokou hůl, rozehrávat budou hosté.

20:07

Domácí o podruhé v utkání vyhrávají úvodní vhazování.

20:01

Střely v 1. třetině: 10:6
V první třetině jsme viděli dvě rychlé branky, vše nasvědčovalo kolapsu hostující obrany. Opak je pravdou, hosté se od 6. minuty pořádně zvedli. Oba dva celky kombinují zejména na svých polovinách hřiště, domácí jsou o něco více aktivnější, dokáží si vytvořit více příležitostí k zakončení, a proto i nebezpečenější. Hostujícímu celku se povedlo párkrát prověřit domácího gólmana, bohužel tomu chybělo větší "hlad" po brance.

20:00

19:50

Ani jeden z celků nechce inkasovat v závěrečných vteřinách, i proto se hra dohrává ve středu hřiště.

19:22

Bravurní zákrok na straně domácího gólmana, Honza Binder dokázal udržet svůj postoj a vystavil stopku dalekonosné ráně Olivera Golda.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:38

Nyní Lukáš Herblich poměrně nešikovně odevzdává balónek hostujícímu celku, uvidíme, co dokáží hosté vyprodukovat v závěrečných vteřinách první třetiny.

18:03

Dělovka Daniela Chatrného končí kousek od tyče Šantorovy branky, u míče i nadále domácí florbalisté.

17:39

Mladičký Adam Mikoláš zahajuje rozehrávku domácího celku, Šimon Soukup se mu okamžitě nabízí, ti dva spolu hrají již nějaká léta.

16:54

Stuchlík nedokázal zpracovat skákavou přihrávku, tím se hosté vyhnali z velmi dobré vzdálenosti, vůči bráně domácího celku.

16:20

Útočný faul domácího celku vysvobodil hosty, alespoň na chvíli.

15:51

Po nepřesné ráně Lukáše Herbliche se míček dostal do moci hostujícího celku, konkrétně lze mluvit o Vojtovi Klápovi.

15:28

Domácí třetí formace, v čele s Adamem Chomou a Lukášem Herblichem, je velice trpělivá, připravují si pomaličku své příležitosti, které hodlají proměnit v branky.

14:52

Ze standartky rychle do obrany, kvůli nepřesné přihrávce museli hosté bránit výpad Šimona Soukupa.

14:23

Hosté mají k dispozici standartní situaci ze slibné vzdálenosti pro zakončení, uvidíme, jak s ní naloží.

13:57

Pražské SKV kombinuje na své vlastní polovině, snaží se roztáhnout obranu soupeře, bohužel zatím bez úspěchu. Domácí se přesouvají ukázkově.

13:26

Ne každý míček vydrží sílu střely Adama Chomy, sudí přerušuje hru a žádá "stolek" o nový balónek.

12:56

Také hosté se snaží o postupnou kombinaci, bohužel se jim to zatím dvakrát nedaří.

12:20

Hezká individuální akce jednoho z hráčů hostujícího celku, bohužel neměl podporu zbytku hráčů na hrací ploše.

11:29

Tvrdá rána Daniela Chatrného, tak jak ji všichni moc dobře známe, končí v rukavicích hostujícího gólmana, opravdu bravurní zákrok Šantory.

10:58

Domácí nyní po delší doběk kombinují na své vlastní polovině, rozhodně nijak nepospíchají, snaží se o snadný přechod přes obranu soupeře.

10:22

V posledních minutách hosté z Vinohrad nehrají vůbec špatně, dokáží si připravit mnoho příležitostí k zakončení – chybí tomu góly.

09:47

Střela Šimona Kuczery poztrácela potřebnou razanci, i proto jsou u míčku již florbalisté hostujícího celku.

09:19

Lukáš Herblich se dokázal hravě dostat přes bránicího obránce, konkrétně se jednalo o Ondřeje Stuchlíka.

08:46

Adam Choma s naprostým klidem dokázal obehrát hostujícího obránce, s přehledem přihrát Michalu Sládkovi, u kterého ovšem akce končí.

08:03

Wojciech Malajka neproměnil trestné střílení! Nedokázal dostatečně rozhýbat gólmana soupeře, který si připisuje skvělý zákrok.

08:03

Faul na Ladislava Gála, uvidíme trestné střílení.

07:53

Nakonec se hostům nepovedlo zakončit mezi tyče domácí branky, u míčku Michal Sládek.

07:11

Hostující florbalisté budou zahrávat standartní situaci z velmi slibné pozice pro zakončení, uvidíme, jak s ní naloží.

06:37

Střela Pavla Hurty nijak neohrozila branku soupeře, Šantora s přehledem chytá.

06:02

Kellenberger dokázal obehrát domácího Gála, dále se ovšem nedostal, jelikož jej zastavil Šimon Soukup.

05:36

05:36 Šimon KUCZERA - 2:0

05:36

Krásné solíčko ŠIMONA KUCZERY, který od své vlastní brány se dostal na polovinu soupeře a ránou "dvacet nad let" překonává hostujícího gólmana. Asistence: Wojciech Malajka

04:52

Procházka si počínal nedovoleně, rozehrávat budou domácí.

04:26

V Ostravě panuje skvělá atmosféra, hráčům se určitě hraje velmi dobře.

03:58

DanieL Chatrný si splnil své defenzivní povinnosti, když se dokázal vrátit zpět a zastavit rozvíjející se akci hostujícího celku.

03:29

Sudí signalizuje útočný faul Olivera Golda, rozehrávat tedy budou domácí florbalisté, konkrétně Šimon Soukup

02:52

Další zajímavá příležitost Vinohrad, bohužel ani tato střela nekončí v síti domácího celku.

02:17

Hostující florbalisté kombinují na své vlastní polovině a pomocí rychlých přihrávek se snaží dostat přes obranný val domácího celku.

01:42

Ve velmi tvrdém souboji se ocitl Adam Choma s Janem Procházkou, první jmenovaný z něj odchází jakožto naprostý vítěz.

01:08

01:08 Daniel CHATRNÝ - 1:0

01:08

Velmi rychlá kombinace domácího celku, kterou rozjel Šimon Soukup, následně se míček dostal k Michalu Sládkovi, který našel DANIELA CHATRNÉHO, a ten se v předbrankovém prostoru již nemýlí a posílá domácího florbalisty do vedení! Asistence: Michal Sládek

00:28

Fialovi se okamžitě povedlo vystřelit na branku Bindera, tento pokus ovšem doácího gólmana nijak neohrozil.

00:07

Úvodní buly vyhrávají hostující florbalisté.

00:01

FBC ČPP Ostrava: Binder (Janík) – Herblich, Lípový, Mikoláš, Kuczera, Šubert – Malajka, Choma, Soukup, Klimscha, Jakubec, Gál, Sládek, Chatrný, Pešat, Hurta, Repček, Sedláček, Vítovec.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Musil (Šantora) – D. Ježek, Gold, Lanc, Fiala, Čuda, O. Stuchlík – Kellenberger, P. Hartman, Pinkas, Švejda, V. Klápa, Z. Stuchlík, Cabejšek, Paštika, Pergler, Horák, Procházka.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín.
Vzájemná utkání v loňské sezóně:
TJ Sokol Královské Vinohrady : FBC ČPP Ostrava 4:10
FBC ČPP Ostrava : TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
14.místo, 1 utkání, 0 bodů, skóre 2:11

Velmi složité utkání si, na úvod sezóny, vylosovali hostující florbalisté, utkali se s Tatranem Střešovice, s kterým vysoko podlehli 2:11. O jediné dvě branky se postarala dvojice Viktor Kopecký a Vojtěch Klápa. Druhý zmiňovaný přišel na hostování právě z Tatranu, byl součástí nedávného Mistroství světa juniorů, kde se v pěti zápasech prezentoval statistikou 1+3. Hosté rozhodně nepojedou do Ostravy na výlet, i proto lze očekávat, že v zápase budou pořádně nepříjemný soupeř.
FBC ČPP OSTRAVA
6. místo, 1 utkání, 3 body, skóre 7:5

Domácí florbalisté vstoupili do nové sezóny naprosto fantasticky, když si poradili v úvodním zápase s pražskou Spartou. Hodně vidět byl polský střelec, Wojciech Malajka, který si připsal hned 5 kanadských bodů za své galapředstavení v podobě čtyř gólů a jedné asistence. Ostravané složili velmi mladý kádr, který má obrovský potenciál, do tohoto utkání vstupují jakožto favorit, uvidíme, zda tento fakt potvrdí.
Zdravím všechny fanoušky florbalu! Dnes se podíváme na druhé utkání Livesport Superligy mezi FBC ČPP Ostrava a TJ Sokol Královské Vinohrady, zápasem Vás bude provázet Vojtěch Adamek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

8:1

Branky a nahrávky: 2. Chatrný (Sládek), 6. Kuczera (Malajka), 40. Malajka (Kuczera), 44. Pešat (Klimscha), 46. Sládek (Chatrný), 48. Chatrný (Sládek), 50. Gál (Kuczera), 57. Gál (Pešat) – 51. Z. Stuchlík (O. Stuchlík)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (51. Janík) – Herblich, Lípový, Mikoláš, Kuczera, Šubert – Malajka, Choma, Soukup, Klimscha, Jakubec, Gál, Sládek, Chatrný, Pešat, Hurta, Repček, Sedláček, Vítovec.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Musil) – D. Ježek, Gold, Lanc, Fiala, Čuda, O. Stuchlík – Kellenberger, P. Hartman, Pinkas, Švejda, V. Klápa, Z. Stuchlík, Cabejšek, Paštika, Pergler, Horák, Procházka.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín