Anglická Premier League

Newcastle United – Leeds United

1:1

konec (1:1)

17.09.2021, 21:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • 5. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 3.13 3.69 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Také Newcastle United dostřídal: ze hřiště odchází Joelinton de Lira, pár minut prostoru dostane Jacob Murphy.

89

Zraněného Lukea Aylinga střídá v mužstvu Leeds United Jamie Shackleton.

83

83. Individuální průnik zakončil Saint-Maximin do gólmana

83

Do pokutového území si navedl míč z brejku Saint-Maximin a proti jeho prudké levačce už musel Ilan Meslier zasahovat.

81

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Javier Manquillo, přichází Emil Krafth.

80

Žlutou kartu dostává Júnior Firpo (Leeds United).

67

Střídání v mužstvu Leeds United: ze hřiště odchází Raphinha Belolli, který už po přestávce nebyl tolik viditelný. Nahradí ho Crysencio Summerville.

62

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Miguel Almirón, přichází Ryan Fraser.

61

Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Daniel James, přichází Tyler Roberts.

59

59. Saint-Maximin nepropálil z úhlu Mesliera

59

Meslier vystihl dělovku Saint-Maximina z úhlu a skvělým zákrokem ji jednou rukou vyráží na roh.

57

Žlutou kartu dostává Rodrigo Moreno (Leeds United).

54

Vzápětí pro změnu Darlow podržel spoluhráče a kapitána Lascellesa, který ho ohrozil po centru z levého křídla nebezpečnou hlavičkou do vlastních řad.

45+3

Hosté si mohli vzít vedení před přestávkou zpět. V pokutovém území byli v šesti lidech v přesile. Raphinha nejdříve sobecky střílel do obránce, ale odražený míč už se rozhodl přihrát. Úplně volný Firpo to nalevo nezachránil a trestuhodně přestřeluje.

44

44. Allan SAINT-MAXIMIN - 1:1

44

Newcastle právě vstřelil branku!
Joelinton de Lira zleva našel ALLANA SAINT-MAXIMINA a pak to začalo. Posadil si jednoho hráče, druhého, třetího a mezi dalšími dvěma napálil míč po zemi k tyči.

39

Žlutou kartu dostává Miguel Almirón (Newcastle United).

35

35. Ritchieho ránu zpoza vápna zastavuje tyč

35

Matt Ritchie si udělal prostor ke střele za velkým vápnem a skákavým pokusem orazítkoval pravou tyč!

29

29. Phillips po Morenově zpětné přihrávce těsně minul

29

Šance střídá šanci! Rodrigo Moreno utíkal sám na bránu, ale dostal se z optimálního úhlu, proto raději podržel míč a přihrál pod sebe Kalvinu Phillipsovi, jehož bomba z 18 metrů prosvištěla těsně vedle.

25

Vzápětí na druhé straně z velkého vápna jen o decimetr minul pravou tyč Rodrigo Moreno. Domácí brankář stál jako přikovaný a neměl by nárok.

24

24. Joelinton de Lira v obrovské šanci trefuje jen Mesliera

24

Za půl minuty už je to tutovka na vyrovnání! Saint-Maximin se prohnal jako vítr pravým křídlem, Almirónovi sice střela nevyšla, ale byla z ní nechtěná prodloužená přihrávka zcela volnému Joelintonovi, který napálil zblízka jen Meslierovy nohy.

20

Domácí nedokázali pořádně odvrátit míč z šestnáctky a na pravé straně si naběhl opět Raphinha Belolli. Křížnou střelu Darlow sotva vyškrábl, při dorážce už museli vypomáhat obránci.

13

13. RAPHINHA - 0:1

13

Leeds právě vstřelil branku!
Když to nevyšlo zblízka, prosazuje se RAPHINHA BELOLLI za minutu kuriózním způsobem. Na jeho polovysoký centr od pravé postranní čáry nabíhal Rodrigo Moreno, který ale míč roznožkou pouští mezi nohama, takže zapadl k tyči za zaskočeného Darlowa. Brankář Newcastlu čekal teč a nestihl zareagovat.