14.09.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Jan Prošek

Tipsport: 3.04 3.94 2.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase

Jakub Jeřábek (SPM) 0+0,1 střela, čas na ledě 22:31 (20:40:42)
Díky povedené druhé třetině vyhrává hostující celek tento zápas 2:0. Domácí Spartak si nějaké šance vypracoval, ale nedokázal je proměnit. Lars Johansson vychytal čisté konto.

59:20

Domácí hrají v šesti.

59:00

Mnoho času hráči Spartaku už nemají na to, aby zdramatizovali tento zápas.

58:30

Domácí rozehrávají do své branky, Emil Pettersson postupoval do útočného pásma, kam zavezl kotouč.

58:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44

Domácí si po rychlé akci vypracovali obrovskou šanci, ale puk končí vedle branky, možná ještě Lars Johansson zasáhl.

57:00

Sledujeme klidnou pasáž na konci třetí třetiny, hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Takticky hrají velmi dobře.

55:43

Igor Ožiganov a kolegové kombinovali v útočném pásmu, ale do zakončení se tým nedostal.

55:35

54:53

Rána byla ztečovaná do ochranné sítě. Buly před brankou Danska.

54:33

Hosté mají ještě minuty přesilovky k dispozici, zatím se zakončením otálejí.

54:16

Přesilovku hraje Petrohrad, který se usadil v útočném pásmu.

53:34

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Nikišin – 2 min., nedovolené bránění).

53:34

Hra je přerušena, Moskva hraje aktivně, ale na kontaktní branku čekáme.

53:23

53:10

Emil Pettersson vypálil, Alexandr Chochlačov se dostal k odraženému puku. Jeho rána do odkryté branky byla zblokovaná.

52:50

Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, rozehrává domácí tým od své branky.

52:31

Alexandr Chochlačov to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

52:18

Přesilovku hraje domácí celek, který má možnost usadit se v útočném pásmu.

51:23

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Michail Vorobjov – 2 min., krosček).

51:23

Komerční přestávka.

51:05

Dostali jsme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí hokejisté sice hrají aktivně, ale nemohou se prosadit.

50:53

50:36

Tato přesilovka se hostům nepovedla, málem inkasovali, navíc rána Kirilla Kirsanova byla hodně nepovedená.

50:01

Obrovskou šanci měli domácí, v oslabení se dostali do brejku, ale gólman Lars Johansson vytáhl dva výborné zákroky, kterými zastavil velké šance Moskvy.

49:30

Hosté hrají přesilovku, usadili se v útočném pásmu. Rána od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě nad.

48:53

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Gleb Šaškov – 2 min., podrážení).

47:44

Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma, ale Oscar Fantenberg za svou brankou vybojoval puk, a tak se směr hry otáčí.

47:16

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou SKA.

47:03

Emil Pettersson rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají.

46:45

Sledujeme klidnější pasáž hry, na nějakou výraznější šanci čekáme.

45:39

Buly před brankou domácích, ale hosté se do zakončení nedostali.

45:00

Petrohrad se nastěhoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

44:30

Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině čekáme.

43:06

Anton Burdasov se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale v souboji u mantinelu o puk přišel.

42:40

Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, následně se SKA dopustilo zakázaného uvolnění.

41:11

Andrej Kuzmenko pálil od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit.

40:47

Hra je přerušená, Emil Pettersson se dostal do zakončení, ale Lars Johansson byl připravený.

40:01

Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, obě zaznamenali hostující hokejisté, kteří se tak výrazně přiblížili k výhře v tomto zápase. Domácí se zatím neprosadili.

40:00

39:48

Lars Johansson přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

39:18

Andrej Loktionov kombinoval v útočném pásmu, ale do výraznější šanci čekají.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:15

Alexandr Chochlačov čekal na přihrávku před brankou, ale spoluhráči k němu dostat nedokázali kotouč.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:51

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jaroslav Dyblenko – 2 min., podrážení).

37:32

Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

36:56

36:56 Kirill MARČENKO - 0:2

36:56

Petrohrad právě vstřelil branku!
Hostující celek proměnil přesilovku, ránou od modré čáry poslal přesně puk pod horní tyč KIRILL MARČENKO. Asistence: Stěpan Falkovskij.

36:32

Anton Burdasov dostal kotouč do útočného pásma, následně puk vypadl z hrací plochy.

36:10

Hostující celek se dostal se propracoval do útočného pásma, kde kombinuje. Akce je přerušená, puk ukryl do své výstroje brankář.

36:02

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., podrážení).

35:44

Vasilij Ponomarjov byl u kotouče první, zakázané uvolnění se nepíská. Hra pokračuje dál.

35:17

Anton Burdasov hlídkoval před brankou, jeho pokus byl zblokovaný.

33:40

Dmitrij Višněvskij vybojoval puk ve středním pásmu, následně Dmitrij Kugryšev pálil z dobré pozice, ale minul.

33:05

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už nyní hru pět na pět.

32:34

Tim Heed přihrávku na modrou čáru, rána byla zblokovaná před brankou.

31:43

Přesilovka pokračuje.

31:38

Sergej Širokov se dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti, ale puk končí v moci brankáře.

31:12

Přesilovku hraje domácí celek, rána od modré čáry byla zblokovaná.

31:12

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kirill Marčenko.

31:07

Dmitrij Kugryšev vedl zajímavou akci svého týmu. Následně je puk vyražený mimo hrací plochu, Komerční přestávka.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, následně Vjačeslav Soloduchin zakončoval, ale jeho pokus vyrazil brankář.

29:14

Andrej Kuzmenko to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit po rychle po rychlé akci.

28:30

Stěpan Falkovskij čekal na modré čáře, ale puk se k němu nedostal.

27:57

Lars Johansson si dokázal poradit se střelou soupeře, následně jeho spoluhráči rychle otočili směr hry.

27:24

Buly před brankou Spartaku. Hra se rychle přenesla do středního pásma. Tam se bude také vhazovat.

27:04

Nepřehledná situace před brankou Spartaku.

26:30

Alexandr Chochlačov to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit přes obránce.

25:35

Alexandr Avcin pálil z bezprostřední blízkosti, jeho pokus kryje brankář. Puk dostal mimo branku.

25:14

Kirill Kirsanov mohl zakončovat od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokovaný.

25:07

Emil Galimov se dostal rychle do zakončení, jeho pokus kryje domácí brankář.

25:04

Matvej Mičkov se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář. Následuje komerční přestávka.

24:36

Hra je přerušena, Sergej Širokov vypálil a Lars Johansson kryje kotouč.

23:42

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

22:44

22:44 Anton BURDASOV - 0:1

22:44

Po obrovské chybě domácího hráče získal puk Kuzmenko, který našel lépe postaveného ANTONA BURDASOVA. Ten snadno zakončoval. Asistence: Andrej Kuzmenko.

20:14

Utkání pokračuje druhou třetinou, hosté do ní vstoupili aktivně, ale prosadit se nedokázali.

20:01

Po první třetině platí bezbrankový stav, uvidíme, kdy padne úvodní branka zápasu.

20:00

19:50

Už se nic nestane.

19:05

Přerušuje se až nyní.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:35

V poklidném tempu se dohrává úvodní rychlá třetina.

18:08

Sergej Širokov se dostával do dobré střelecké pozice, ale Lars Johansson mu v rozhodující chvíli vypíchl puk. Domácí hráč tak vypálit nedokázal.

17:20

Tři a půl minuty se hraje bez přerušení.

17:00

Jeden z hostujících beků vypálil od modré čáry, domácí brankář mnoho neviděl, ale i tak si dokázal poradit.

16:21

Petrohrad rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který ovšem nabízí minimum šancí.

16:09

Lars Johansson v pohodě zasáhl betonem proti střele soupeře.

15:41

Hosté se nyní sice dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení byl před brankou zblokovaný.

14:43

Hraje se spíše ve středním pásmu, právě zde probíhají souboje o puk. Kirill Kirsanov překazil domácím zajímavě vypadající akci.

14:14

Emil Pettersson vedl zajímavou akci, následně pálil jeho kolega Gleb Šaškov. Puk končí ale vedle.

14:00

Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Hostující Stěpan Falkovskij rozehrává od své branky.

13:42

Ofsajd domácích. Hra je přerušená. Komerční přestávka.

13:14

Nyní už kombinoval Spartak za brankou Moskvy, ale hráči ve světlých dresech se do střelecké pozice nedostali.

12:54

Domácí celek se po rychle akci dostal do útočného pásma, ale rána jednoho z hráčů postrádala přesnost.

11:32

Stále na nějakou výraznější šanci v tomto zápase čekáme, sledujeme klidnější hru. Střely na branku jsou 2:2.

10:17

Oscar Dansk přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

09:30

Matvej Mičkov z ostré pozice nahazoval na branku, ale Oscar Dansk si v pohodě poradil.

09:06

Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, nicméně mnoho velkých šancí k vidění není.

08:39

Linden Vey se pokoušel ve spolupráci s Timkinem dostat do zakončení, ale domácí Semjon Ručkin jim sebral kotouč.

07:33

Emil Pettersson si připsal další střelu, se kterou si brankář SKA poradil, následně hosté vyhodili a jsou v plném počtu.

07:24

Emil Pettersson pálil z dobré pozice před brankou, obrana jeho pokus srazila do ochranné sítě nad brankou. Buly v útočném pásmu domácích.

07:00

Nyní se Spartak dostal do zakončení, Emil Pettersson pálil dobře, ale hostující Lars Johansson vyrazil kotouč.

06:40

Domácí střídají, na led míří další přesilovková formace, která rozehrává od své branky.

06:07

Domácí celek hraje přesilovku, dvakrát pálil Andrej Loktionov. Ani jeden jeho pokus nebyl přesný.

05:43

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Emil Galimov – 2 min., sekání).

05:36

Emil Galimov dostal puk do útočného pásma, následně se už přerušuje, buse se vylučovat.

05:06

Přes pět minut se hraje bez přerušení, domácí rozehrávají od své branky, puk má Semjon Ručkin.

04:46

Od úvodního buly se zatím nepřerušovalo, sledujeme plynulou hru.

04:20

V tomto zápase sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.

03:45

Linden Vey se dostal do zakončení, jeho projektil kryje domácí brankář.

03:14

Jevgenij Timkin byl volný před brankou, ale nedokázal zpracovat těžkou přihrávku.

02:19

Alexandr Avcin to zkoušel individuálně, ale nedokázal nic vymyslet. Jeho tým přišel o puk.

00:54

Jaroslav Dyblenko se vracel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče, následně se jeho tým dostal do útočného pásma, ale neuspěl.

00:25

Hosté se usadili v útočném pásmu, Igor Ožiganov to zkoušel od modré čáry, ale jeho rána byla zblokovaná.

00:01

Úvodní buly pro domácí, zápas začíná.

00:01

Spartak Moskva: Dansk (Krasikov, Zadorožnij) – D. Višněvskij, Nikišin, Jeřábek, Heed, Ručkin, Mamkin, Jevenko – Kugryšev, Loktionov, Chochlačov – Šaškov, Pettersson, Širokov – Drozdov, D. Kvartalnov, Avcin – I. Baranov, Soloduchin, Ponomarjov.

SKA Petrohrad: Lars Johansson (Samonov) – Fantenberg, Ožiganov, Dyblenko, Falkovskij, Pylenkov, Kirsanov, Pautov – Vey, Chusnutdinov, Timkin – Kemppainen, Burdasov, Kuzmenko – M. Vorobjov, E. Galimov, K. Marčenko – Mičkov, Ketov, Händemark – Moisejev.

Rozhodčí: Belov, Olenin – Bersenjov, Osipov.
Jakub Jeřábek (Spartak) 5 zápasů, 0+1, 1 bod
Poslední vzájemný zápas se odehrál 16. února 2021 a domácí Petrohrad vyhrál 3:1.
Spartak Moskva vstoupil velmi dobře do nového ročníku. Tým vyhrál z úvodních pěti zápasů hned čtyři. Poradil si s Vladivostokem 4:1, Chabarovskem 3:1, Viťazem 3:2 v prodloužení a s Barysem 4:1. Tým nestačil na Ufu 1:2. V tabulce Západní konference je na druhé pozici.
SKA Petrohrad odehrál 5 zápasů v této sezoně. Vyhrál hned tři. Poradil si s Čerepovcem 3:2, Lokomotivem Jaroslavl 4:3 v nájezdech a s Vladivostokem 9:2. Tým nestačil na Jekatěrinburk 2:4 a na Novgorod 2:3. V tabulce Západní konference je na sedmé pozici.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Spartak Moskva a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.