Tipsport: 5.34 5.14 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

→ 0+1, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 21:08

→ 0+0, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 23:33 (14:01:34)

Střely na bránu: 29 – 40
Přesilová hra: 1/5 – 1/3
Trestné minuty: 8 – 12
Vyhraná vhazování: 22 – 29
Moskevské Dynamo si udrželo svou neporazitelnost, ale nemělo to vůbec jednoduché. O vítězi se rozhodovalo až ve třetí periodě, v níž se hosté prosadili hned čtyřikrát. Vítěznou trefu vsítil pouhých 71 vteřin před závěrečnou sirénou Nikolaj Čebykin. Domácí hokejisté mají za sebou velmi dobré vystoupení, jenže stále čekají na svou první výhru v této sezoně.

59:49

Dynamo právě vstřelilo branku!
Je hotovo! Pátou výhru moskevského Dynama v této sezoně pečetil trefou do opuštěné svatyně soupeře VADIM ŠIPAČOV, jenž si v dnešní partii připsal tři body. Asistence: Rob Klinkhammer, Andrej An. Mironov.

59:33

Vhazuje se ve středovém kruhu. Ivan Nalimov tak ještě zůstává mezi třemi tyčemi.

59:33

Oddechový čas pro tým Admiral Vladivostok.

59:09

Vadim Šipačov v útočném pásmu zachytil rozehrávku soupeře a uháněl na Ivana Nalimova, kterého však neprostřelil.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:49

58:49 Nikolaj ČEBYKIN - 3:4

58:49

Tak prodloužení asi nebude potřeba! Ke střele z levého kruhu se totiž odhodlal NIKOLAJ ČEBYKIN a udělal dobře – výstavní trefou do horního růžku nedal domácímu maskovanému muži sebemenší šanci. Asistence: Ivan Igumnov, Andrej Sergejev.

58:31

Ivan Nalimov schoval touš pod svou lapačku. Dynamo vybojovalo alespoň vhazování v útočném pásmu.

57:16

57:16 Mark VERBA - 3:3

57:16

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Tento duel má druhého dvougólového hráče! MARK VERBA obkroužil bránu soupeře a bekhendem dostal kotouč za hostujícího brankáře. Asistence: Kamil Fazylzjanov, Andrej Obidin.

55:56

Touš skončil v lapačce Ivana Nalimova. Následuje buly po levé ruce gólmana Admiralu.

55:27

Libor Šulák pálil na hostujícího brankáře ze středního pásma. Ivan Bočarov vyrazil kotouč před sebe.

54:25

Čtyři střely na bránu ve třetí třetině v podání Admiralu jsou prostě málo. Dokáží se ještě domácí hokejisté vrátit do zápasu?

54:11

Střely na bránu: 24 – 35

53:41

Tým Dynamo Moskva hraje v plném počtu.

53:07

Vladislav Jefremov se vrátil na ledovou plochu, hosté jsou ve čtyřech.

52:04

Jedinečná příležitost pro Admiral! K prudké ráně na levé straně napřáhl Libor Šulák.

51:41

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., vysoká hůl).

51:07

Po komerční přestávce dostanou šanci v početní výhodě také domácí hokejisté.

51:07

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladislav Jefremov – 2 min., podrážení).

50:16

50:16 Dmitrij RAŠEVSKIJ - 2:3

50:16

Hosté dnes poprvé ve vedení! Krásně to vymyslel Vadim Šipačov, jenž od levého mantinelu našel na pravé straně volného DMITRIJE RAŠEVSKÉHO. Ten skóroval podruhé v tomto utkání! Asistence: Vadim Šipačov.

49:24

Dva obětavé zákroky bránících hráčů. Jeden z nich je dokonce bez hole.

48:53

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Mozík – 2 min., podrážení).

47:15

47:15 Stanislav GALIJEV - 2:2

47:15

Zasloužené vyrovnání! Domácí brankář neudržel střelu Vadima Šipačova, dorážkou z těsné blízkosti pak uspěl STANISLAV GALIJEV. Pro autora gólu je to třetí zásah v této sezoně! Asistence: Vadim Šipačov.

46:20

Domácí hokejisté stále čekají na svou první střelu na bránu ve třetí třetině.

46:06

Střely na bránu: 20 – 28

46:00

Alexandr Petunin se dostal s kotoučem do ohně, ale jeho následná střela byla sražena do ochranné sítě.

45:14

Ofsajd přerušil další útočné snažení hostujícího mančaftu. Pokračovat budeme po komerční přestávce.

45:12

Tým Admiral Vladivostok hraje v plném počtu.

44:24

Vjačeslav Vojnov dostal nabito od Vadima Šipačova, bránící čtveřice však prudkou střelu zablokovala.

43:20

Dynamo si v první početní výhodě počínalo velice dobře. Podaří se mu tentokrát i skórovat?

43:12

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Josh Kestner – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

42:16

Jeden z hostujících útočníků zkoušel střelu z otočky na levé straně, avšak nepochodil.

40:46

Nepřesnost na straně moskevského Dynama znamená icing.

40:15

Vadim Šipačov vlétl s pukem do útočného pásma, jenže střílel nepřesně.

40:01

Střely na bránu: 20 – 24
Přesilová hra: 1/3 – 0/1
Trestné minuty: 4 – 8
Vyhraná vhazování: 13 – 15
Prostřední třetina už byla o něčem jiném. Moskevské Dynamo totiž přepnulo na vyšší rychlostní stupeň a ostřelovalo bránu domácích. Hrdinou druhé části tak byl jednoznačně Ivan Nalimov, jenž se blýskl hned několika skvělými zákroky.

40:00

39:58

Ivan Igumnov se ještě snažil v posledních vteřinách něco vymyslet, jeho útočná akce však neměla dlouhého trvání.

39:01

Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:38

38:14

První přesilovková formace Dynama tráví na ledě celou početní výhodu. Na výsledkové tabuli se ale zatím nic nemění.

37:43

Vadim Šipačov hledal mezi kruhy Erica O'Della, jenž se ovšem ke střele nedostal.

36:47

Stanislav Galijev pálil z levého kruhu, jenže nenašel recept na vynikajícího Ivana Nalimova. Domácí brankář ve druhé třetině drží své mužstvo.

36:38

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Mark Verba – 2 min., hákování).

36:05

Stanislav Galijev hledal přihrávkou od levého mantinelu volné spoluhráče před bránou, avšak nepochodil.

35:40

Oba týmy hrají v plném počtu.

34:38

Sledujeme hru ve čtyřech na obou stranách. Dynamo se usadilo v útočném pásmu.

33:40

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladislav Kaletnik – 2 min., držení hole).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Eric O'Dell – 2 min., hákování).

33:15

Po další komerční přestávce se vhazovalo po levé ruce domácího strážce svatyně.

33:12

Ivan Nalimov se blýskl skvělou lapačkou proti zajímavé šanci Dmitrije Raševského, jenž střílel z pravé strany.

32:11

Střely na bránu: 20 – 17

31:05

Přehoupli jsme se už do druhé poloviny tohoto utkání. Admiral přečkal nápor soupeře v úvodu prostřední periody a před malou chvílí se vrátil do vedení.

30:40

Vladivostok se málem dostal do přečíslení tři na jednoho. Na vlastní modré však nakonec zakročil jeden z bránících hráčů.

29:30

29:30 Mark VERBA - 2:1

29:30

Admiral si krátce před polovinou utkání bere zpět ztracené vedení! MARK VERBA na pravé straně z ostrého úhlu úspěšně dorážel vlastní střelu. Člen čtvrté formace domácího týmu vsítil svou druhou branku v této sezoně! Asistence: Josh Kestner, Vitalij Menšikov.

28:43

26:43

Po komerční přestávce začne v pořadí třetí přesilová hra domácího týmu.

26:43

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Nikolaj Čebykin – 2 min., vysoká hůl).

26:06

Střely na bránu: 15 – 15

25:48

Hosté dlouho kombinovali v útočném pásmu, chyběla tam ale přece jen trochu větší střelba.

24:26

Moskevské Dynamo přepnulo na vyšší level. Domácí hokejisté se jen brání.

23:29

Admiralu nevyšel přechod do útočného pásma, čároví rozhodčí jim odpískali ofsajd.

21:09

21:09 Dmitrij RAŠEVSKIJ - 1:1

21:09

Hosté vstoupili do prostřední třetiny na jedničku! Skvělou přihrávku Roba Klinkhammera uklidil do vladivostocké klece DMITRIJ RAŠEVSKIJ, pomohl si přitom blafákem do bekhendu. Je vyrovnáno – 1:1! Asistence: Rob Klinkhammer, Sergej Bojkov.

20:40

Andrej Mironov si najel z pozice obránce mezi kruhy a měl na hokejce vyrovnávací trefu, jenže si vylámal zuby na skvělém Ivanu Nalimovovi.

20:01

Střely na bránu: 13 – 8
Přesilová hra: 1/2 – 0/0
Trestné minuty: 0 – 4
Vyhraná vhazování: 7 – 9
Úvodní perioda je minulostí. A nutno podotknout, že domácí hokejisté vedou zcela po zásluze. V prvních dvaceti minutách totiž byli lepším týmem, odměnou jim byla přesilovková trefa Vjačeslava Ušenina v 19. minutě. Udrží Admiral velmi dobré tempo i v prostřední třetině?

20:00

19:51

Ivan Nalimov měl připravenou svou rukavici proti střeleckému pokusu Andreje Pedana od modré čáry.

19:23

Vitalij Menšikov napřáhl ke střele od pravého mantinelu a před Ivanem Bočarovem bylo docela rušno.

19:01

Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:49

18:49 Vjačeslav UŠENIN - 1:0

18:49

Napodruhé to už v přesilové hře vyšlo a hokejisté Admiralu otevírají skóre tohoto utkání! Ujala se prudká střela VJAČESLAVA UŠENINA. Jeho druhá trefa v této sezoně! Asistence: Vladislav Ušenin, Vojtěch Mozík.

18:06

Rob Klinkhammer nyní dokonce vyzkoušel pozornost domácího brankáře střelou od pravého mantinelu.

17:20

Dynamu se na úvod druhého oslabení podařilo vyhodit kotouč až k bráně soupeře.

17:12

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Sergej Bojkov – 2 min., držení).

15:52

Touš proskákal až před hostující bránu, kde stál Vjačeslav Ušenin. Ten ovšem nedokázal uklidit černou pryž do svatyně.

14:29

Pokus z hole Vjačeslava Vojnova od modré čáry neprošel na bránu. Domácí gólman tak zůstal bez práce.

14:11

Střely na bránu: 7 – 3

13:47

Admiral odehrál kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

13:11

12:45

Druhá polovina početní výhody se domácím hokejistům už tolik nedaří.

12:07

Vladivostok kombinuje v útočném pásmu. Ke střele se už dostal Vojtěch Mozík či Vjačeslav Ušenin.

11:11

Po komerční přestávce uvidíme první přesilovou hru v tomto utkání, kterou bude mít k dispozici Admiral.

11:11

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Rob Klinkhammer – 2 min., sekání).

11:11

Po delší odmlce zahrozilo také moskevské Dynamo. Konkrétně to byl Rob Klinkhammer, jenž útočil po pravé straně.

10:39

Andrej Obidin se pokoušel o střelu z ostrého úhlu, která mu však nesedla.

09:26

Admiral je v úvodních minutách tohoto utkání o něco málo aktivnějším týmem.

08:19

Ivan Nalimov schoval touš ve své výstroji. Následuje vhazování po jeho pravé ruce.

06:55

Ihned po vhazování se odhodlal ke střele od modré čáry Vitalij Menšikov a Ivan Bočarov měl plné ruce práce.

06:51

Po komerční přestávce se vhazovalo po levé ruce hostujícího maskovaného muže.

06:49

Touš skončil v ochranné síti za Ivanem Bočarovem a před námi je první komerční přestávka.

06:06

Střely na bránu: 1 – 1

05:36

Vladislav Jefremov vystřelil z pravé strany, jenže trefil prvního bránícího hráče. Domácí gólman tak zasahovat nemusel.

04:44

Vladislav Ušenin se před bránou snažil tečovat střelu spoluhráče od modré, avšak nepochodil. Touš skončil na zadním mantinelu.

04:02

Až nyní je hra poprvé přerušena. Domácí hokejisté se totiž provinili ofsajdem.

03:20

Od úvodního vhazování hrajeme bez přerušení...

02:41

Oba maskovaní muži si už jednou sáhli na kotouč. V obou případech to ale nebylo nic vážného.

01:17

K první střele se dostal Dmitrij Raševskij, který ovšem z pravého kruhu minul tři tyče.

00:33

Hosté s kotoučem za vlastní bránou, oba týmy poprvé střídají své formace.

00:01

Kdo se dnes postaví do brankoviště?
(Pozn.: Statistické údaje jsou z tohoto ročníku KHL.)

Ivan Nalimov – Admiral Vladivostok
→ bilance 0-3, průměr 4,89, úspěšnost 85,5 %, SO 0

Ivan Bočarov – Dynamo Moskva
→ bilance 3-0, průměr 1,00, úspěšnost 95,8 %, SO 1

Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Mozík, Šulák, Matuškin, Fazylzjanov, Menšikov, F. Beljakov, Palivko – Obidin, Lugin (C), Kestner – Kaletnik, Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin – Manukjan, Kotljarevskij, Sajustov (A) – Makarenko, A. Ševčenko, Verba – Ťuťunnikov.

Dynamo Moskva: I. Bočarov (Jerjomenko) – Vojnov, Mironov (A), S. Bojkov, An. Sergejev, J. Zajcev, Pedan, Novikov – Galijev, Šipačov (C), Petunin – Klinkhammer, O'Dell (A), Raševskij – Michajlov, Fisenko, Bryzgalov – Čebykin, Jefremov, Igumnov – Kisakov.

Rozhodčí: Bukin, Fatějev – Golovljov, Savenkov.
ČESKÁ & SLOVENSKÁ STOPA

Barvy Admiralu hájí od tohoto ročníku dvojice českých obránců Vojtěch Mozík a Libor Šulák. Oba tráví na ledě spoustu času, druhý jmenovaný si navíc v prvních pěti utkáních připsal hned čtyři asistence. Na opačné straně barikády pak nastupuje čtvrtým rokem slovenský zadák Michal Čajkovský.
DYNAMO MOSKVA

Naopak hostující Dynamo ještě nepoznalo hořkost porážky. První čtyři utkání zvládlo při skóre 19:5, v neděli nasázelo šest branek na ledě Chabarovsku. Pouze Ufa je na tom v celé soutěži lépe, avšak ta odehrála o jeden duel více. Moskevskému týmu pochopitelně patří první místo v tabulce Západní konference, udrží svou neporazitelnost?
ADMIRAL VLADIVOSTOK

Domácí hokejisté stále čekají na svou první výhru v této sezoně. Z prvních pěti utkání vytěžili alespoň tři body za dva nezdary v prodloužení, jednou padli až po nájezdech. Také stojí za zmínku, že všechny duely sehráli na kluzištích soupeřů. V tabulce Východní konference se každopádně řadí na desátou příčku.
VÍTEJTE U ON-LINE PŘENOSU Z KHL!

Zdravíme všechny fanoušky ledního hokeje! Úterní hrací den v Kontinentální hokejové lize servíruje menu o osmi chodech. Zde budete moci sledovat utkání mezi týmy Admiral Vladivostok a Dynamo Moskva. Úvodní buly je na programu již v 11 hodin a 30 minut. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

3:5

Branky a nahrávky: 19. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, Mozík), 30. Verba (Kestner, Menšikov), 58. Verba (Fazylzjanov, Obidin) – 22. Raševskij (Klinkhammer, S. Bojkov), 48. Galijev (Šipačov), 51. Raševskij (Šipačov), 59. Čebykin (Igumnov, An. Sergejev), 60. Šipačov (Klinkhammer, Mironov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Mozík, Šulák, Matuškin, Fazylzjanov, Menšikov, F. Beljakov, Palivko, Ťuťunnikov – Obidin, Lugin (C), Kestner – Kaletnik, Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin – Manukjan, Kotljarevskij, Sajustov (A) – Makarenko, A. Ševčenko, Verba.

Rozhodčí: Bukin, Fatějev – Golovljov, Savenkov