12.09.2021, 17:30 • Rewirpowerstadion, Bochum • 4. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.74 3.4 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

78

Hertha právě vstřelila branku!
Tak tohle je obrovská pomoc pro hosty, kteří jdou zpět do dvoubrankového vedení a vedou 3:1! MYZIANE MAOLIDA dostal míč na pravou stranu a následně se vydal ke středu, odkud z hranice vápna vystřelil fantasticky k pravé tyči.

59

Bochum právě vstřelil branku!
Tentokrát už se domácí dočkali a snižují na 1:2! Gerrit Holtmann to udělal na levé straně naprosto fantasticky, když se dostal přes dvě hráče a následně ve vápně až do zakončení, kterou gólman Alexander Schwolow vyrazil, ale pouze do běhu SIMONU ZOLLEROVI, jenž zakončil do prázdné brány.

43

Hosté ještě stihli vstřelit druhou branku před poločasovou přestávkou! Bochum si velmi špatně poradil s autovým vhazováním soupeře a po několika odrazech ve vápně střílel razantně z velké blízky k levé tyči SUAT SERDAR.

37

Máme tady úvodní branku zápasu a hosté jdou do vedení 1:0! SUAT SERDAR si udělal ve vápně místo ke střele, když se zasekávačkou zbavil obránce a zakončil parádně k pravé tyči. Asistence: Vladimír Darida.