Hokejová Liga mistrů

HC Bolzano – Frisk Asker

1:2

po s.n. (0:1) (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)

12.09.2021, 18:00 • Palaonda Eiswelle • Skupina H • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Tipsport: 1.5 5.17 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi dnešní zápas Bolzana proti týmu Frisk Asker. Už teď je jasné, že Frisk skončí v základní skupině. V zápase sice zvítězil, ale pouze za dva body a norský tým potřeboval body tři.
Zápas otevřeli ve druhé třetině ale právě hosté, trefil se Viktor Granholm. Následně vyrovnal Mathew Maione. Následná třetina ani prodloužení branku nepřinesli, a tak o vítězi rozhodly až nájezdy, ve kterých se prosadil jediný střelec Jakub Lagace, který takto vystřelil výhru Askeru. Dnešní utkání s výsledkem 1:2sn, pro ně ale nebude mít sladkou těčku, jelikož jak už bylo řečeno, do play-off norský tým nepostoupí. (20:39:51)

LAGACE - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Frisk Asker.