MOL liga žen

KPR Ruch Chorzów – DHK Zora Olomouc

29:29

konec (16:12)

11.09.2021, 13:00 • Hala sportowa MOSiR, Chorzów • 2. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.58 8.56 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatické utkání končí remízou 29:29! Olomoucké hráčky dlouho tahaly za kratší konec. Po poločase prohrávaly 12:16, v průběhu druhé půle ztrácely i pět gólů. Pak se ale vzepjaly, ztrátu vymazaly a v závěru utkání dokonce útočily na vítězství. 10 sekund před koncem je Natálie Kuxová poslala do vedení 29:28, ovšem Ruch stačil v poslední vteřině dorovnat. (14:31:55)

Konec zápasu. (29:29)

60

Polina Masalovová domácí hrdinkou! Srovnala v úplně poslední sekundě duelu. (29:29)

60

Ještě time-out domácích... (28:29)

60

Natálie Kuxová se středem protlačila až do zakončení a proměnila! Zora vede zhruba 10 sekund před koncem! (28:29)

60

Oddechový čas pro Olomouc! Hostující hráčky si chtějí připravit možná poslední útok zápasu. (28:28)

59

Zase rychlé vyrovnání Olomouce! Na gól Grabińské odpověděla Iva Závišková! (28:28)

59

Gól vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Klaudia Grabińská). (28:27)

58

Klára Sovová srovnala. (27:27)

58

Karolina Jasinowská využila skvělé přihrávky Polańské. (27:26)

57

Iva Závišková vyrovnala. Před námi je dramatická koncovka! (26:26)

57

Polášková zastavila první střelu soupeřek, proto Paulině Masiudaové už však neměla šanci. (26:25)

57

Kubáčková slabou střelou odevzdala domácí brankářce. Ruch může do útoku. (25:25)

56

Pěkná akce Ruchu. Zblízka zakončila Marcelina Polańská. (25:25)

54

Natálie Kuxová táhne Olomouc! Dostala se do trháku a nekompromisně posunula Hanačky do vedení. (24:25)

53

Natálie Kuxová ji proměnila a opět tak vyrovnala. (24:24)

53

Další sedmička pro Olomouc! (24:23)

52

Karolina Jasinowská nadvakrát překonává Poláškovou a vrací domácím vedení! (24:23)