Extraliga dorostu

HC Kobra Praha – HC Slavia Praha

2:4

konec (1:0, 1:3, 0:1)

09.09.2021, 16:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • Skupina Střed • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (18:05:30)
V Braníku máme hotovo! Slavia nakonec potvrdila roli favorita a ledu Kobry si zaslouženě odváží tři body. Nutno nicméně podotknout, že domácí se prezentovali celkem sympatickým výkonem a pokud takto budou hrát i v dalších utkáních, mohli by letos sem tam i překvapit.

59:38

Švec drží kotouč za svou svatyní, do slavistické výhry zbývá posledních dvaadvacet sekund.

59:04

Štěpánek z mezikruží nastřelil jen beton připraveného gólmana vršovických hráčů.

58:47

Odpískáno zakázané uvolnění, uvidíme vhazování u Vedrala. Bašta zatím zůstává v brankovišti.

58:16

Hosté vyhodili kotouč až na druhý konec hrací plochy, za brankoviště pro něj zajíždí Stanko.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:20

Vosmík zachytil branickou rozehrávku ve středním pásmu, tudy pro Kobru cesta nepovede.

56:39

A pozor, domácí si nyní sami vyzkouší přesilovku. Dvě minuty za hákování pro Martina Švece (SLA).

56:38

Jakub Štěpánek vyváží kotouč ven z obranného pásma, Kobra tohle oslabení nejspíš už ubrání.

56:22

Judiak se zvedá z trestné lavice a míří k dvířkům, jeho trest vyprší za pár sekund.

55:51

Čtyři minuty před koncem základní hrací doby uvidíme vhazování po pravé straně domácího brankoviště.

55:14

Sledujeme bitvu u mantinelu, do které je zapojeno hned několik hráčů z obou celků.

54:40

Situace se pro svěřence Jiřího Doležala nadále komplikuje, Štefan Judiak (KOB) jde ven za hákování.

54:06

Závěr se nese v poměrně rychlém tempu, útočící Judiak byl protihráči celkem rychle odzbrojen.

53:33

Kříženecký udržel ujíždějící kotouč v útočném pásmu, od modré čáry ho sklepl za brankoviště.

52:58

Domácím na vstřelení dvou branek zbývá něco málo přes sedm minut, Slavia mezitím přesouvá hru před Baštu.

52:30

Kobra se snaží ještě duel aspoň trochu zdramatizovat, v útoku se jí ale nedaří vymyslet nic kreativního.

2:4

Branky a nahrávky: 13. Příhoda (Seidler, Palaščák), 34. Judiak (Nácovský) – 30. Vosmík (Chludil), 33. Tomas, 37. Tomas (Nemes), 41. Skalský (Nemes, Tomas)

HC Kobra Praha: Bašta (Simon) – Mráz, Cibulka, Porubský, Nácovský, Seidler (C), Sůsa, Stanko – Holec, Kovář (A), Palaščák, Routa, Smrž, Hřídel, Příhoda, Uhlík, Judiak, Štěpánek.

HC Slavia Praha: Vedral (Vavřena) – Karas, Kříženecký, Tichý M., Hubinka, Wolf, Švec – Nemes, Havlíček, Krejčí, Tichý J., Chludil, Filip, Skalský, Tomas (A), Němeček, Vosmík (C).

Rozhodčí: Šindel – Sedláček, Sýkora.

12:06 KOB 1:0 Příhoda (Seidler, Palaščák)
22:05 SLA 2 Krejčí, držení
22:40 KOB 2 Bašta, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Routa
26:06 KOB 2 Kovář, napadení
29:23 SLA 1:1 Vosmík (Chludil)
31:03 KOB 2 Sůsa, hákování
32:19 SLA 1:2 Tomas
32:41 SLA 2 Tichý M., podrážení
33:16 KOB 2:2 Judiak (Nácovský)
35:05 KOB 2 Seidler, faul kolenem
36:26 KOB 2 Sůsa, podrážení