01.09.2021, 17:00 • Brankovická 1216, Kolín • 2. kolo

Tipsport: 9.37 6.23 1.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Konec zápasu. (18:53:12)

90+2

Kolín má velký tlak v nastavení, ale centr Hakla před bránu nakonec nepřinesl zakončení. Následně ještě přišel faul domácích.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89

Málem bylo srovnáno na 2:2, když se Pavel Čapek ocitl neobsazený na pravé straně vápna, ale gólman Šťovíček odčinil svou chybu z první půle a skvěle jej vychytal!

88

Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Vojta, přichází Milec.

85

Jakub Vojta nyní leží na hrací ploše a na hřiště běží lékaři s nosítky.

83

Dukla právě vstřelila branku!
Hosté jdou pár minut před koncem základní hrací doby do vedení 2:1! Po rychlé akci Dukly si SUNDAY FALEYE naběhl do vápna na centr a z první krásnou střelou propálil gólmana Kubáta.

82

Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Bareš, přichází Sodoma.

81

Dukla ke konci základní hrací doby je lepším celkem a snaží se rozhodnout, zatímco Kolín spíše čeká na brejky.

78

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kozma, přichází Kott.
Dnešní utkání sleduje 570 diváků.

73

Jan Peterka sice dává branku, ale okamžitě šel praporek nahoru a sudí Hanousek tak odpískal ofsajd!

72

Zápas se nyní dostal do tempa a Daniel Hudec z hranice vápna vypálil těsně vedle svatyně Šťovíčka.

70

Také domácí brankář Michal Kubát se dopustil chyby, když mu Faleye sebral balón, ale byl ve velkém úhlu a gólman Kolína se stihl vrátit.