Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Clermont Foot – FC Méty

2:2

konec (1:2)

29.08.2021, 15:00 • Stade Gabriel Montpied, Clermont-Ferrand • 4. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.69 3.88 5.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (16:58:47)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:16.
Clermont byl herně lepší, jenže si vlastními chybami cestu za třemi body hodně zkomplikoval. V desáté minutě Ogier fauloval u hranice šestnáctky a Ibrahima Niane nařízený pokutový kop proměnil. Ještě horší kiks udělal Desmas, který si srazil centrovaný míč do vlastní branky. Čtvrtým gólem v sezóně v 35. minutě snížil Bayo a po změně stran dokonce vyrovnal Rašani. Ze závěrečného náporu už domácí nic nevytěžili a musí se smířit s bodem za remízu 2:2.

90+4

90+4

Po nahrávce N´Simby už byl Allevinah uvnitř vápna. Cestu k bráně měl ale zavřenou, takže musel nahrávat pod sebe ke Gastienovi, jehož projektil letěl nad břevno.

90+3

Další standardní situaci kopl právě N´Simba, ale hostující fotbalisté klíčový hlavičkový souboj u vlastní branky zvládli na výbornou.

90+2

Přímočaře postupující Vital N´Simba byl očividně tahán za dres Alakouchem, což muselo skončit udělením žluté karty.

90+1

Na začátku čtyřminutového nastavení měl Clermont k dispozici rohový kop. Úkiddžá proti míči vystartoval a ve společnosti vlastních obránců jej vyboxoval.

90+1

Vagner vydržel na hřišti sotva pětadvacet minut. Svůj odchod nese hodně nelibě, s nikým si ani neplácl a naštvaně odkráčel přímo do šatny.

90

Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Vagner, přichází Cheikh Tidiane Sabaly.

90

Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Habib Maïga, přichází Warren Tchimbembé.

89

Další zákrok na Iglesiase provedl Boubacar Traoré. Následovala i menší potyčka, něco si tam vyříkávali Zedadka a Niane.

88

Sotva se rozehrálo, tak na kolenou skončil domácí kapitán Jonathan Iglesias. O nic vážného ale nejde, rozehrávat se bude z půlící čáry.

87

Nervozita každopádně stoupá. Mnoha lidem se v tento okamžik nelíbí polehávání Alakouche, kterému možná šlápl na nohu N´Simba.

86

Z tribun přilétla na hřiště láhev, kterou hlavní rozhodčí odnáší k hlavnímu pořadateli. Jinak se ale hraje ve velmi sportovní atmosféře.

85

V pětaosmdesáté minutě se Clermont pokusil rozhodnout pro změnu z rohového kopu. Po rozehrávce Iglesiase a několika soubojích všechno propálil Chauí, ale už předtím byl pískán útočný faul.

84

84. Mohamed Bayo (CFT)

84

Jordan Tell se hned mohl rozběhnout do křídle. Zprava doručil míč k Bayovi, ale toho o pátý ligový gól obral výborný Úkiddžův zákrok.

83

Střídání v týmu Clermont Foot: ze hřiště odchází Jodel Dossou, přichází Jordan Tell.