1:2

konec (0:1)

25.08.2021, 18:30 • Stadion U Nisy, Liberec • 2. kolo • Tomáš Honzejk

Tipsport: 1.23 5.5 9.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Obrovské překvapení je na světě! Účastník FORTUNA:LIGY Slovan Liberec vypadl ve druhém kole se třetiligovými Zbuzany! To nečekal asi ani ten největší fanoušek celku z Prahy-západ! Hosté šli do vedení již v osmé minutě, kdy se po rohu prosadil Zákostelský. Stejný hráč zvyšoval opět po rohovém kopu v 70. minutě na 2:0. O sedm minut později snížil za domácí hlavičkou Karol Mészáros, ale to bylo od domácích vše! FK Zbuzany 1953 tak postupují po heroickém výkonu do třetího kola MOL Cupu! Liberec naopak v domácím poháru končí. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (20:29:09)

90+6

90+6

Gembickému utekl míč a to je asi konec!

90+6

Z rohového kopu opět zakončení nepřišlo. Ještě aut pro domácí.

90+5

Tečovaná střela Rondiće znamená ještě rohový kop pro Liberec.

90+5

Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Štěpán Studnička, přichází Michael Azilion.

90+4

Žlutou kartu dostává brankář Soukup (FK Zbuzany 1953) za zdržování.

90+3

Domácí Slovan stupňuje svůj tlak. Obrana Zbuzan zatím drží!

90+2

Rabušic posílal dloubáček za obranu na Rondiće. Brankář Soukup byl opět z brány včas venku.

90+1

Michal Fukala mohl toto kymácení pozdržet, ale hlavičkoval těsně vedle.

90

Domácím hráčům už příliš času na vyrovnání nezbývá a pod trenérem Hoftychem se silně kymácí jeho židle.