Moravskoslezská fotbalová liga

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě – FC Vratimov

1:1

konec (0:1)

14.08.2021, 17:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • 3. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.75 3.8 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu. (18:52:11)

90+2

Rozhodčí celkem nestandardně nastavuje jen jednu minutu, hraje se ovšem už druhá minuta nastavení.

90+1

Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Hladík, přichází Hammer.

90

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Holman, přichází Sytar.

88

Domácí zastavili rodící se protiútok jen za cenu faulu, ale hosté rozehrávají ještě z vlastní poloviny.

87

Hosté dlouhým centrem přes šířku hřiště poslali míč jen do zámezí.

86

Hosté si zřejmě chtěli říct o penaltu, ale rozhodčí dobře celou situaci viděl a nepíská.

85

Vypadá to, že ani jeden z týmů už teď nikam nespěchá, moc se v posledních minutách nehraje.

83

Domácí se vysokým centrem do zakončení nedostali, gólman Sýkora si s klidem míč pohlídal.

81

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Partl, přichází Hlaváč.

79

Chvíli se nehrálo, jeden z hostů zůstával ležet na trávníku, ale míč už je zpátky ve hře.

77

Hosté se s míčem nemůžou dostat pořádně přes půlku, znovu o balón přichází a domací mají víc ze hry.

74

Domácí se teď hnali do útoku po levé straně a po centru míč končí v outu, bude se vhazovat.

71

Hosté po delśí době na míči, těsnou za půlkou rozehrávají standardku.

69

Hráči Vrchoviny kostrbatě rozehráli od vlastní branky, ale nakonec situaci zvládli.

67

A znovu nepřesná střela domácích, kteří sice jsou aktivní, v koncovce ale hodně nepřesní.

66

Dalekonosná střela domácích končí jen v ochranné síti za brankou.

64

Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Bzirský, přichází Klejnot.

63

Hosté jsou pod tlakem, domácí obléhají jejich pokutové území, gólman Sýkora ale zasahovat zatím nemusí.