06.08.2021, 13:10 • Čtvrtfinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.17 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa! (14:52:25)

Koniec zápasu

3:6

GEM, SET, ZÁPAS Alex Molčan! Slovenský tenista svoj druhý mečbal už premieňa, druhý set ovládol pomerom 6:3 a raduje sa z postupu do zajtrajšieho semifinále, kde jeho súperom bude Malek Jaziri z Tuniska.

30-40

Tenisové prasiatko teraz pomohlo Poliakovi prvý mečbal odvrátiť.

15-40

Slovenský tenista zahral presný dropšot a získava dva mečbaly!

15-30

Molčan poslal dlhý forhend do autu.

0-30

Druhý fiftín v rade pre Molčana po priamom bode.

0-15

Poliakov forhend putoval do autu, Slovák začal dôležitý servis úspešne.

3:5

Kamil Majchrzak sa čistou hrou udržal v tomto zápase a znižuje na 3:5 v druhom sete! Alex Molčan však ide podávať na víťazstvo v tomto zápase.

40-0

Ďalší priamy bod a Poliak získava tri gembaly na udržanie sa v prvom sete.

30-0

Loptu získava Majchrzak.

15-0

Dôležitý servis zahájil Majchrzak priamym bodom.

2:5

Koniec prestávky, podávať bude Kamil Majchrzak.

2:5

Nasleduje prestávka a výmena strán.

2:5

Na druhý pokus je však už Alex Molčan úspešný, brejk potvrdil a v druhom sete vyhráva 5:2! Kamil Majchrzak ide podávať na udržanie sa v tomto zápase.

30-40

Poliak si bol vymeniť raketu a zrejme mu to pomohlo, po presnom forhende odvrátil prvý gembal súpera.

15-40

Alex Molčan po priamom bode získava dva gembaly na potvrdenie brejku.

15-30

Majchrzak zahral presný return a znižuje na rozdiel jedného fiftínu.

0-30

Molčan úspešne obhodil súpera na sieti a vyhráva o dva fiftíny.

0-15

Priamym bodom zahájil Molčan cestu za potvrdením brejku.

2:4

Výborne! Slovenský tenista si berie späť svoje stratené podanie, zrodil sa ribrejk a Alex Molčan vyhráva v druhom sete 4:2!

30-40

Alex Molčan získava brejkbal!

30-30

Dlhšiu výmenu teraz zakončil úspešne Majchrzak, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Molčan s úspešným prechodom na sieť a znova vyhráva pri servise súpera o jeden fiftín.

15-15

0-15

Cestu za potvrdením brejku nezačal Majchrzak úspešne, náš tenista úspešne returnoval.

2:3

2:3

2:3

Nevynútená chyba Molčana ukončila tento gem a slovenský tenista od zlosti poriadne hodil raketu o zem. Kamil Majchrzak mu prerazil podanie a znižuje na 2:3 v druhom sete!

A-40

Po druhom fiftíne v rade prichádza brejkbal pre Majchrzaka!

40-40

Ale úspešný prechod na sieť teraz predviedol Majchrzak, gembal je odvrátený a aj v tomto geme sa pôjde cez zhodu.

30-40

Molčan úspešne obhodil súpera na sieti a získava gembal.

30-30

Majchrzakov úder neprešiel cez pásku na druhú stranu, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

Loptu získava Molčan.

30-0

Majchrzak skrátil hru úspešne a pri servise nášho tenistu vyhráva o dva fiftíny.

15-0

Alex Molčan nezačal tento servis úspešne, jeho servis úspešne súper returnoval.

1:3

Hneď ten prvý Kamil Majchrzak využíva a znižuje stav v druhom sete na 1:3 z jeho pohľadu!

40-15

Molčan poslal svoj úder do pásky, Majchrzak získava dva gembaly.

30-15

15-15

Úspešný return od Molčana, po 15 na oboch stranách.

15-0

Majchrzak pridáva na svoje konto ďalšie eso.

0:3

0:3

0:3

Esom zahájil aj ukončil Molčan tento gem, takže úspešne potvrdil brejk a v druhom sete vyhráva už 3:0! Výborný štart nášho tenistu do druhého setu a je na najlepšej ceste vyhrať toto štvrťfinálové stretnutie.

15-40

0-40

Alex Molčan po presnom forhende získava tri gembaly na potvrdenie brejku.

0-30

Po ese je tu priamy bod, Molčan vyhráva pri servise o dva fiftíny.

0-15

Esom zahájil Molčan cestu za potvrdením brejku.

0:2

Ako sa hovorí, do tretice všetko dobre! Alex Molčan už teraz brejkbal premieňa, získava prvýkrát v druhom sete servis svojho súpera a ujíma sa vedenia 2:0!

40-A

Molčan po úspešnom prechode na sieť získava aj tretí brejkbal!

40-40

Napokon aj druhý brejkbal poľský tenista úspešne odvracia a v druhom geme druhého setu sa pôjde cez zhodu.

30-40

Majchrzak esom odvrátil prvú hrozbu.

15-40

Alex Molčan využíva chybu súpera a získava dva brejkbaly!

15-30

15-15

Ďalšie eso na konte poľského tenistu, po 15 na oboch stranách.

0-15

Majchrzak svoj prvý servis v druhom sete nezačal úspešne, po presnom returne putuje tento fiftín na konto nášho tenistu.

0:1

Na druhý pokus však Alex Molčan už bol úspešný a ujíma sa vedenia 1:0 v druhom sete!

15-40

Molčan sa previnil dvojchybou, takže čistá hra to nebude.

0-40

Ďalší presný servis od Molčana a ten prináša tri gembaly.

0-30

Majchrzakov úder putoval do autu, druhý fiftín v rade pre slovenského tenistu.

0-15

Alex Molčan otvára druhý set priamym bodom.

0:0

Koniec prestávky, podávať bude Alex Molčan.

0:0

6:7

Teraz už konečne dokázal slovenský tenista Alex Molčan setbal premeniť a vyhráva náročný a dlhý prvý set v tajbrejku! Čoskoro sa začne druhý set a sme zvedaví, čo nám ponúkne.

3-6

Alex Molčan prerazil súperove podanie a získava setbaly!

3-5

3-4

Molčanov dlhý forhend končí v aute.

2-4

Od siete získava Molčan tento bod a svoj náskok v skrátenej hre si stále drží.

2-3

Majchrzak si teraz svoje podania udržal a znižuje na rozdiel jedného bodu.

1-3

0-3

Aj svoj druhý servis zvládol Slovák úspešne a vyhráva už o tri body v skrátenej hre.

0-2

Minibrejk je potvrdený.

0-1

Hneď na úvod tu je minibrejk a získava ho Molčan.

6:6

A ten už poľský tenista využíva, takže o osude prvého setu rozhodne tajbrejk! Nuž, Alex Molčan dvakrát podával na víťazstvo v tomto sete, ale ani raz to úspešné nebolo.

A-40

Majchrzak získava druhý brejkbal na udržanie sa v prvom sete!

40-40

Poliak sa prezentuje nevynútenou chybou na sieti, takže brejkbal nepremenil a ide sa cez zhodu.

40-30

Dvojchyba od Molčana! Takže je tu ďalší brejkbal na udržanie sa pre Majchrzaka v prvom sete.

30-30

Na sieti bol teraz úspešnejší Majchrzak a je to po 30 na oboch stranách. Tak, príde setbal či brejkbal.

15-30

15-15

Presný return od Majchrzaka, po 15.

0-15

Molčan začína tento dôležitý servis priamym bodom.

5:6

5:6

5:6

Alex Molčan si čistou hrou berie svoje stratené podanie, máme tu teda ďalší ribrejk a to znamená, že slovenský tenista môže svoje nedávne zaváhanie napraviť, za stavu 6:5 bude po druhýkrát podávať na víťazstvo v prvom sete!

0-40

Ďalší úspešný a presný úder od Molčana, sú tu tri brejkbaly!

0-30

Presný return od Molčana a pri servise súpera vyhráva o dva fiftíny.

0-15

Molčan teraz úspešne skrátil výmenu, Majchrzak tak cestu za potvrdením brejku nezačal úspešne.

5:5

A ten Kamil Majchrzak úspešne premieňa! Prvý set tak ešte nekončí, Majchrzak sa brejkom v ňom udržal a za stavu 5:5 bude podávať na jeho potvrdenie.

A-40

Po štvrtom fiftíne v rade získava Majchrzak brejkbal na udržanie sa v prvom sete!

40-40

Ani tretí setbal Molčan nepremenil a to znamená, že sa ide cez zhodu v tomto dôležitom geme prvého setu.

30-40

Ďalší úspešný prechod Poliaka na sieť a aj druhý setbal je odvrátený.

15-40

Čistá hra to napokon nebude, Majchrzak úspešne skrátil túto výmenu.

0-40

Slovenský tenista získava tri setbaly!

0-30

0-15

Majchrzakov forhend končí v aute, Molčan tak začal dôležitý servis úspešne.

4:5

4:5

4:5

Na druhý pokus už však bol úspešný a znižuje na 4:5 v prvom sete! Alex Molčan však ide podávať na víťazstvo v úvodnej sade tohto zápasu.

40-30

Je tu však dvojchyba od Poliaka, prvý gembal tak sám zahadzuje.

40-15

Priamy bod a dva gembaly na udržanie sa v prvom sete.

30-15

Štvrté eso na konte Majchrzaka.

15-15

Po 15 na oboch stranách, presun na sieť teraz lepšie zvládol Molčan.

15-0

Dôležitý servis zahájil Majchrzak esom.

3:5

Brejk však napokon Molčan predsa len potvrdil, pomohol mu k tomu víťazný úder a Kamil Majchrzak za stavu 3:5 ide podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve!

30-40

Rýchly presun na sieť a presný bekhend od Majchrzaka, takže prvý gembal je odvrátený.

15-40

Sú tu dva gembaly na potvrdenie brejku.

15-30

Teraz však jeho nízky forhend končí v aute, fiftín pre súpera.

0-30

Po chybe súpera získava Molčan druhý fiftín v rade.

0-15

Molčan začal cestu za potvrdením brejku priamym bodom.

3:4

3:4

3:4

Slovenský tenista je už na druhý pokus úspešný a prerazil toto podanie svojho súpera! Molčan vyhráva 4:3 a ide podávať na potvrdenie brejku, v tom prvom prípade sa mu to vtedy nepodarilo.

30-40

15-40

Alex Molčan od siete získava dva brejkbaly!

15-30

Majchrzak si na svoje konto pripisuje druhé eso v tomto zápase.

0-30

Majchrzakov forhend končí v aute a Poliak pri svojom servise prehráva o dva fiftíny.

0-15

Majchrzak nezačal tento svoj servis úspešne, Molčan presne returnoval.

3:3

Ten napokon po úspešnom forhende využíva a vyrovnáva na 3:3 v prvom sete!

40-A

Alex Molčan po priamom bode získava druhý gembal.

40-40

Zhoda, Majchrzak od siete presne skrátil hru.

30-40

Je to gembal pre slovenského tenistu.

30-30

Alex Molčan ukončil túto výmenu presným forhendom, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

Úspešný prechod od Majchrzaka na sieť a Poliak získava pri servise nášho tenistu druhý fiftín v rade.

15-15

Presný return od Molčana, po 15 na oboch stranách.

0-15

Molčan otvára šiesty gem priamym bodom.

3:2

3:2

3:2

Kamil Majchrzak napokon dokázal na rozdiel od Molčana brejk potvrdiť a to čistou hrou, Poliak vyhráva v prvom sete 3:2!

40-0

Molčanov úder zastavila páska a Kamil Majchrzak získava tri gembaly na potvrdenie brejku.

30-0

Po ese tu je aj priamy bod.

15-0

Esom zahájil Majchrzak cestu za potvrdením brejku.

2:2

A ten už využíva! Kamil Majchrzak bol úspešný na sieti, vzal si späť stratený servis a vyrovnáva na 2:2 v prvom sete.

A-40

Majchrzak po chybe nášho tenistu získava ďalší brejkbal!

40-40

Aj ten však zostáva nevyužitý, opäť sledujeme náročný a dlhý gem.

A-40

Kamil Majchrzak mu to však vrátil presným smečom a získava tretí brejkbal v tomto geme!

40-40

Úspešná hra Molčana na sieti, vylákal tam Majchrzaka a následne výmenu ukončil úderom do otvoreného priestoru.

A-40

Molčanov nízky forhend zastavila páska, je tu druhý brejkbal pre Majchrzaka.

40-40

Alex Molčan ukázal presný kraťas a brejkbal odvrátil. Štvrtý gem prvého setu tak stále pokračuje.

A-40

Poliak po úspešnom returne získava brejkbal!

40-40

Kamil Majchrzak lepšie zvládol prechod na sieť a gembal je odvrátený, znova sa tak ide cez zhodu, čo len ukazuje, aký vyrovnaný boj zatiaľ sledujeme.

30-40

Alex Molčan po chybe súpera získava gembal na potvrdenie brejku.

30-30

Ďalší priamy bod a po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

Kamil Majchrzak od siete úspešne skrátil hru a znova pri servise súpera vyhráva o jednu loptičku.

15-15

Priamy bod, po 15 na oboch stranách.

15-0

Cestu za potvrdením brejku nezačal Molčan úspešne, súper presne returnoval a fiftín teda získava Poliak.

1:2

1:2

1:2

Kamil Majchrzak presný kraťas nezahral a tak Alex Molčan získava prvý brejk v tomto zápase a ujíma sa vedenia 2:1 v prvom sete!

40-A

Molčan zahral presný dropšot a opäť je tu brejkbal!

40-40

Aj ten je však nevyužitý, Majchrzak si pomohol priamym bodom.

40-A

Po dlhšej výmene a chybe súpera získava Molčan ďalší brejkbal!

40-40

Forhend slovenského tenistu zastavila páska, takže aj druhý brejkbal zostal nepremenený.

30-40

Prvú hrozbu Majchrzak odvrátil priamym bodom.

15-40

No a v tomto geme napokon získava Molčan po chybe súpera hneď dva brejkbaly!

15-30

Alex Molčan znova vyhráva pri servise súpera o jeden fiftín, slovenský tenista poslal svoj bekhend presne na čiaru.

15-15

Výmena sa presunula na sieť, po presnom údere Poliaka je to 15:15.

0-15

Majchrzak tento servis nezačal úspešne, Molčan úspešne returnoval a získava tak tento fiftín.

1:1

Rovnaká situácia ako v prvom geme, podávajúci tenista odvrátil brejkbal a cez zhodu si svoj servis udržal. Alex Molčan vyrovnáva na 1:1 a smerujeme do tretieho gemu úvodného setu!

40-A

40-40

Ale Slovák znova vytiahol kvalitný servis a aj v druhom geme prvého setu sa pôjde cez zhodu.

40-30

Kamil Majchrzak získava svoj prvý brejkbal v tomto zápase po presnom riterne!

30-30

Dva fiftíny v rade zaznamenáva aj slovenský tenista a to po presnom forhende. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

Priamym bodom si pomáha Molčan a znižuje na rozdiel jednej loptičky.

30-0

Vynikajúci kraťas od poľského tenistu a Molčan pri svojom servise už prehráva o dva fiftíny.

15-0

Molčan nezačal úspešne svoj prvý servis v prvom sete, Majchrzak od siete ukončil výmenu presným forhendovým slajsom.

1:0

Bol to veľký boj hneď v úvode, ale Majchrzak si servis udržal, dokázal odvrátil brejk a ujíma sa vedenia 1:0! Posledná výmena tohto gemu sa zakončila na sieti nevynútenou chybou Molčana.

A-40

Teraz už skrátenie hry Majchrzakovi vyšlo, takže má k dispozícii tretí gembal.

40-40

Poľský tenista ho odvracia priamym bodom a prvý gem prvého setu sa tak ešte nekončí.

40-A

Majchrzak sa pokúsil o niečo podobné, ale je to neúspešné a tak je tu prvý brejkbal v zápase pre Molčana!

40-40

Slovenský tenista zahral úspešný a presný dropšot, ani druhý gembal tak Majchrzak nepremenil.

A-40

Druhý gembal po Poliaka po ďalšom priamom bode.

40-40

Molčan však úspešne prešiel na sieť a tento gembal odvrátil, hneď v úvode stretnutia sa tak pôjde cez zhodu.

40-30

Priamym bodom získava Poliak gembal.

30-30

Bekhend slovenského tenistu skončil v aute, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Majchrzakov forhend zastavuje páska, Molčan získava druhú loptičku v rade pri servise súpera.

15-15

Následne však Molčan úspešne returnoval, po 15 na oboch stranách.

15-0

Kamil Majchrzak začal svoj prvý servis v tomto zápase úspešne, po servise sa presunul na sieť a získava fiftín.

0:0

Stretnutie sa práve začalo.
Ako prvý začne na servise Kamil Majchrzak z Poľska.
Obaja tenisti sú už prítomní na kurte a venujú sa svojej rozcvičke pred zápasom. Prvý set sa tak čoskoro začne!
Prajem príjemné tenisové popoludnie! Mužský challenger v Liberci sa dostáva do svojej ďalšej fázy, zostala osmička najlepších a tak dnes uvidíme štvrťfinálové zápolenia. Nás samozrejme teší, že to do tejto časti turnaja dotiahol aj slovenský tenista Alex Molčan, ktorý v poslednom období predvádza veľmi dobré výkony a do cesty sa mu teraz postaví Kamil Majchrzak z Poľska. Obaja tenisti zatiaľ na tomto podujatí nestratili ani set, ten jeden jediný zápas čo medzi sebou odohrali vyhral poľský tenista minulý rok. Podľa vypísaných kurzov je však teraz miernym favoritom Molčan. Uvidíme, ako to napokon dopadne, sledujte náš online prenos!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.