Vítěz: M. Stano (ITA)
konec
05.08.2021, 09:30 • Sapporo Odori Park • Daniel Fekets (@DFekets)
20 km chůze (muži)
Vítěz: M. Stano (ITA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Desetiboj (muži) – 2. den 02:00
Skok do výšky - kvalifikace (ženy) 02:10
Sedmiboj (ženy) – 2. den 02:40
Štafety 4 x 100 m - rozběhy (ženy) 03:00
Trojskok - finále (muži) 04:00
Vrh koulí - finále (muži) 04:05
Štafety 4 x 100 m - rozběhy (muži) 04:30
110 m překážek - finále (muži) 04:55
20 km chůze (muži) 09:30
Skok o tyči - finále (ženy) 12:00
Štafety 4 x 400 m - rozběhy (ženy) 12:25
1500 m - semifinále (muži) 13:00
400 m - finále (muži) 14:00
50 km chůze (muži) 22:30
1. Massimo Stano (ITA) 1:21:05
2. Koki Ikeda (JPN) +0:09
3. Tošikazu Jamaniši (JPN) +0:23
4. Álvaro Martín (ESP) +0:41
5. Christopher Linke (GER) +0:45
6. Diego García (ESP) +0:52
7. Wang Kchaj-chua (CHN) +0:58
8. Zhang Jun (CHN) +1:11
9. Perseus Karlström (SWE) +1:24
10. Callum Wilkinson (GBR) + 1:33
11. Andrés Olivas Núñez (MEX) +1:41
12. Brian Daniel Pintado (ECU) +1:49
13. Caio Bonfim (BRA) +2:16
14. Manuel Esteban Soto (COL) +2:27
15. Francesco Fortunato (ITA) +2:38
16. Kevin Champion (FRA) +2:48
17. Declan Tingay (AUS) +2:55
18. Éider Arévalo (COL) +3:05
19. David Hurtado (ECU) +3:26
20. Wayne Snyman (RSA) +3:28
21. César Augusto Rodriguez (PER) +3:35
22. Leo Kopp (GER) +3:41
23. Sandeep Kumar (IND) +4:02
24. Gabriel Bordier (FRA) +4:18
25. Tom Bosworth (GBR) +4:52
26. Cchaj Ce-lin (CHN) +5:34
27. Jhon Alexander Castaneda (COL) +5:36
28. Nils Brembach (GER) +5:40
29. David Kenny (IRL) +5:49
30. José Oswaldo Calel (GUA) +5:50
31. Miguel Ángel López (ESP) +6:07
32. Eiki Takahaši (JPN) +6:24
33. Marius Ziukas (LTU) +6:30
34. Sahin Senoduncu (TUR) +6:34
35. Jordy Rafael Jimenéz Arrobo (ECU) +6:47
36. Kyle Swan (AUS) +6:50
37. Byeong-kwang Choe (KOR) +7:07
38. Noel Chama (MEX) +7:18
39. Georgij Šejko (KAZ) +7:33
40. Jose Ortiz (GUA) +7:52
41. Miroslav Úradník (SVK) +8:20
42. Jesus Tadeo Vega (MEX) +9:32
43. Luis Henry Campos (PER) +9:53
44. Federico Tontodonati (ITA) +10:14
45. Alexandr Ljachovič (BLR) +10:23
46. Matheus Correa (BRA) +10:42
47. Rahul (IND) +11:01
48. Abdulselam Imuk (TUR) +11:22
49. Ivan Losev (UKR) +12:21
50. Nick Christie (USA) +13:32
51. Irfan Kolothum Thodi (IND) +13:36
52. Eduard Zabuženko (UKR) +18:33
Nedokončili:
Łukasz Niedziałek (POL)
Salih Korkmaz (TUR)
José Alejandro Barrondo (GUA)
Lucas Mazzo (BRA)
Vasilij Mizinov (ROC)
Cíl
20 km
18 km
1. Massimo Stano (ITA) 1:13:30
2. Tošikazu Jamaniši (JPN) +0:00
3. Koki Ikeda (JPN) +0:01
4. Álvaro Martín (ESP) +0:11
5. Wang Kchaj-chua (CHN) +0:14
6. Diego García (ESP) +0:18
7. Zhang Jun (CHN) +0:23
8. Christopher Linke (GER) +0:29
9. Perseus Karlström (SWE) +0:47
10. Andrés Olivas Núñez (MEX) +0:54
18 km
14 km
1. Tošikazu Jamaniši (JPN) 57:20
2. Massimo Stano (ITA) +0:00
3. Álvaro Martín (ESP) +0:01
4. Wang Kchaj-chua (CHN) +0:01
5. Diego García (ESP) +0:01
6. Koki Ikeda (JPN) +0:01
7. Zhang Jun (CHN) +0:01
8. Perseus Karlström (SWE) +0:16
9. Andrés Olivas Núñez (MEX) +0:22
10. Christopher Linke (GER) +0:22
10 km
1. Wang Kchaj-chua (CHN) 40:55
2. Tošikazu Jamaniši (JPN) +0:10
3. Massimo Stano (ITA) +0:10
4. Koki Ikeda (JPN) +0:10
5. Diego García (ESP) +0:12
6. Vasilij Mizinov (ROC) +0:12
7. Álvaro Martín (ESP) +0:12
6 km
1. Wang Kchaj-chua (CHN) 24:51
2. Sandeep Kumar (IND) +0:00
3. Tošikazu Jamaniši (JPN) +0:13
4. Massimo Stano (ITA) +0:13
5. Koki Ikeda (JPN) +0:14
6. Álvaro Martín (ESP) +0:14
7. Vasilij Mizinov (ROC) +0:14
8. Andrés Olivas Núñez (MEX) +0:14
2 km
1. Tošikazu Jamaniši (JPN) 8:29
2. Sandeep Kumar (IND) +0:00
3. Miguel Ángel López (ESP) +0:00
4. Álvaro Martín (ESP) +0:01
5. Wang Kchaj-chua (CHN) +0:01
6. Éider Arévalo (COL) +0:01