Olympijské hry - Vodní pólo (muži)

Itálie – Srbsko

6:10

konec (2:5, 1:4, 1:0, 2:1)

04.08.2021, 11:20 • Centrum vodního póla Tacumi, Tokio • Čtvrtfinále • Karel Jedlička

31

Itálie vstřelila branku!
34letý naturalizovaný Francouz MICHAËL BODEGAS konečně našel recept na srbského brankáře a 1:22 minuty před sirénou snižuje z úhlu po rychlé kombinaci na rozdíl čtyř branek.

27

Filipović - 5:10

27

Srbsko vstřelilo branku!
Jihoslovanský výběr reaguje za 23 vteřin a prosazuje se po dlouhých téměř 11 minutách. Z pravé strany propálil vše, co mu stálo v cestě, FILIP FILIPOVIĆ – 5:10.

27

Di Fulvio - 5:9

27

Po sérii ztrát na obou stranách se prosazuje dělovkou z dálky mezi rameno a hlavu FRANCESCO DI FULVIO – 5:9.

22

STEFANO LUONGO v přesilovce konečně prostřelil Mitroviće – 4:9.

16

Tři vteřiny před sirénou to stihl ANDRIJA PRLAINOVIĆ a okamžitě trestá Figlioliho vyloučení – 3:9.

16

Prlainović - 3:8

16

ANDRIJA PRLAINOVIĆ přece jen zakončil drtivý srbský nápor pěkným gólem z dálky – 3:8.

15

Squadra azzura na ni čekala neskutečných dvanáct minut. V přesilovce snižuje NICCOLO FIGARI – 3:7. Ztlumená střela skončila celým objemem v kleci jen o pár čísel.

14

FILIP FILIPOVIĆ se trefuje křížně k nechráněné tyčce a obhájci olympijského zlata dál výsledkově drtí úřadující mistry světa – 2:7.

13

Mandić - 2:6

13

Přes 7 minut trvalo čekání na gól. Aktivnější byli Italové, ale produktivní je soupeř. O břevno zavěsil v početní výhodě DUŠAN MANDIĆ – 2:6.

6

Dva fauly Italů trestá v osmivteřinové dvojnásobné přesilovce šikovnou trefou pod paží obránce i brankáře o hladinu NIKOLA DEDOVIĆ – 2:5.

5

Rašović - 2:4

5

STRAHINJA RAŠOVIĆ se zmocnil odraženého míče a pohotovou střelou zvyšuje na rozdíl dvou gólů – 2:4.

3

Jihoslované jdou potřetí do vedení, do růžku pálil s lehkým dotykem tyče DUŠAN MANDIĆ – 2:3.

3

Presciutti - 2:2

3

Další vyloučení soupeře trestá opět z bezprostřední blízkosti po Luongově přihrávce NICHOLAS PRESCIUTTI – 2:2.

2

Nejlepší střelec obhájců zlata FILIP FILIPOVIĆ se přece jen raduje! Při původně neuznaném gólu zasáhlo video, míč už byl celým objemem v brance – 1:2.

2

Dvacetivteřinovou přesilovku využívá zblízka nechytatelně NICHOLAS PRESCIUTTI – 1:1.

1

První střelu Del Lungo vyrazil, ale Srbové rozehráli roh a po 40 vteřinách využívá přihrávky přes celou šířku bazénu STRAHINJA RAŠOVIĆ – 0:1.