konec
02.08.2021, 03:00 • Michal Raška
Týmy (muži, ženy) - osmifinále
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Řecko-římský do 60 kg - opravy 04:00
Řecko-římský do 130 kg - opravy 04:00
Volný styl do 76 kg - opravy (ženy) 04:00
Řecko-římský do 77 kg - OF a ČF 04:30
Řecko-římský do 97 kg - OF a ČF 04:30
Volný styl do 68 kg - OF a ČF (ženy) 04:30
Řecko-římský do 77 kg - semifinále 11:15
Řecko-římský do 97 kg - semifinále 11:45
Volný styl do 68 kg - semifinále (ženy) 12:15
Řecko-římský do 60 kg - finále 12:30
Řecko-římský do 130 kg - finále 13:10
Volný styl do 76 kg - finále (ženy) 13:57
Čína – Francie
Brazílie – Jižní Korea
Japonsko – Švédsko
Tchaj-wan – Německo
Los Čtvrtfinále Ženy:
Čína – Singapur
Jižní Korea – Německo
Hong Kong – Rumunsko
Tchaj-wan – Japonsko
Muži – osmifinále
USA – Švédsko 1:3
Japonsko – Austrálie 3:0
Ženy – osmifinále
Francie – Singapur 0:3
Jižní Korea – Polsko 3:0
Korejka Yubin Shinová totiž nakonec dokázala ubojovat vítězství v pětisetové bitvě proti Natalii Bajorové! Sety byly následující: 11:4, 11:7, 9:11, 8:11, 11:5. Jižní Korea tak porazila Polsko 3:0!
Na dalším stole si Kristian Karlsson poradil s Kanakem Jha jednoznačně 3:0 v setech 12:10, 11:5 a 11:6 a Švédové vyhráli nad USA 3:1!
Muži – osmifinále
USA – Švédsko 1:2
Japonsko – Austrálie 3:0
Ženy – osmifinále
Francie – Singapur 0:3
Jižní Korea – Polsko 2:0
Průběžné výsledky:
Muži – osmifinále
USA – Švédsko 1:1
Japonsko – Austrálie 3:0
Ženy – osmifinále
Francie – Singapur 0:2
Jižní Korea – Polsko 1:0
Průběžné výsledky:
Muži – osmifinále
USA – Švédsko 0:1
Japonsko – Austrálie 1:0
Ženy – osmifinále
Francie – Singapur 0:1
Jižní Korea – Polsko 1:0
Muži – osmifinále
USA – Švédsko
Japonsko – Austrálie
Ženy – osmifinále
Francie – Singapur
Jižní Korea – Polsko
Sestavy mužských mužstev:
USA: Kanak Jha, Nikhil Kumar, Čou Sin
Švédsko: Mattias Falck, Anton Kaellberg, Kristian Karlsson
Japonsko: Tomokazu Harimoto, Jun Mizutani, Koki Niwa
Austrálie: Che-ming Chu, David Powell, Jen Sin
Sestavy ženských mužstev:
Francie: Stephanie Loeuillettová, Prithika Pavadová, Jüan Ťia Nan
Singapur: Hoi Kem Doo, Ho Čching Lee, Wai Yam Minnie Soo
Jižní Korea: Choi Hyo-joo, Jeon Ji-hee, Yubin Shinová
Polsko: Natalia Bajorová, Li Čchien, Natalia Partyková